Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה על הפירוט של נסיעת המבחן. היה מעניין לקרוא.

השאלה הכי חשובה לא נענתה, יש גלגל חלופי?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה על הפירוט של נסיעת המבחן. היה מעניין לקרוא.

השאלה הכי חשובה לא נענתה, יש גלגל חלופי?

אין לה גלגל חלופי - ואני מקווה שאתה לא הולך לגרור את מלכישוע גם לשרשור הזה, "בשביל הקטע"...:evil:

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה לגרור וחלילה מלכישוע או חבר פורום אחר [לדעתי אגב, לא הוא הבעיה בשרשור ההוא]. כל חבר פורום ודעתו מכובדת גם אם אני חולק עליה. סתם התבדחתי, כי חבל לי שיש עכשיו מספר חברי פורום שלעולם לא יקנו את הג'וליה בגלל שאין לה גלגל חלופי. הרי כל מי שיש לו ג'וליה הולך להיתקע במקום חשוך, באמצע לילה גשום מוקף בבדואים ערמומיים שרוצים לשדוד אותו כשבידו ערכת ניפוח חסרת תועלת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה גלגל חלופי, היה מצורף מפתח גלגלים שקצת יותר יעיל ככלי נשק.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני נוהג בסדרה 3 וזה מבאס.

מכיר כאלה שהחליפו ומדווחים על שיפור אמיתי בנוחות .

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני נוהג בסדרה 3 וזה מבאס.

מכיר כאלה שהחליפו ומדווחים על שיפור אמיתי בנוחות .

הגיוני שיהיה שיפור, אבל אז אין לך לא run flat ולא גלגל חלופי. חוץ מזה, לפחות מנסיוני, אין ל-3 איזושהי בעיית נוחות. תקן אותי אם אני טועה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אחליף את ה RUNFLAT כשהם יגמרו בצמיגים רגילים. הנוכחיים רועשים מאוד לטעמי.

אתחיל בלחפש פתרון RUNFLAT שקט יותר ואם אין אחליף לרגילים ואוסיף לביטוח גרירה גם במקרה של תקר.

ואגב המחיר של האלפא. 290-300, אם הם לא גמישים יש פה בעיית מחיר. ה- 330E עולה 270, עם 252 כ"ס ועושה בממוצע כ 35 קמ"ל. אני לא הייתי חושב פעמיים אם אלו 2 האופציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...