Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון בעית הגיר הרובוטי של הפוקוס ?

Rnon
שימו לב! השרשור הזה בן 1938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי נתקע לפני יומיים כשנכבה על כביש ראשי. נורת מנוע שוב דולקת - הלך ממיר קטליטי וחיישן (85,000 קמ)

הגיר עדיין עושה בעיות אבל סביר להניח שאחליף רכב בשבועיים הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתמול במקרה ראיתי בפייסבוק של חבר שהוא נתקע עם הרכב שלו (הפתעה, הפתעה - פוקוס). פניתי אליו והתברר שמאז דצמבר הרכב היה ארבע פעמים בטיפול.

זה מאוד מצער אותי מכיוון שבמחירים שמוכרים היום פוקוס מאוד מפתה לרכוש אחת כזאת. אבל לפי מה שקוראים כאן זה עדיין סוג של רולטה רוסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול במקרה ראיתי בפייסבוק של חבר שהוא נתקע עם הרכב שלו (הפתעה, הפתעה - פוקוס). פניתי אליו והתברר שמאז דצמבר הרכב היה ארבע פעמים בטיפול.

זה מאוד מצער אותי מכיוון שבמחירים שמוכרים היום פוקוס מאוד מפתה לרכוש אחת כזאת. אבל לפי מה שקוראים כאן זה עדיין סוג של רולטה רוסית.

משתתף בצער החבר

יש כמה מחלות ברכב הזה ואני לצערי עד ל-85,000 ק"מ חוויתי את כולן:

1. גיר וקלאצים

2. גומיות איטום בדלתות נופלות

3. ממיר קטליטי פגום

4. חיישן חמצן - כשהוא הולך / לא מקבל מתח הוונטה מפסיקה לעבוד, כתוצאה הרכב מתחמם. אם לא שמת לב לזה - מזל טוב, הלך ראש מנוע. ברגע שהמנוע יתחיל להתחמם - המזגן יפסיק לקרר

5. נורות נשרפות בקצב מסחרר... החל מאורות חניה ועד לפנסים ראשיים. גם נורות איכותיות נשרפות בפוקוס די מהר

6. פלסטיקים מצופים בציפוי מבריק שמתקלף - ידיות פתיחת דלת פנימיות וכו'

לא סתם רוב הפוקוסים עוברים מליסינג להיות רכבי השכרה/רכבים חלופיים עבור ליסינג תפעולי. המסכנים שקונים פוקוס מליסינג תפעולי חושבים שהם עשו את עסקת חייהם, אבל די מהר יתברר שהם נתקעו עם לימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על משומשת נכון? כי החדשה, עם מנוע וגיר אחר ושדרוג האינטריור.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצער החבר

יש כמה מחלות ברכב הזה ואני לצערי עד ל-85,000 ק"מ חוויתי את כולן:

1. גיר וקלאצים

2. גומיות איטום בדלתות נופלות

3. ממיר קטליטי פגום

4. חיישן חמצן - כשהוא הולך / לא מקבל מתח הוונטה מפסיקה לעבוד, כתוצאה הרכב מתחמם. אם לא שמת לב לזה - מזל טוב, הלך ראש מנוע. ברגע שהמנוע יתחיל להתחמם - המזגן יפסיק לקרר

5. נורות נשרפות בקצב מסחרר... החל מאורות חניה ועד לפנסים ראשיים. גם נורות איכותיות נשרפות בפוקוס די מהר

6. פלסטיקים מצופים בציפוי מבריק שמתקלף - ידיות פתיחת דלת פנימיות וכו'

לא סתם רוב הפוקוסים עוברים מליסינג להיות רכבי השכרה/רכבים חלופיים עבור ליסינג תפעולי. המסכנים שקונים פוקוס מליסינג תפעולי חושבים שהם עשו את עסקת חייהם, אבל די מהר יתברר שהם נתקעו עם לימון

אני לא לוקח פה צד בכלל כרגע, אבל פשוט מוזר לי בטירוף.. כל התקלות שאתה מתאר פה פסחו מעלי לגמרי? לדעתי מדובר פה בלימון רציני, זה לא נשמע כמו עוד פוקוס עם תקלת גיר. (ובבקשה בלי "חכה חכה" אלו הן תגובות לא רציניות. עברתי כבר 70K).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על נורות שנשרפות בקצב גבוה (ודורשות יד של מוסכניק) גם אני שמעתי (מחבר אחר)

אני לא לוקח פה צד בכלל כרגע, אבל פשוט מוזר לי בטירוף.. כל התקלות שאתה מתאר פה פסחו מעלי לגמרי? לדעתי מדובר פה בלימון רציני, זה לא נשמע כמו עוד פוקוס עם תקלת גיר. (ובבקשה בלי "חכה חכה" אלו הן תגובות לא רציניות. עברתי כבר 70K).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל כאן קרה גם לקולגות. הרכב ננהג יחסית בעדינות (כמו רכב פרטי).

הגומיות לא שורדות בחום, הקלאצים נשרפים בקצב מהיר יותר מתיירים צרפתים בשמש

ממיר קטליטי גם הוא בעיה ידוע בעולם (נדלקת נורה) והחיישן חמצן התקלקל בגלל ההחלפה של הממיר הקטליטי - כשהמוסכניקים לא מחברים אותו חזרה כראוי והמגע רופף הוונטה מפסיקה לעבוד והרכב מתחמם.

לפוקוס יש מנוע מחוספס וחסר מומנט בסל"ד נמוך, שמחובר לתיבה רובוטית שבנסיעה עירונית מזכירה לי הפלגה בזודיאק ביום מאוד סוער. כל רכב משפחתי אחר שנהגתי בו עלה בכל פרמטר על הפוקוס מלבד ההיגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אושפזו בכבוד 3 פוקוסים , 2 סיומת 76 עם 75 אלף ק"מ ואחד עם סיומת 11 עם 43 אלף ק"מ .

2 מהם לא הניעו, ואבחנה היא מחשב גיר.

השלישית מצמדים, כל 25 אלף ביחד עם בלמים קדמיים הולכים המצמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל כאן קרה גם לקולגות. הרכב ננהג יחסית בעדינות (כמו רכב פרטי).

הגומיות לא שורדות בחום, הקלאצים נשרפים בקצב מהיר יותר מתיירים צרפתים בשמש

ממיר קטליטי גם הוא בעיה ידוע בעולם (נדלקת נורה) והחיישן חמצן התקלקל בגלל ההחלפה של הממיר הקטליטי - כשהמוסכניקים לא מחברים אותו חזרה כראוי והמגע רופף הוונטה מפסיקה לעבוד והרכב מתחמם.

לפוקוס יש מנוע מחוספס וחסר מומנט בסל"ד נמוך, שמחובר לתיבה רובוטית שבנסיעה עירונית מזכירה לי הפלגה בזודיאק ביום מאוד סוער. כל רכב משפחתי אחר שנהגתי בו עלה בכל פרמטר על הפוקוס מלבד ההיגוי.

אז כנראה שיש אמת בטענה שמנועי ה 1.6 בעייתיים יותר מה 2.0 כי אצלי אין כלל הרגשה לא נעימה בנסיעה עירונית, להיפך, ומומנט ממש לא חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אושפזו בכבוד 3 פוקוסים , 2 סיומת 76 עם 75 אלף ק"מ ואחד עם סיומת 11 עם 43 אלף ק"מ .

2 מהם לא הניעו, ואבחנה היא מחשב גיר.

השלישית מצמדים, כל 25 אלף ביחד עם בלמים קדמיים הולכים המצמדים.

לפחות מדובר בחלפים באחריות מורחבת ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

ממה שאני רואה כאן בפורום הבעיה לא נפתרה.

מצד שני הרכבים האלו נוסעים על הכביש וכנראה ניתן לחיות איתם אז זה עניין של אופי ומחיר. רכישה במחיר שחיטה יכולה להיות הגיונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...