Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ספורטיווי וצעיר עד 80k. ישנה התלבטות בין מיטו לאודי A3 לבין גולף.

scorpion-x
שימו לב! השרשור הזה בן 3157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה חברים, כנראה שארד מהעניין כרגע אני לא רוצה למהר אני אחשוב טוב מה אני רוצה ואקנה משהו טוב למרות שסיאט לאון כנראה שלא אמצא כי זה רכב שמוכרים אותו אנשים שטחנו אותו בדר"כ רק לאחרונה מצאתי מישהו משוגע שחושב שהוא יכול לבקש 20 מעל המחירון רק כי הוא יד ראשונה והאוטו נסע מעט..

או שאעבור לטויוטה אוריס הייבריד וארד מהרעיון של הספורטיבי או שאחכה ללאון טובה למרות שאני חייב לציין שנהגתי עכשיו בלאון והכל אותו חרא הפריוס של אבא שלי מהנה יותר מהליאון ואני מניח שזה בגלל שהתיבת הילוכים בלאון היא רובוטית כפולת מצמד ובטויוטה היא רציפה שזה תענוג אמיתי אני חייב לומר.. נראה מה יהיה.. אעדכן איך זה מתקדם

תודה לכולם שוב. אם יש עוד המלצות אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני לא מבין משהו.. אם חוץ מהתאונה האוטו ממש סבבה? (סיאט לאון) זאת אומרת קילומטראז' נורא נמוך (12800 ק"מ) נהגתי בו אין סימנים לרעידות בהגה או נסיעה לא טובה האוטו נוסע יפה מאוד רק שאני עוד צריך להתרגל טיפה לגיר רובוטי כפול מצמד.

הרי אנשים רושמים פה רכב שמור שנתון נמוך יותר כדי שהמחיר יהיה מעט זול יותר.. אני מוציא את הרכב כנראה ב 68K כשהמחירון של לוי יצחק אומר 98K ונגיד בלי שקלול קילומטראז' 93K... זה פער של 30K...

נכון לעכשיו מרגיש לי שהבעיה היחידה שלי איתו זה שהוא נדמה לי שותה המון דלק.. הסתכלתי במחשב דרך שלו ורשום ממוצע של 1/7 ...

ואז זה כבר לא עניין התאונה זה עניין האוטו עצמו..

סליחה על כל הטרטור חברים אבל אני באמת מתלבט וממש משתף אתכם בכל מחשב שצצה לי ואני אסיר תודה על העזרה..

אגב אשמח לטלפון של בעל המיטו שאמרת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשב דרך אולי רשום 7L\100KM ?

ואז תעשה 100 חלקי 7 וזו הצריכה מהתדלוק האחרון.

החישוב הזה הוא ברוטלי ביותר ולא משקף יותר מדי. יכול להיות שעל הטנק הנוכחי הוא נסע 90% בכביש מהיר.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר אתה רוצה משהו קטן וזריז, ולא רוצה להוציא יותר מדי כסף על העניין.

סתכל בחיפוש פה אולי תראה משהו שיעניין אותך

(איביזה FR\Cupra בשנים 2011-2)

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי על מה שמצאת נחמד מאוד האיביזות האלה אבל הן טיפה ילדותיות בשבילי למרות המנוע המפלצתי שלהן.. הן גם משמעותית פחות מאובזרות מהלאון.. וחוץ מזה חבר'ה התכוונתי ל 1/7.. היה רשום באוטו 14.1 ליטר למאה קילומטר.. חילוק של 100 ב 14 מביא 7.. 1/7.. לצערי האוטו שתיין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע מפלצתי?

אתה רציני??

אתה מעוניין ברכב גדול אבל לא מוכן להקריב את הצריכה? בלתי אפשרי.

רכב גדול = משקל גדול יותר = צריכה גבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה רק לעדכן שהתחדשתי בגולף עלתה לכביש בנוב' 2009 הייליין 1.4 160 כ"ס תאונה קלה מאחורה משמעות נמוכה הוחלף טמבון ודלת בגאז' הוחלפה לגמרי בלי מילויים או תיקונים. האוטו יפיוף בצבע כחול כהה עבר 120 אלף קילומטר הבן אדם שמכר לי אותו פדנט רצח עם תיעוד של כל טיפול אפשרי במורשה פולקסווגן. לפני חודש שם על האוטו ארבע צמיגים מישלין פרימסי 3.. מי שמכיר אלו צמיגים אש! עלה לו 2900 ש"ח יש חשבונית האוטו מלוקק ניקיתי אותו אני מבסוט ונהנה ממנו הוא חזק וכיפי וזה כל כך כיף למצוא רכב ממישהו שכל כך שומר על האוטו שלו ומטפל בו יפה!

אני אסיים בכך שהמחירון בסיס בלוי יצחק הוא בערך 78K אחרי שקלול בערך 90K ואני קניתי אותו ב 64K :)

יש אנשים טובים במדינה הזו.. צריך קצת סבלנות זה הכל :)

תודה לכולכם על כל העזרה, מעריך את זה מאוד!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אבל נראה לי שפספת את אחת התגובות כאן, מחזיק לך אצבעות!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פספסתי שום תגובה אני חושב שרכב שמטופל טוב יעבוד טוב.. זה לא יכול להיות שחברה בסדר גודל של פולקסווגן תייצר מנוע במשך ארבע שנים ואז כולם יגידו שהמנוע הזה לא אמין ואחרי ארבע שנים הפסיקו לייצר כי זה מנוע לא אמין.. זה לא באמת עובד ככה.. יש על הדברים בקרות איכות מטורפות.. קורא שיוצא מוצר לא הכי מוצלח או שהטכנולוגיה מתגלה כפחות טובה במקרה כזה המנועים האלה היו נמכרים בדיוק שנה אחת וגם להם היו עושים recall רציני ומנסים לתקן את הנזק שנגרם למי שכבר קנה.. חוץ מזה שיעשו לי פה טובה מדובר במנוע ששני שלי מהאוכלוסיה שקונה אותו טוחנת לו את הצורה משפרת את המנוע את הפליטה יניקה.. אני בסך הכל נוסע על רכב טוב שישמור עליי ממקום למקום ושכשארצה טיפה לעקוף מהשמאלי אני לא ארגיש כבר ולא נייד..

אני מאמין שהגולף תענה על כל דרישה אפשרית שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה בשבילך שאתה תהנה מהרכב שנים ארוכות, אבל הסיפור שהמצאת לעצמך הוא מצחיק. הקונצרן הפסיק לייצר את המנוע כי הוא היה אמין ומוצלח. בסדר.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמית הקונצרן הפסיק לייצר את המנוע כי הוא היה יקר מידי לייצור.

מה שכמובן נכון, המנוע מאוד יקר לייצור לקניה.

זה שהם השמיטו שהסיבה השניה להפסקת הייצור היא אמינות נמוכה, זה כבר משהו אחר...

בכל מקרה לא כולם עושים בעיות ואני מכיר 2 גולפים 160 2009 שעד היום נוסעות על מנוע מקורי ללא שום בעית מנוע.

להדגיש, שתיהן לא משופרות בכלל וננהגות רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי שכל מי שהגיב לי פה אחרי שרשמתי שקניתי גולף חדשה זה האנשים שלא הגיבו לפניכן.. אם אתם כל כך נחרצים בדעותיכם איפה הייתם לפני שקניתי את הגולף?.. אתם אלו שמצחיקים אותי.. תלמדו לפרגן חבריי.. לא יזיק לאף אחד :)

אגב shellcase אני מקווה שהרנו בתמונה שלך נוסעת טוב ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...