Jump to content

Oran147

 • הודעות

  77
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Oran147

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. כן, זה לא עוזר.. האמת שהיום גיליתי שזה לא רק שאני נותן גז.. ממש רעש של שרשרת כזאת אמנם חלשה.. אבל מאוד מעצבנת... כמו צפצופים קלים
 2. אהלן חברים, יש לי פיג'ו 3008 די חדשה (2020), עכשיו אני לא רוצה להיות קטנוני כי זה דבר יחסית זניח והרעש לא אסטרונומי, אבל כשאני נוסע ברכב עם מזגן הוא עושה רעשים של רשרוש כזה כמו צרצר חלש.. וזה רעש מעצבן. עכשיו חשוב להגיד שהרעש מופיע רק כאשר אני לוחץ על הגז שזה דבר מוזר (אם אני לא לוחץ על הגז / המזגן כבוי אין רעש. הרעש מופיע רק כאשר המזגן דלוק וכשאני לוחץ על דוושת הגז). למישהו יש רעיון מה זה ואיך לתקן?
 3. שלום חברים, אשתף אותכם בדבר שקרה לי. לפני חודשיים הלכתי לקנות רכב ממגרש "ראשון לוי" בראשון לציון, שנמצא בדיוק ליד הקומפיוטסט במזרח העיר. לקחתי את הרכב לבדיקה שבה נאמר לי שהכל תקין, וקניתי את האוטו. היום, אחרי חודשיים סה"כ, ניגשתי לעשות טסט שבו הוחלט כי הצמיגים הקדמיים לקויים. הלכתי למנהל ורבתי איתו המון. היחס שם היה ממש גרוע ושירות מזלזל לחלוטין! הוא דיבר בצורה בוטה ולא קיבל שום דבר שאמרתי. מבחינתם חודשיים זה די והותר כדי שהצמיגים יהרסו (נסעתי בחודשיים האלה 2,000 קילומטר ותאמינו לי שלא שחקתי אותם בשום צורה). האם לדעתכם אני צודק? יש לי מה לעשות בעניין? להתלונן למישהו? אני כרגע רותח מעצבים וצריך ללכת להחליף את 2 הצמיגים הקדמיים.
 4. יש לי שאלה אחרת לשאול מאחר וחברת הביטוח המהוללת לא יודעת לענות לי כמו שצריך ומעבירים אותי אחד לשני בלי תשובה נורמלית. אם אני אכן תובע את צד ג, ובמשך הזמן הזה קונה רכב חדש ומעביר את הפוליסה של הרכב הישן אליו ולאחר מכן מתחרט ורוצה להפעיל את הפוליסה שלי. איך זה מתקיים? הרי אי אפשר למצות את הפוליסה מאחר והועברה לרכב חדש.
 5. אכן כן. כפי שהבנתי אוכל לשוב ולהפעיל פוליסה תןך 3 שנים. כלומר כרגע אתחיל תביעה מול צד ג האשם, במידה והדבר יתעכב מכל סיבה שהיא וארצה לקבל כסף מהר יותר אוכל להפעיל פוליסה.
 6. הרכב שווה 50 אלף כאשר כמעט חצי מהערך אני מקבל מהמגרש שקונה ממני את השרידים.
 7. ואז מה..? עוד חודש אקנה רכב מהכסף של הביטוח וארצה לבטח אותו... ואשלם גם ביטוח פעם נוספת וגם פרמיה גבוהה יותר =/
 8. אוקיי.. אז כרגע פניתי שוב לחברת ביטוח. אמרו לי שיקפיאו לי את הביטוח רטרו מיום התאונה. בנוסף אמרו שוב שניתן להפעיל פוליסה ולהסתכן בהעלאת פרמיה + מיצוי פוליסה קיימת עד שהם יתבעו את הביטוח השני וינסו להוציא ממנו את הכסף ובמידה וכן אקבל חזרה את שניהם. אם אני לא לחוץ על כסף כרגע ויכול להרשות לעצמי לקנות רכב(כמובן שגם בעזרת הכסף של השרידים שהשמאי מוכר) - יותר נכון ויותר בטוח עבורי לתבוע את האדם האשם? כי לפי מה שאתם אומרים פה גם החברת ביטוח שלו עלולה לעשות שרירים ולפגוע בפיצוי שמגיע לי. אז אני כבר לא יודע מה עדיף ופחות מסכן.
 9. אוקיי אז בינתיים אני ממתין למחלקת טוטלוס של חברת הביטוח, האמת לא ממש הבנתי למה אבל זה מה שהם אמרו. השמאי אמר שהוא מוכר את השרידים למגרש ולפחות בינתיים כמעט חצי מהכסף אני אקבל. אז ההמלצה שלכם היא להיות סבלני ולתבוע את הביטוח שלו? אני יכול להיות סבלני עם הרכב. ובמידה והתביעה תתעכב מאיזו שהיא סיבה ואחליט להפעיל את הפוליסה שלי, הדבר אפשרי? מישהו יודע אגב, מה קורה עם הביטוח שלי? כעת שהרכב מושבת ובעצם הביטוח מבטח אוויר. אני מקבל החזרים?
 10. אז לפי מה שאני מבין כדאי לתבוע את הנהג השני שאשם בתאונה. אגב, מישהו יודע אם בסיכום המשטרתי שאני אמור לקבל בסוף התהליך רשום מי אשם באונה ואיך היא קרתה? ואם כן, חברות הביטוח מתייחסות לזה ברצינות ופה בעצם מבחינתי העניין תם ונשלם ואין שום סיבה לפחד שירצו לשלם לי פחות / להגיע לבית משפט?
 11. הבנתי שבשבוע הבא השמאי מוכר את השרידים של הרכב ואז אני מקבל 40% פלוס משווי הרכב בשיק ואת השאר הביטוח אמור להשלים לי(שלי או של הנהג הפוגע - מי שאתבע). ככה שאני יכול להשלים קצת כסף ולקנות רכב חדש ואני לא לחוץ על כסף אם הדרך הנכונה יותר תהיה לתבוע את הנהג האשם.
 12. הרכב שלי הלך טוטאלוס. אם יש לו ביטוח צד ג או לא אני דיברתי עם הסוכן שלו ונראה שכן. מעבר לעובדה שזה היה שליח ככה שבטח יש ביטוח שליחים.. זה אומר משהו?
 13. שלום, לפני כמה ימים עשיתי תאונת דרכים עם אופנוע. האופנוע עלה על אי תנועה בכביש ונסע נגד כיוון התנועה במהירות, דבר שגרם להתנגשות שלנו באשמתו המלאה. יש עדי ראיה + בוחני תנועה שהגיעו למקום ואישרו את המקרה + מצלמה שקלטה באיזור את המקרה כך שאין לו ממש דרך להכחיש. עם זאת, חברת הביטוח שלי משום מה מציעה לי להפעיל את המקיף במקום לתבוע את צד ג, לטענתם אקבל כך את הכסף מהר יותר ופחות סיבוכים. לשאלתי אם הפרמיה שנה הבאה תתייקר הם אמרו שהם יתבעו אותו ואם יוציאו 85 אחוז משווי התביעה הפרמיה שלי לא תגדל. למישהו יש נסיון עם זה ויכול להגיד לי מה באמת עדיף לי? כי אני מניח שלחברת ביטוח יש אינטרס להציע לי דבר כזה.
 14. Oran147

  נזק ברכב מושכר

  מבאס לשמוע... אני ממש מקווה שהנזק יהיה קטן..
×
×
 • תוכן חדש...