Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רומן,

קשה לי להאמין שאפשרי לקזז 10 שניות ע"י כיול לרינג ברכב תקין.

לעניות דעתי, זה התאפשר כי משהוא לא היה מכוייל נכון בסיבוב הראשון.

אז עכשיו הוא מכוייל היטב (אם השמועה על קיזוז כ 10 שניות נכונה) ויש לכולנו רכב יותר טוב.

מה רע?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברינג? בקלות. לדעתי אפשר להוריד ברינג 20-30 שניות רק על צמיגים. 21 ק"מ, כל קנה המידה משתנה.

לא אמרתי שרע שהיא תעשה זמן אחר, אני פשוט לא חושב שזה רלוונטי, כי להערכתי גם ה"קודמת" הייתה מובנית-רינג ולא סדרתית, כמו אצל כל יצרן אחר. אם זו הייתה מדידת עיתונאים זה היה רלוונטי יותר, גם אם לא דיל-ברייקר. הפעם זה פשוט לא קשור לכלום.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. טוב, דעתך היא כמובן זכותך, אני לא שותף לתאוריית הקונספירציה על ההבדלים התהומיים בין הרכבים שמבצעים את ההקפות לבין רכבים סידרטיים.

עם זה היה כ"כ פרוץ, רנו לא היו טורחים להוציא את הטרופי R ופשוט משייכים את השיא ל RS.

עובדה שהם לא עשו את זה.

2. אף יצרן לא מגיע לרינג סתם ככה, כמו שאמרת, הוא מגיע עם רכב מוכן לרינג ולאחר שהרכב כבר מוכן לרינג, קשה לי להאמין שאפשר למתוח אותו עוד פעם לכדי קיזוז של 20-30 שניות רק ע"י החלפת צמיגים. אולי רכב ביתי פרטי אפשר לשפר בזמנים כאלה ע"י צמיגים יעודיים אבל לא רכב שמגיע לרינג במטרה לשבור שיא רינג של M3/4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נמכר הרבה יותר טוב אם התואר SUB-8 היה מודבק לכל קופרה, עובדה שיש איזו יושרה בעניין ואף אחד לא עושה את זה.

אתה מחפש בכח נוכלות איפה שלא נראה שיש אותה.

למה הדבר דומה (בעיני)?

באירופה מאוד נהוג שאיכר/חקלאי מוציא את התוצרת שלו לכביש, שם שלט עם מחיר, שם קופה קטנה ומי שרוצה, לוקח מה שרוצה ושם כסף בקופה.

בעיניים ישראליות, הרוב המוחלט בטוח שבמקרה הטוב לוקחים פירות בלי לשלם ובמקרה הרע, גונבים גם את הכסף שבקופה.

המציאות היא שלא גונבים לא פירות ולא כסף והשיטה עובדת יפה מאוד גם בלי שוטר שעומד ומשגיח.

(אגב, השיטה גם נהוגה בערים בממכר עיתונים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לג'וליה? :shock:

אנחנו מדברים על הרינג באופן כללי ואם כבר משהוא שקשור לג'וליה, אני מאושר שהרכב שיעלה על הכביש יהיה מכוייל נכון יותר.

אם כבר הייתי מחפש פאקים בכח, אני זה שהייתי צריך לטעון על הקשקוש שבמדידות ואיך פתאום מקזזים 10 שניות? נוכלים!!!

עובדה שלא רק שלא עשיתי את זה, אלא שאתה עשית את זה, מין היפוך תפקידים מוזר שכזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהם, נניח. התכוונתי דווקא לדברים אחרים.

מכל מקום, את דעתי לגבי זמני הרינג אמרתי לא רק בשרשור הזה ועודני מחזיק בה, בלי כל קשר לג'וליה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוק בצד, אם אנחנו מסתכלים על השוק המשמעותי ביותר של הג'וליה, הלוא הוא ארה"ב, להכנס רביעית בקטגוריה זה אומר למכור יותר מלקסוס, יותר מניסאן, יותר מאינפיניטי, יותר מהמתחרות מבית.

הלוואי על אלפא שתמכור כ"כ טוב.

בארה"ב אלפא תשמח להגיע למקום חמישי, מיד אחרי אאודי.

ב.מ.וו, לקסוס ומרצדס מכרו כל אחת כ350K רכבים בארה"ב ב2015, ואאודי עם 202K. אם יצליחו להגיע למקום החמישי, זה יהיה פגז.

אם יצליחו להדיח את אאודי ולהתמקם במקום הרביעי, הראלד ווסטר מקבל ממרקיונה ממצצה* מצופה בשפתיים של אנג'לינה ג'ולי.

ו-30 דוגמניות שיטפלו בכל צורך שלו.

ולה-פרארי בעיצוב אישי.

ואת מאדים.

*זכויות יוצרים שייכות לרומן.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואאוטלנדר מצופה זהב

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור מעניין, אני עוקב בשקיקה אחרי הג'וליה עוד מההכרזה על המעבר לייצור.

אגב, שמעתי מאנשים שמקורבים ליבואן שהג'וליה כבר הגיעה לתקינה בארץ ועוד כעשרה ימים תצא לחרוך את הכבישים.:twisted: מישהו יכול לאמת או לשלול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הדבר דומה (בעיני)?

באירופה מאוד נהוג שאיכר/חקלאי מוציא את התוצרת שלו לכביש, שם שלט עם מחיר, שם קופה קטנה ומי שרוצה, לוקח מה שרוצה ושם כסף בקופה.

בעיניים ישראליות, הרוב המוחלט בטוח שבמקרה הטוב לוקחים פירות בלי לשלם ובמקרה הרע, גונבים גם את הכסף שבקופה.

המציאות היא שלא גונבים לא פירות ולא כסף והשיטה עובדת יפה מאוד גם בלי שוטר שעומד ומשגיח.

(אגב, השיטה גם נהוגה בערים בממכר עיתונים).

היה לי פרופסור (בבנין המבודד של גיאוגרפיה באונ' ת"א) שניסה לעשות ניסיון דומה עם סנדביצ'ים - הוא שם סלסלה עם סנדביצ'ים וקופה למטבעות, ללא השגחה. אחרי 3 חודשים שבהם היה פער בין מס' הסנדביצ'ים שנלקחו לכסף בקופה, בוטל הניסוי. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמני רינג אולי נותנים הערכה כללית אבל בטח לא ברזולוציות של שניות. זה לםני הכנה של מכונית לרינג. מספיק הבדל טמפרטורה, רוח, נהג, לחץ אויר, דלק ובטח עוד פרמטרים שיכולים ביחד ליצר הבדל כזה. רוצה ניסוי השוואתי אמיתי ברינג? צריך קבוצת מכוניות מתחרות, באותם תנאים וזמנים שינהגו על ידי מסםר נהגים במספר הקפות וממוצע של התוצאות. כל נתון השוואתי אחר הוא פשוט לא רציני,בטח לא ברזולוציה של שניות.

שוב, זמן ברינג זה מדד כללי ונראה טוב בברושורים ובםרסומים אבל זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...