Jump to content

Yael Grossman

 • פרסום הודעות

  26
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Yael Grossman

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. באפל זה כבר מזמן לא GOOGLE MAPS ... ב-AA זה כן וזה עובד נהדר. אגב, CANTON לא מתייחס למסך לא לרמקולים ולציוד הנלווה. אתה עדיין עם BOLERO כמו שיש באוקטביה ובפאביה. לליאור - בפולקסוואגן זה חסום.
 2. רק אוסיף על המידע שנתן 205 שהוא נכון ויעיל, שהניווט ב-Google Maps הוא קולי בלבד אבל תומך בעברית (יש כפתור על ההגה). מאחר וזה לא נתמך באופן רשמי בארץ אין מקלדת עברית.
 3. בקומפוזישן קולור לא קיים, בקומפוזישן מדיה קיים וחסום.
 4. אז אם ככה זה לא חסום, פשוט החבר'ה בסיאט לא ידעו להפעיל ולחבר לך את הטלפון?
 5. על פניו אם זה מופיע בקטלוג כאופציה שמישה, לדעתי צריכים לפתוח לך את זה. בלי קשר, זה לא נכון שזה לא חוקי - יש בסקודות החדשות וגם בלא מעט מכוניות מתחרות. מה שלא חוקי עקב חוסר בתקינה אלה מערכות עם wifi. אני הייתי מסתכלת בהזמנה. אם רשום full link הייתי פונה לשירות לקוחות ומתעקשת שיפתחו.
 6. בפולו זה מופיע בתפריט אבל חסום אם אינני טועה (כמו בגולף ובפאסאט). בסיאט הם מצהירים שבחלק מרמות הגימור זה קיים אבל באתר שלהם ראיתי רק בלאוןFr ככה שזה לא כזה ברור. מה שמפתיע אותי שבפירסומים לפני שהאיביזה הגיעה הכילו מידע על ה-full link.
 7. האם מופיע לך תפריט Smart Link במערכת (רק מוודאת, כי עד שבוע ייצור 22 היה רק Mirror Link) האם עדכנת גירסת אנדרואיד בסלולרי ל5.0.1 או 5.1.1 (בהתאם למה שיצא לטלפון שלך) ? צריך להוריד את התוכנה מ-Apk Mirror או לשנות את חנות הפליי שלך לכזו של מדינה שכן תומכת. במערכת המקורית לא יהיה לך עברית כמו באף מערכת מקבוצת פולקסוואגן. ברגע שתצליח להפעיל את אנדרואיד אוטו תוכל להשתמש באנשי הקשר כפי שהם מופיעים בטלפון שלך . ולגבי עזרה בהפעלה, רוב אנשי המכירות לא יודעים לתפעל את זה, אם יש לך שאלות נוספות אשמח לעזור. לגבי החיישנים, הם אמורים לעבוד אך ורק במהירות נמוכה, כלומר בזמן חניה. זאת בניגוד ל-
 8. האם יש לך במערכת תמיכה במשהו שמקביל ל-smartlink של סקודה ו-appconnect של פולקסווגן?
 9. מעניין! אגב, באיזה VPN Client אתה משתמש ? שואלת, כי הרי גם אם אתה מקבל IP מארה"ב לדוגמא, ברגע שתתחבר ל-Play Store הוא אמור לזהות לפי החשבון שאתה מהארץ.
 10. יש אפליקציות שעובדות באמת רק בארה"ב, אבל אני עובדת עם Google Maps כולל חיפוש קולי ללא שום בעיה והורדתי דרך ApkMirror.
 11. לא אמורה להיות לך את האופציה. מירורלינק נכנס בחצי השני של שנת מודל 2015. סמארטלינק נכנס בשבוע ייצור 22 של שנת 2015 שנחשב כבר כשנת מודל 2016. ולגבי ההתנהלות - אותי יותר מפתיע שבחטיבת סקודה וסיאט פתחו את האופציה ודווקא בפולקסוואגן לא.
 12. נכון, ועד שלא סיפרתי את זה לסוכן שמכר לי את הרכב אף אחד בסקודה לא ידע לעשות את זה. העניין הוא שאנדרואיד אוטו עדיין בחיתולים גם במקומות שכבר יש תמיכה רשמית ככה שלא הייתי ממהרת להתאכזב. לשדר מוזיקה אפשר גם מיוטיוב דרך הבלוטות' אל המערכת ועובד יופי (פיצ'ר שאגב לא קיים באנדרואיד אוטו).
 13. אני יכולה להגיד לך בוודאות שלאף אחד בחטיבת סקודה לא היה מושג. דיברתי עם המחלקה הטכנית מספר פעמים לפני שידעתי את שבוע הייצור של הרכב שלי ואף אחד לא ידע על מה אני מדברת. יותר מכך, לאחר שכבר ידעתי את שבוע הייצור ודיברתי עם היצרן, עדיין לא ידעו להגיד אם זה יגיע לארץ או לא. הם הוסיפו אגב את ה-Smartlink למחשב רק אחרי שראו שזה עובד. בהתחלה הם לא ידעו איך להפעיל את זה (עד שאני הראיתי לסוכן שלי ואז הוא שלח לכל הסוכנים האחרים איך להפעיל) . באירופה אגב הסוכנים יצאו קצת מטומטמים בחלק מהמקומות כי הם הבטיחו לאנשים שזה עדכון תוכנה מה שלא היה נכון. הערת אגב... אנדרואיד אוטו עדיין לא נתמך רשמית באר
×
×
 • Create New...