Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VW POLO 2002 לסטודנט מה דעתכם?

andrey5o
שימו לב! השרשור הזה בן 3173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני צריך רכב עד 8-10 K לנסיעות של 40 ק"מ בינעירוני ו10 עירוני בערך למכללה וחזרה.

קפץ לי המודעה הבאה:

POLO.jpg

מחיר: 9 K טסט עד אוגוסט 16

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכל תלוי במצב הרכב.

ידני\אוטומט?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוט'.

הבנתי שב6 שנים האחרונות נהגת יחידה נהגה בו, כמו שנאמר הרכב עבר 160K, נעשה טיימינג לפני 40K (כ3 שנים).

הוחלף מצבר, ממיר קטליטי, נעשה טיפול כל 15K, הוחלפו פלאגים.

מצב הרכב מבפנים ממש טוב (פסטיקה וריפודים) למרות שזה הדבר האחרון שאני מסתכל עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שהוחזק שש שנים (או כל פרק זמן ארוך) בידי אותה יד- אצלי לפחות, זו נקודת זכות מהרבה בחינות שאתה בטח יכול לשער.

לרצועת התזמון נשאר לך או 50000 ק"מ או שנתיים שזה מרווח לא רע בעת קניית רכב, תוודא שהוחלפו במוסך מומחה/מורשה כי בנקודה הזו זה משמעותי.

תבדוק היטב את הגיר הוא נוטה לנזילות המעידות על איזשהו בלאי, גם אם הוחלף\שופץ, סיכוי טוב שזה יחזור.

מאוורר המנוע זו אחת מנקודות התורפה בדוק תקינות לאחר הגעה לטמפרטורת עבודה ובדוק אם הוחלף כבר. כמו כן חלונות החשמל זו עוד נקודת תורפה בדוק אם הם עובדים. כבר נתקלתי ברכבים שהבעלים העדיף להשאיר חלון תקוע במצב סגירה ולא לתקן את המנגנון (היקר יחסית).

ואם אתה גר באזור גוש דן, תחסוך כאב ראש מיידי ועתידי, ובקר במוסך רון ברחוב ישראל בק 18 בתל אביב אז תקבל תשובות מפורטות ומלאות והערכה כללית על מצב הרכב. (לא מכיר את המוסך אישית ואין לי שום אינטרס בעניין, חוץ מאשר שטיפלתי שם בפולו שהייתה לי לפני כ7 שנים ומעוד חבר'ה מרוצים).

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי loty

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...