Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן X טרייל

yanivgiladi
שימו לב! השרשור הזה בן 2811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הביקוש לרכבי דיזל בקטגוריה הזו בישראל היה מאוד מצומצם בשנים האחרונות, ולא נראה שזה עומד להשתנות. ה-X-טרייל בינתיים רחוק מאוד מלהיות סיפור הצלחה, ולראייה קרסו נאלצו לחתוך את מחירו בכ-10,000 שקל (מה שלבטח מאוד שימח את המעטים שקנו).

לגבי ביצועים - על הנייר נתוני המנוע סבירים (בעיקר המומנט), אבל חשוב שתבצע נסיעת מבחן משום שהתיבה הרציפה של ניסאן מצטיינת בהריגת ביצועים גם של מנועים חזקים יותר.

לגבי טיפולים - לא יודע ספציפית לדגם זה, אבל קח בחשבון שתמחור החלקים בקרסו מאוד גבוה, לעיתים באופן די הזוי ביחס למותגים מקבילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה משווה את האקסטרייל למיצובישי אאוטלנדר, הוא אכן לא סיפור הצלחה לעומתו.

אבל אם אתה משווה את האקסטרייל למיניואנים הקומפקטיים (תיאורטית לקוח להתלבט בינו לבין c4 פיקאסו למשל), אז שם הוא נמכר בכמות מכובדת.

ההוזלה היא לדעתי רק בגלל המכירות של האאוטלנדר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן C4 פיקאסו (שכידוע הוא רכב צרפתי לא אמין) נמכר כמעט באותה הכמות כמו X-טרייל, וזה כשהוא טרום מתיחת פנים ונמצא בסגמנט גוסס - בהשוואה לרכב יפני חדש בסגמנט מהחמים בשוק. לא יודע כמה זה מכובד, זה לבטח לא מה שקרסו ציפו. שניהם יחד מסרו בינואר-יוני קצת יותר ממה שנמסר מהאאוטלנדר בחודש ינואר לבדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן C4 פיקאסו (שכידוע הוא רכב צרפתי לא אמין)

כידוע למי? תוכל להאיר את עיננו?

(הדגם הקודם אכן סבל מתחלואי מנוע ה-THP, אך בדגם החדש קיים מנוע משופר שאמור לתקן את ליקויי קודמו)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא רואה את העניין מזווית אחרת.

אאוטלנדר נמכר בכמויות ענק לליסינג במקום כל המיניוואנים הקטנים עם 7 מושבים שהיו בעבר כמו מאזדה 5, טויוטה וורסו וגם הגדולים יותר כמו פורד גלאקסי ו-S-max.

את האיקסטרייל עוד לא יצא לי לראות עם לוגו או מדבקות של חברת ליסינג כלשהי ואני רואה הרבה כאלה פרטיים באיזור המגורים שלי, רובם מהדגם המאובזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היחידה היא האם יש ליבואן הקצאה מספיקה של רכבים , כיוון שאני חושב שההקצאה היא מוגבלת לקרסו אין צורך להיכנס למלחמת מחירים עם הרכב.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...