Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מדויק. כאשר קונים מאמאזון הם מורידים את המעמ המקומי.

גם זה לא מדויק, או בקיצור זה מסובך :-)

בשורה התחתונה - וזו הנקודה - האפשרות להזדכות עם טפסים וכיו״ב כמו בשדה התעופה / חנויות מסוימות איננה רלוונטית להזמנות ברשת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רוני?

https://goo.gl/xGbQVA

לא, אני מזמין מאמזון.דה.

אופציה א

אופציה ב

המחירים שכתבתי למעלה הם כולל משלוח.

אני תוהה עד כמה אני "צריך" את הפרו. המחיר של הסלים עם שני הקונטרולרים (הפרו מגיע עם 1) מאוד מפתה. רק קונטרולר בודד עולה איזה 50 יורו.

לצורך ההשוואה - באסטוניה (איפה שאני נמצא) ה-PS4 סלים עם שני קונטרולרים יעלה כ-380 יורו - הבדל ענק.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרו יש חומרה קצת יותר חזקה.

אבל רק אם יש לך מסך 4K אתה תראה את השינוי.

בכל מקרה תמתין לשישי השוורצע יהיו בנדלים בגרושים.

שנה שעברה היה PS4 עם 3 משחקים ב 199 פאונד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיל של ה-230 יורו (+20 למשלוח) הוא דיל יומי. אני דווקא מעדיף בלי משחקים כדי שאוכל לבחור איזה משחקים אני רוצה.

200 פאונד זה די דומה ל-230 יורו כך שאני לא רואה דיל טוב יותר. מדובר כמובן בדילים של סייבר מאנדיי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח שאני גר באירופה. משלוח 34יורו, מיסים 60יורו. עלות כוללת מעל 300 יורו וזה יגיע הרבה יותר מאוחר. זה לעומת 250 יורו מאמזון הגרמני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המס מגולם בתוך האיחוד אבל לא אם מזמינים מאמזון.קום, כי זה מגיע מחוץ לאיחוד. זו הסיבה שאני מזמין מגרמניה או מאנגליה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם חבר. הוא טוען בתוקף שעדיף לי ה-PRO כי הוא יותר Future proof בגלל ה-4K ומשחקים יותר דורשניים שיגיעו בוודאי בעתיד.

פרו 1 טרה עם COD ושני שלטים יעלה 430 יורו או 1800 שקלים.

סלים 500 ג'יגה עם שני שלטים יעלה 250 יורו או 1050 שקלים.

חשבתי שבגלל שאני לא מתכנן לשחק המון, אין טעם אמיתי לפרו, ואם אחליט לשדרג בעתיד תמיד אוכל למכור את הסלים ולקנות PS5 לכשתצא. הגיוני? או שגם אתם ממליצים על הפרו?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Future proof הוא לא, כי לא מתוכננים משחקים אקסקלוסיביים לפרו.

כל משחק שיצא לPS4 יעבוד על הPS4 הרגיל, הSlim והפרו. ההבדל הוא שעל הפרו המשחק יראה יותר טוב. עם הגדרות גרפיות גבוהות יותר, טקסטורות ברזולוציה גבוהה יותר ובחלק מהמשחקים גם רזולוציה גבוהה יותר מFullHD וFrame rate גבוה מ30FPS.

בכל מקרה הדור הבא (PS5 אם תרצה) שיהיה פלטפורמה שונה לחלוטין מתוכנן ל2019.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שבגלל שאני לא מתכנן לשחק המון, אין טעם אמיתי לפרו, ואם אחליט לשדרג בעתיד תמיד אוכל למכור את הסלים ולקנות PS5 לכשתצא. הגיוני?

חשבת נכון,תתחדש בסלים הרגיל וזהו (הפרו באמת נראה מיותר,אלא אם כן יש לך אכבר בית+מערכת ומסכים לא מהעולם הזה..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת נכון,תתחדש בסלים הרגיל וזהו (הפרו באמת נראה מיותר,אלא אם כן יש לך אכבר בית+מערכת ומסכים לא מהעולם הזה..)

יש לי מסך 55 אינץ' 4K אבל בינינו, אני רואה סרטים ב-1080 וכשראיתי 4K בנטפליקס ההבדל ממש לא היה גדול (אלא רק אם יושבים מטר מהטלוויזיה, וגם אז...)

תודה

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...