Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת מכתב למסירת פרטי הנהג

שימו לב! השרשור הזה בן 3248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לפני מספר חודשים אמא שלי באה לצאת מהחנייה של הסופר מישהו חסם אותה מאחור לאחר שנכנסה לרכב , כשהיא התחילה לנסוע רוורס היא נתקעה ברכב שחסם אותה בחנייה.

הגיע היום מכתב שתובע פיצוי מחברת הביטוח.

איך פועלים בנושא ?

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי mazda 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדווחים לחברת הביטוח שלכם, משלמים השתתפות עצמית, מתנצלים בפני הנהג הנפגע על כך שלא הסתכלנו לאחור בזמן הנסיעה ברוורס.

לא שוכחים להודות לאל/אלה שאנו מאמינים בו שזה לא היה ילד שעמד שם אלא גוש מתכת.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לעשות השוואות, עשו את זה בשבילך בהרבה משפטים. כשנוסעים לאחור מסתכלים במראות. הרי אם הייתה דורסת ילד שחצה את הכביש מה הייתם טוענים? שהוא חסם לה את הרכב בגופו?

ביקשתם וקיבלתם המלצה, אתם לא חייבים ללכת לפיה.

שבוע טוב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות חברים.

אני מקבל את נוסח התגובות שלכם. "פוליטיקלי קורקט" כאילו אף אחד בחיים לא נסע ס"מ אחד לאחור בלי להסתכל.

תודה בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה ברוורס האחריות היא של הנהג שנוסע אחורנית, כך נקבע שוב ושוב ושוב ושוב בערך בכל תיק משפטי.

אין זה אומר שלא קורים דברים בנסיעה אחורנית - זה רק אומר שאם קורים כאלה דברים - הנהג האשם הוא זה שנסע רוורס.

רוצה לקבל? תקבל, תשלמו ותלמדו להבא.

לא רוצה לקבל? הגש תביעה (או תחכה שהצד השני יגיש תביעה) ותגלה זאת בבית המשפט.

התוצאה תהיה זהה ככה או ככה, אולי כמה מאות שקלים יותר במקרה השני (על הוצאות משפט וכו').

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שאדם נורמלי יזמין לך משטרה שתבקש ממך להזיז את הרכב.

אחרי שבוע כבר כל השוטרים באיזור יכירו אותך ובפעם השנייה תזכה גם לדו"חות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל את נוסח התגובות שלכם. "פוליטיקלי קורקט" כאילו אף אחד בחיים לא נסע ס"מ אחד לאחור בלי להסתכל.

תודה בכל זאת.

זהמה שקורה למי שחושב שנסיעה לאחור מבלי לבדוק קודם זה עניין של "פוליטקלי קורקט":

[h=1]טרגדיה בראש העין: אב דרס את בנו הפעוט למוות[/h][h=2]טרגדיה מזעזעת בראש העין: אב שנסע לאחור ברכבו, לא שם לב שבנו בן השנה ושמונה חודשים נמצא מאחור, ודרס אותו למוות. "לא נותר לנו אלא רק לקבוע את מותו בשטח" (ארץ)[/h]

כפר מל"ל: דרס את בנו הפעוט, מצבו קשה

תושב השרון עוכב לחקירה במשטרת התנועה אחרי שפגע בבנו ליד ביתם. בבית החולים מאיר בכפ"ס נאבקים על חייו של הפעוט

[h=1]אום אל פאחם: אב דרס למוות את בנו בן ב-4[/h]

[h=1][/h]הם החברים הכי קרובים שאלה שחושבים שלבדוק שלא שכחת את הילד באוטו לפני שיצאת זה "קשקוש".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...