Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ספורטיווי וצעיר עד 80k. ישנה התלבטות בין מיטו לאודי A3 לבין גולף.

scorpion-x
שימו לב! השרשור הזה בן 3157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמא שלי 5 שנים נהגה על גולף TSI DSG שנת 2010 עד לפני חודש שעבר לפאביה TSI.

האוטו 0 תקלות, פעם בשנה קראו לנו לRECALL של 20 דק' לעדכון תוכנה וזה הכל,

מצמדים כמובן הוחלפו (כחלק מהאחריות) והרכב נסע טוב, שקט וחזק.

גולף TSI 122

לגבי ה160 לא יודע.

שורה תחתונה- לא כל מה שאומרים נכון.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נתנאל אני רואה שאתה אוהב להשאיר שאלות וללכת.. אלכסת לכל רכב יש תקלות.. אם הייתי רוצה רכב אמין ומשעמם אולי הייתי קונה טויוטה היברידית ותכף תגיד לי שגם היא לא אמינה חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה, גם אצלי האמינות היא לא הפרמטר הכי חשוב בבחירת רכב. רק שאני לא ממציא סיפורים על בקרת האיכות המופלאה של קונצרן VAG.

כמו שאמרתי, אני מקווה שתהנה מהרכב שנים ארוכות בלי שום תקלות.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנאל אני רואה שאתה אוהב להשאיר שאלות וללכת.. אלכסת לכל רכב יש תקלות.. אם הייתי רוצה רכב אמין ומשעמם אולי הייתי קונה טויוטה היברידית ותכף תגיד לי שגם היא לא אמינה חחח

זה בד"כ מה שעושים לא?

שואלים שאלה ומחכים לתשובה.

אם כבר פתחת את זה, לכמה חברים היו את המנועים האלו, המון המון צרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח אתם הורסים אותי מצחוק.. אריק אני לא מיליונר אבאל'ה.. היה לי תקציב נמוך יחסית וקניתי איתו אני חושב את האוטו הכי פחות משעמם והכי חזק שיכולתי לקנות.

אלכס, לא ברור לי מתי דיברתי על בקרת האיכות של פולקסווגן אבל כן ברור לי שיש גבול לכמה בקרת האיכות יכולה להיות נוראית כמו שכל האנשים פה דואגים לומר לי אחרי שרכשתי את האוטו.

נתנאל, אני יכול רק לאחל לך שתקנה תמיד את הרכבים הכי מעניינים שיכולים להיות ושתזכה תמיד לרכבים אמינים חסרי תקלות לחלוטין.. אין לי עוד הרבה מה לומר לך..

SmartCoupe תודה רבה על הפרגון!

אחרי שבוע עם האוטו אני חייב לציין שהוא חזק ויפייפה ונוח מאוד ושקט בטירוף! והוא אכן הרכב הכי מטופל שיצא לי לראות עד עכשיו!

כל 15K קילומטרים כמו שעון האדם שמכר לי אותו התייצב כמו שעון במוסך מורשה.. הלוואי שכולם היו ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה רק לעדכן שהתחדשתי בגולף עלתה לכביש בנוב' 2009 הייליין 1.4 160 כ"ס

אני אסיים בכך שהמחירון בסיס בלוי יצחק הוא בערך 78K אחרי שקלול בערך 90K :)

קודם כל תתחדש ותהנה, רכשת אחלה רכב (אני משוחד, יש לי כזה, שנת 2010).

לא ברור לי איך אחרי שכלול, עם 120K ק"מ, הגעת ל-90K ש"ח. שלי שנת 2010, עם 37K ק"מ, ואחרי שכלול, מחירו בלויצחק 91K ש"ח.

זה שהם השמיטו שהסיבה השניה להפסקת הייצור היא אמינות נמוכה, זה כבר משהו אחר...

הפסיקו את היצור? כנראה לא לגמרי, קראתי כאן בפורום נסיעת התרשמות עם שירוקו בעלת המנוע הזה שעדיין נמכר.

בכל מקרה לא כולם עושים בעיות ואני מכיר 2 גולפים 160 2009 שעד היום נוסעות על מנוע מקורי ללא שום בעית מנוע.

אתה יכול להוסיף את שלי לספירה, שנת 2010, אחרי שתי החלפות של מצמדים, אבל המנוע טפו, טפו, ללא רבב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

pasat04 תודה על התגובה מסתבר שעדיין מייצרים את המנוע הזה אחרי הכל :) מעודד! :)

פשוט הפסיקו למכור אותו עם הגולף.. זה רק מוכיח שהסיבה העקרית לכך היא באמת עניין עלות הייצור.. אי אפשר למכור גולף במחיר של שירוקו רק בגלל שהן מחזיקות את אותו מנוע.. כנראה שהרבה אנשים העדיפו להוסיף כמה אחדות אלפים וכבר לקנות את השירוקו על פני הגולף.. אני מאמין שיש פה עניין שיווקי/כלכלי בלבד ולא שום עניין של אמינות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...