Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היה ב-6.11.16 השקה לקיה נירו - למישהו יש פרטים?

stas12
שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לנירו באירופה יש 2 רמות גימור, קומפורט (פשוטה) ודיינמיק (מפוארת יותר).

כאן ניראה שטלקאר לקחו את הקומפורט והוסיפו לה את הריפוד הפנימי של הדיינמיק (שילוב בד ועור).

הייתי שמח אם היו נותנים אופציה לדיינמיק (חישוקי 18" נאים ביותר וגג נפתח). הרי גם ככה הרכב זול יחסית ויש קהל (כמוני) שלא אוהב/רוצה לקנות את מה שכולם לוקחים בליסינג. ויהיה מוכן לשלם אקסטרא על דגם שונה שבטח מקבל גם מולטימדיה מקורית.

מעצבן.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי מושג למה צריך גלגלים בגודל 18 על רכב משפחתי רגיל שמטרתו להיות חסכוני ונוח (ליאון עם 180 כ"ס למשל סיפור אחר), אבל אם קיים בחו"ל, לא ברור למה לא מציעים את הדברים שמינית כאופציה. אולי אם תיצור איתם קשר ותבקש יסכימו להביא. אבל בהתחשב בכמות הצפויה של הזמנות שהם יקבלו, ספק גדול אם ירצו לזוז מילימטר מהמפרט שהושק לטובת הזמנות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הגלגלים הגדולים הרכב נראה טוב יותר.

זה לא כ"כ נורא.

אבל מערכת מולטימדיה מקורית או סאנרוף היו צריכים להציע לפחות כאופציה בתוספת תשלום.

אבל יפה שהם לא ויתרו על כל אביזרי הבטיחות שמוצעים כסטנדרט.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יהיה מעמדו של הספורטאז' כעת?

הרי הוא מלך המכירות והרבה בזכות הליסינג, כעת משהגיע הנירו אנשים יעדיפו לקחת את הנירו גם כפרטי וגם בליסינג.

זה משנה משהו ליבואן?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאג' ישאר כך בתקופה הראשונה (גם הוא לקח זמן עד שנכנס לליסינג במחירים שפויים), עד שקיה ימצו את שוק הלקוחות ללא הנחה, חוץ מזה הפורטאג' מאובזר גם במולטימדיה (אביזר חשוב מאוד ללקוח הממוצע:lol:) וגדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בשולי הרווח על כל דגם. אני משער שהיבואן לא יפסיד...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרו מנסה למצוא את שביל הזהב שבו הרכב יקסום לכמה שיותר לקוחות, קרוב לוודאי שצפויה לו הצלחה בארץ.

רק חבל שבתחום המגדיר כל רכב או לפחות אמור להגדיר=מנוע זריז שיאפשר תנועה בטוחה, הנרו לא להיט.

הפעם בחרו ללכת על עטיפה פחות נוצצת-סימן למותג שמתחיל לבסס את עצמו .

השקיעו בנוחות הנוסעים והנהגים,שאפו.

מתיחת הפנים לדגם (בארץ) תכלול מנוע נמרץ יותר ,גג שמש ומולטימדיה מקורית ואז לקוחות שדי סולדים מרכבים מנופחים שתכליתם להרשים וכתוצאה נמנעים מרכישת SUV על סוגיו, יהנו מרכב מעולה מכל הבחינות.

סוזוקי היו בין הראשונים שהתחילו לייבא רכב משפחתי מוגבה, בקיה הלכו באותו כיוון בתוספת אבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שזה הולך להיות להיט מכירות הבא.....

רק חבל שלא ציידו את הרכב במערכת מולטימדיה גדולה יותר ועם תכונות עכשוויות שיקוף לטלפון, תמיכה ב AA וכו....

במבצעים של חבר, הוט וכו, הרכב יככב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יהיה מעמדו של הספורטאז' כעת?

הרי הוא מלך המכירות והרבה בזכות הליסינג, כעת משהגיע הנירו אנשים יעדיפו לקחת את הנירו גם כפרטי וגם בליסינג.

זה משנה משהו ליבואן?

אני לא בטוח. בסופו של דבר גם אם הנירו מהווה חבילה אטרקטיבית יותר, היא לא לגמרי עונה על דרישותיו של הישראלי הממוצע שמחפש ״פוזה״ של ג'יפ/ג׳יפון.

ישנם גם כאלה שעדיין נרתעים מרכבים היברדיים, ובנוסף גם אם הבגאז׳ לא גדול במיוחד בספורטז׳ (בניגוד לדגם הקודם) הוא גדול משמעותית מהנירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לקניבליזציה בספורטאג' - למען קלות החישוב, כרגע היבואן מוכר 100 ספורטאג'ים (ביום, בשבוע, בחודש, מה זה משנה, זו רק דוגמא). החל מהגעת הנירו הוא מוכר 50 נירו ורק 80 ספורטאגים. בסופו של יום, כולם מאושרים כולל חשבון הבנק של החברה.

בנוגע לגודל הג'אנטים - עפ"י מה שהבנתי מהאנשים הטכניים בטלקאר, הג'אנט הגדול מגיע עם מערך מיתלים שונה לחלוטין ממה שמגיע ה 16 אינצ', מה שמתבטא בייקור משמעותי של הדגם.

דווקא לדעתי האישית, שאפו גדול לטלקאר על הההחלטה האמיצה לא לשתף פעולה עם הג'ננה הזו של צמיגות ייתר.

אין שום סיבה לנסוע בכזה רכב על צמיגי 18 אינצ' ש:

1. ייקרו את הרכב לקניה.

2. יתקבל רכב הרבה פחות נח לנסיעה יום יומית.

3. ייקרו מאוד את מחיר הצמיגים לרכב.

והכל, על מזבח ה"נראות".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, בדרך חזרה ביצענו שוב את המדידה, הנסיעה הייתה בהחלט יותר רגועה אבל מצד שני, הדרך חזרה משופעת עליות די ארוכות שמשפיעות על צריכת הדלק.

בכל מקרה, שוב חזרנו על נתון ה 1:16.1.

ממדידות אמת של טלקאר הם מדווחים על נתוני צריכת דלק שהם מדדו (בניגוד לנתוני יצרן) שהשתנו עפ"י אופי הנהיגה ואופי הנהג בין 1:16-1:20 וזה בהחלט נשמע לי מציאותי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנירו באירופה יש 2 רמות גימור, קומפורט (פשוטה) ודיינמיק (מפוארת יותר).

כאן ניראה שטלקאר לקחו את הקומפורט והוסיפו לה את הריפוד הפנימי של הדיינמיק (שילוב בד ועור).

הייתי שמח אם היו נותנים אופציה לדיינמיק (חישוקי 18" נאים ביותר וגג נפתח). הרי גם ככה הרכב זול יחסית ויש קהל (כמוני) שלא אוהב/רוצה לקנות את מה שכולם לוקחים בליסינג. ויהיה מוכן לשלם אקסטרא על דגם שונה שבטח מקבל גם מולטימדיה מקורית.

מעצבן.

אם יש גרסה עם ג'אנט 18, סימן שהמידה הזאת מאושרת להרכבה, ככה שתאורטית אפשר לרכוש את הרכב, ללכת לפנצ'ריה ולקנות סט של 18 אינץ' ולהזדכות על ה-16, זה כנראה ייצא פחות ממה שהייבואן היה מציע.

רוצה ג'אנט מקורי? אין סיבה לא למצוא ברשת את המוצר ולייבא אותו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כפי שבאגירה כתב יש מתלים שונים לגלגלים הגדולים, כנראה שלא מומלץ להתעסק עם ההחלפה של גלגלים בלבד. ממש הייתי רוצה לקבל את הנירו לאיזה שבוע להתרשמות אישית מצריכת הדלק. חבל שזו פנטזיה לא מציאותית בלבד. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...