Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק ברכב מושכר

Oran147
שימו לב! השרשור הזה בן 2769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם רכשת ביטוח הגנה מלאה, אז במידה והחברת השכרה גובה ממך כסף שבדרך כלל לוקחים לך מהאשראי שהשארת אצלם, אתה שולח את כל הפרטים לrentalcars, ממלא כמה טפסים והם מחזירים לך את הכסף דרך הביטוח שלהם.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכשת ביטוח הגנה מלאה, אז במידה והחברת השכרה גובה ממך כסף שבדרך כלל לוקחים לך מהאשראי שהשארת אצלם, אתה שולח את כל הפרטים לrentalcars, ממלא כמה טפסים והם מחזירים לך את הכסף דרך הביטוח שלהם.

קודם כל תודה לכל העונים..

אני נמצא עכשיו בשדה תעופה והחברת השכרה סגורה אז הייתי צריך לזרוק את המפתחות לקופסה של המפתחות.. העובדים יבואו בבוקר ויקחו את המפתחות ויבדקו את הרכב מבלי שאני אפילו נמצא לביקורת.

מישהו יודע איך זה עובד? מה אם נניח ומישהו ישרוט בחנייה בטעות את הרכב עם המזוודה? זה הזוי... איך אדע על כמה מחייבים אותי? ואיך אדע על איזה נזקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ההשכרה, sixt , בסהכ חברה טובה ואמינה. (בחו״ל, לא בארץ...)

לאחר שיבדקו את הרכב תקבל דוא״ל עם סיכום הבדיקה.

במידה ויש נזק חדש הם יציינו זאת, ותקבל פירוט של החיוב. במקרה זה עליך לשלוח את כל המסמכים לשירות הלקוחות של rentalcars, כדי שיזכו אותך בהתאם לתוכנית ההגנה המלאה (שציינת שרכשת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ההשכרה, sixt , בסהכ חברה טובה ואמינה. (בחו״ל, לא בארץ...)

לאחר שיבדקו את הרכב תקבל דוא״ל עם סיכום הבדיקה.

במידה ויש נזק חדש הם יציינו זאת, ותקבל פירוט של החיוב. במקרה זה עליך לשלוח את כל המסמכים לשירות הלקוחות של rentalcars, כדי שיזכו אותך בהתאם לתוכנית ההגנה המלאה (שציינת שרכשת).

שכרתי מהם רכב בהולנד , ממש חבורה של נוכלים , דווקא השרות בארץ היה סביר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי במצב דומה, השכרתי רכב בארצות הברית ופגעתי ברכב שנסע מלפני, הרכב מההשכרה הושבת.

זה היה לחץ מטורף, מזל שהתקשרתי לחבר שקישר אותי לעורך דין דוד ניר מומחה בתביעות תאונות בארצות הברית

בזכותו תבעתי את הנזק והפיצויים על התביעה אם לא הייתי אבוד שם זה לא כמו בארץ שאני יודע ומבין לאן לפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי מהם רכב בהולנד , ממש חבורה של נוכלים , דווקא השרות בארץ היה סביר .

מניסיון חיובי בהולנד וצרפת - אמינים יחסית, יחסית לחברת השכרה.

בארץ השירות של sixt הוא שלמה רכב, לא רוויתי נחת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיוב זה על כמה שסגרת באשראי שלקחת את האוטו, אל תדאג כמה שיקחו, אתה תקבל חזרה בפחות משבועיים מrentalcars.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי במצב דומה, השכרתי רכב בארצות הברית ופגעתי ברכב שנסע מלפני, הרכב מההשכרה הושבת.

זה היה לחץ מטורף, מזל שהתקשרתי לחבר שקישר אותי לעורך דין דוד ניר מומחה בתביעות תאונות בארצות הברית

בזכותו תבעתי את הנזק והפיצויים על התביעה אם לא הייתי אבוד שם זה לא כמו בארץ שאני יודע ומבין לאן לפנות.

אני דווקא לא ממליץ עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי פשוט ניסו לדחוף רכב ברמה הרבה יותר נמוכה ממה שהזמנתי .

הם מנצלים את זה שאנשים מגיעים עייפים מטיסה ולוקחים בלי להתווכח .

האמת לא התווכחתי , הם טענו שאין להם רכבים מהקטגוריה הזאת ושאין לה ברירה ולגבי ההבדל הכספי במחיר הם לא חייבים לי כלום.

אני אמרתי שאני מוכן לחכות עד שיגיע רכב מתאים להזמנה , הם ראו שאני באמת מחכה בסבלנות ושלחו אותי לאחר חצי שעה לחניון לבדוק אם יש משהו שמעניין אותי .

בחניון חנתה פיאט 500 עם סמל העקרב חדשה ומושכת מבטים , שאלתי את הבחור בחניון והוא אמר שהיא פנויה בנוסף אמר לי שהם במשרד מנסים לסדר אותי יש להם אובר בוקינג ודווקא יש להם רכבים.

חזרתי לנציג והצעתי שאקח את העקרבית , הוא אמר שהיא מוזמנת .

המשכתי לחכות ופתאום הוא ניגש אלי עם המפתחות של העקרבית, אמרתי לו שאני לא רוצה לסדר אותו ואני לא אקח רכב מוזמן , הוא אמר אל תדאג זה בסדר .

שחזרתי לארץ דיברתי עם החברה בארץ שהם אלו שהזמנתי מהם , והם פנו להולנדים שהמשיכו לשקר ( למרות שאתר שלהם בהולנד !! הטענה שלי הייתה מוכחת שחור על גבי לבן) , לבסוף לאחר התעקשות החברה בארץ ( שאף הודו שאני צודק ) קיבלתי החזר ופיצוי כספי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...