Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצלחת או הצלחת הג'וליה תהיה כנראה תלוייה בעיקר בתמחורה.

ברמת המחיר של השלישיה הגרמנית, קשה לי לראות אותה מוכרת כמויות משמעותיות, ואל תשוו את אלפא למזארטי - הבעיה העיקרית של מזארטי היתה באיכות המוצר, לא בצד הדינאמי.

ומזארטי לא ייצרו מכוניות כמו אלפא 33 או מיטו.

ואם היא תהיה זולה יותר משמעותית מהגרמניות המקבילות, זה יהיה מחיר מלאכותי שלא ישאיר לאלפא מספיק רווח.

נגמרו ימי הלירטה העליזים, שבהם מכוניות איטלקיות תמיד יכלו להיות זולות.

היום בעידן היורו אין לתוצרת האיטלקית יתרון כזה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Shayy,

1. מה הכוונה זה לא מספיק? בילבלת אותי. הג'וליה צריכה להציע מול ב.מ.וו 320i פי 2 כ"ס?

2. אני שמח שהם יודעים לקרוא. אז כשיופיע מבחני דרכים מלאים ואנשים יתחילו להתנסות ברכב בעצמם, נדבר.

לגבי ציי רכב - בוודאי שהמחיר שם חשוב. אך יש עוד כל מיני אספקטים להסכמים של היצרן מולם. לא לגבי הבנתי את מה שכתבת בנוגע למקום אליו אלפא מכוונת.

--------------------------------------------

בעניין אחר: ראיון מעניין עם מנכ"ל אלפא רומאו - הרלד ווסטר

Alfa Romeo developing autopilot system for Giulia | Autocar

_v1c6949.jpg?itok=Mt_uuelm

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shayy,

1. מה הכוונה זה לא מספיק? בילבלת אותי. הג'וליה צריכה להציע מול ב.מ.וו 320i פי 2 כ"ס. זה חדש לך שיש אנשים שלא קונים רק לפי 0-100?

2. אני שמח שהם יודעים לקרוא. אז כשיופיע מבחני דרכים מלאים ואנשים יתחילו להתנסות ברכב בעצמם, נדבר. אשמח לראות שנושאי איכות ופיין טיונינג לא יעלו שם. אין לי ספק שנדבר...

לגבי ציי רכב - בוודאי שהמחיר שם חשוב. אך יש עוד כל מיני אספקטים להסכמים של היצרן מולם. לא לגבי הבנתי את מה שכתבת בנוגע למקום אליו אלפא מכוונת. כנראה שיש לי בעיה להביע עצמי. אני מקווה שזה נקודתי. בכל אופן, לקוחות ליסינג בד"כ אינם בעולם של בחירה חופשית לגמרי. אם נילמד מישראל, אז מכונית עם בעית תדמית אבל מחיר אטרקטיבי יכולה להצליח שם. אבל זו סוג של הודאה בבעיה.

.....

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל, אני חושב שהבנתי אותך לא נכון בעניין הביצועים. בכל אופן, אני מסכים איתך שביצועים טובים לבדם אכן אינם מספקים כדי לגרום לה להצליח.

בעניין ציי הרכב, זה בדיוק העניין. FCA לוחצים על הארגונים הגדולים לתת לה מחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ציי רכב משתמשים בכמויות גדולות של רכבים בסגמנט ובתימחור הזה?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיע, כי ככל הידוע לי, כל הקונספט של ציי רכב לא ממש פופולארי באירופה וארהב.

בכל מקרה, שיעשו "מעשה פיג'ו" ויכריחו את הממשלה להשתמש בג'וליה כרכבי משטרה/שרד/ וכו'.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם הסאנדיי לא היה נתקל ברכבים תקולים, מה היה הציון להערכתך?.

כתוב מה עומד כנגד הרכב.

כוכב אחד ירד על גליצ'ים ותקלות.

שני על דברים שהכתב לא אהב ארגונומית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה כאן הרבה שמתלהבים מאלפא, ויש גם מועדון שרומן קוגן מציין אותו בגאווה בחתימה שלו. אולי מישהו יכול להסביר לי על מה כל הרעש הזה, ומה מייחד את הרכבים מתוצרת החברה הזו?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו אאוטלנדר רק עם סמל של אלפא - מושלם, יפה, קלאסי, חזק, חסכוני, מהיר, קרוזר, ניהוג עצבני, נוח, קשיח, מרווח, מחבק, מאובזר, פשוט, מפנק, יקר, זול... אתה בטח מבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...