Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MirrorLink, SmartLink, AppConnect וכד'

Yael Grossman
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2. לאחר שבוע ייצור 22 בסקודות יש SmartLink ובפולקסווגן AppConnect . למה בסקודה זה פתוח ובפולקסוואגן לא, צריך להפנות לשירות הטכני של פולקסוואגן.

גם פה אל תרתמו את העגלה לפני הסוסים כי רק אפליקציות שמוגדרות כ-Certified Apps יעבדו.

CarPlay של גוגל עובד יפה, ומי שרגיל לעבוד באנגלית בגלל סירי ימצא את עצמו נהנה מאוד מהחיבור.

גם מי שהטלפון שלו בעברית ימצא את החיבור שימושי מאוד, שכן יש תמיכה בעברית לרוב הדברים (לא לניווט קולי, הודעות וכד', אבל כן לאנשי קשר והצגת המפות עצמן).

יש לי גולף חדשה מרץ 2016

יש איזה דרך להפעיל את הAppConnect?

המערכת מאפשרת לעשות עדכון גרך התפריט האם למישהו יש קובץ עדכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קיצר, עם האינפוטיינמנט של היטי החדשה הצלחתי להתקין את האפליקציה (אנדרואיד אוטו AA) וזו התחלה חביבה.

כדי להתקין צריך לגרום לנייד (OPO במקרה שלי) לחשוב שהוא בארה"ב (בעזרת VPN) כי האפליקציה לא זמינה בישראל. את ההתקנה עשיתי בעזרת WIFI (הרכב חונה צמוד לבית). ה VPN עשה לי בעיות עם האינטרנט של גולן. לשמחתי, התוכנה עובדת ברכב גם בלי ה VPN שזה חדשות טובות. מקווה שימשיך ככה...

מהמעט שבדקתי בינתיים:

יתרונות על ממשק הבולרו הרגיל:

1. בחיבור BT ממשק הבולרו לא מזהה עברית כלל וצריך לחייג מהנייד (לא נוח) או לשנות שמות לאנגלית (מעצבן). עם ה AA הוא מסוגל להציג חלק מספר הטלפונים בעברית. לגבי "חלק" פירוט בהמשך.

ב. אפשר לנווט בעזרת מפות ממסך הרכב.

ג. יש חלק מהפלייליסטים מהטלפון וחיבור חינמי לתקופת ניסיון של שלושה חודשים לגוגל מיוזיק מלא, כמובן ממסך הרכב.

ד. הממשק פשוט, ברור ונוח מאוד.

ה. אין בעיה לעבור בין ה AA לממשק הסטנדרטי של הבולרו וחזרה כרצונך. האמת שהממשק החדש ממש נחמד (הרבה יותר מהבולרו הקודם שלי).

חסרונות:

א. בגלל ממשק הבולרו, אין תמיכה בעברית בחיפוש (למשל כתובת). לא בדיבור ולא במקלדת.

ב. אין עדיין ויייז וכאשר AA עובד הוא חוסם את מסך הנייד. כלומר להיות מחובר ל AA ולנווט בנייד עם וייז לא אפשרי (מה שכן אפשרי בחיבור BT רגיל כמובן).

ג. לגבי "חלק" בגלל מגבלה מטומטמת של AA מספר הפלייליסטים שניתן לגלול אליהם מוגבל. למה זה מטומטם? כי הם מכריחים אותנו לצמצם אותם או לחילופין להתחבר כרגיל לטלפון דרך BT ולא לעבוד דרך התוכנה או להשתמש ב SD ושם אין הגבלה על הפלייליסטים. גוגל יותר צדיקים מ VAG ויורים בזה כדור לעצמם ברגל. כנ"ל עם רשימת אנשי הקשר, אם כי המועדפים מוצגים קודם.

לדעתי הכיוון העתידי נכון בגדול.

אין עברית בדיבור והמקלדת בגלל הגבלות של גוגל לדעתי, ולא בגלל המערכת ברכב שלך.

ובקשר למספר לחיצות, כן זה מעצבן שיש מגבלה ל6 לחיצות כל עוד הרכב לא על פארק... אני מקווה שיהיה איזה עדכון של גוגל שיעיף את זה. לא זכור לי שיש איזו דרישה כזאת מצד הרשויות, וממש מעצבן שגוגל עשו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נכון ללפני מספר שבועות ששאלתי בצמפיון לא היה חדש. לא נראה לי שמישהוא טורח לקדם את הנושא. מוזר שבסיאט וסקודה האופציה קיימת ובפולקסוואגן חסומה. אגב בגולף בחו"ל זה פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

רכשתי רכב חדש טויוטה פריוס 2016, ויש שם מערכת TOYOTA TOUCH2, והשאלה שלי היא כזאת

כיצד אני יודע איזו גרסה של MIRRORLINK יש לי וכיצד אני יכול לעשות עדכון גרסה במידה וצריך?

שאלה נוספת היא כיצד אני מחפש לטלפון סמסונג S7 במידה וזה אפשרי בכלל )

אשמח לדעת פרטים מה אפשר לעשות, חשוב לי שיהיה WAZE וסנכרון בעברית)

כמו כן אם קיימת חנות כלשהי שיכולה לשנות לANDROID מבלי להחליף את המסך עצמו.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עכשו עם צמפיון,

הם אמרו לי שהם מכירים את הנושא ועובדים על זה, העדכון שיאפשר להשתמש ב APP-CONNECT יהיה זמין בישראל באמצע 2017.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ייקח להם יותר משנה שהפתרון כבר קיים ברכבים מקבילים בחו"ל? הם פשוט מורחים אותנו. לדעתי לא תהיה להם ברירה לאפשר את זה ברכבים חדשים מוקדם יותר. מרבית הרכבים המקבילים מגיעים עכשיו עם זה כסטנדרט, למשל האסטרה החדשה שמציעה את זה בנוסף לחבילה עשירה יותר וזולה יותר מהגולף המקביל. התחרות תעשה את שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ייקח להם יותר משנה שהפתרון כבר קיים ברכבים מקבילים בחו"ל? הם פשוט מורחים אותנו. לדעתי לא תהיה להם ברירה לאפשר את זה ברכבים חדשים מוקדם יותר. מרבית הרכבים המקבילים מגיעים עכשיו עם זה כסטנדרט, למשל האסטרה החדשה שמציעה את זה בנוסף לחבילה עשירה יותר וזולה יותר מהגולף המקביל. התחרות תעשה את שלה.

כשהם יאפשרו את האופציה הזאות, יהיה אפשר להפעיל דרך המסך המקורי את כול האפליקציות שמותקנות בפלאפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

רכשתי רכב חדש טויוטה פריוס 2016, ויש שם מערכת TOYOTA TOUCH2, והשאלה שלי היא כזאת

כיצד אני יודע איזו גרסה של MIRRORLINK יש לי וכיצד אני יכול לעשות עדכון גרסה במידה וצריך?

שאלה נוספת היא כיצד אני מחפש לטלפון סמסונג S7 במידה וזה אפשרי בכלל )

אשמח לדעת פרטים מה אפשר לעשות, חשוב לי שיהיה WAZE וסנכרון בעברית)

כמו כן אם קיימת חנות כלשהי שיכולה לשנות לANDROID מבלי להחליף את המסך עצמו.

תודה

באוריס עם המערכת הנ"ל זה עובד עם גלקסי S3.

לא ידוע לי שאפשר לעשות עדכון גרסה.

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוריס עם המערכת הנ"ל זה עובד עם גלקסי S3.

לא ידוע לי שאפשר לעשות עדכון גרסה.

איזה גרסת אנדרואיד יש בS3?

כמו כן אשמח לקבל טיפים על אפליקציות וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...