Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - החל שיווק רנו קדג'אר בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חדשות טובות לגבי הטווינגו! גם מו״מ זה משהו...הרי היתה כוונה לשווק אותה בהתחלה. אני רק מקווה שאם היא תגיע, זה יהיה עם ה 0.9 טורבו ולא משהו אחר. לאחרונה גם התווספה גרסה אוטומטית באירופה, אולי זה מה שהחזיר אותה למו״מ. לדעתי זה רק מתבקש שיהיה פה תיאום סמארט פורפור, רק במחיר שפוי כן, אני מהמר שהתמחור יהיה בתחרות ל 500 ולאדם, למרות שבחול היא דווקא זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי חודש וקצת עם הקליאו 0.9 אני בטוח שהטווינגו יכולה להיות טיל קטן עם אותו מנוע (לאנשים נורמלים, לא לחולי מהירות וכוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במציאות באדום הרכב נראה הרבה יותר טוב מהספורטאז.

לטעמי אופציה עדיפה מול ההיצע הנוכחי בשוק.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובוא נשווה את ההקצאות של הטוסון והספורטאג' לארץ אל מול ההקצאות של הקשקאי. ועוד לא דיברתי אפילו על העובדה שרבים מהטוסונים והספורטאג נמכרו לליסינג - מה שלא קרה כמעט עם הטוסון... וכל זה עוד לפני שדיברנו בכלל על העובדה שהטוסון והספורטאג מככבים בפרסומים ברחבי הרשת, שלטי החוצות והעיתונים בעוד לא יצא לי להיתקל בפרסומים של הקשקאי...

כאשר רכב כמו ספורטאז' או טוסון נמכר לליסינג זה כי יש לו ביקוש, אלו לא רכבים של "קח, זה הרכב שלך לשלוש השנים הבאות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח שהן הרבה יותר זולות לא רק בעלות החודשית אלא גם בשווי שימוש - בגלל זה אנשים לוקחים אותן בליסינג. ולמרות המחיר היקר משמעותית של הקשקאי - הוא נמכר מעולה.

לכן ההנחה שהמחיר של הקגאר לא מאוד יקר - לא רחוקה מהמציאות מאחר ומדובר ברכב כמעט זהה ועם עיצוב ומרחב עדיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין מנוע הבנזין של הקג'אר לזה של הקפצ'ור? יש הבדל של 10 סוסים שהייתי שמח להוסיף לאורווה אם כל ההבדל הוא בתוכנה

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שזה בעיקר תוכנה.

הרי המנוע מגיע גם במגאן סטיישן בנזין עוד מ2014 עם 130 כ"ס.

בכל מקרה נראה לי שהאופציה לצ'יפ אפטרמקרט כמו בואג קיימת הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בטוח היכן לשים את זה אבל בכל הימים האחרונים (מבלה על קו בית - תל השומר) אני רואה יותר פלואנס\מגאן דיזל חדשות על הכביש מאשר, לדוגמה, קורולות חדשות. מוזר, או שאני במיקום גיאוגרפי לא נכון בשביל עדרי קורולה ליסינג.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור העובדה שהקדג'אר הוא 100% קשקאי עם הבדלי העיצוב המתחייבים + חבילת הנעה אטרקטיבית יותר + תמחור עדיף משמעותית, אין שום הגיון ברכישת הקשקאי (חוץ מהסטיגמות הידועות ש"רנו" זה חרא אוטו... - לך תספר להדיוט המצוי שהמנוע בקשקאי ה"יפני" שלו הוא מתוצרת רנו רחמנא ליצלן)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מני, אם בקשקאי תרגיש יותר נעים אז אתה תקנה קשקאי בלי קשר למנוע או מעטפת.

אנשים רונים אוטו. הם לא קונים מנוע, טכנולוגיה, פיצ'ר מסוימם וכו' אלא עסקת חבילה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...