Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנזק גם בתא הנוסעים די גדול, הפלסטיקים ''הגרמניים והאיכותים'' שחלק מכנים אותם שבורים ויצאו מהמקום, פאנל ידית ההילוכים משוחרר לגמרי, ההגה והדשבורד מקולפים ודהויים. זה רכב שעשה את שלו בגיל מאד מוקדם.

אם זה היה שייך למוסך הרכב היה מן הסתם מאחורי הסורגים, הרכב עומד למעלה מחודשיים.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

11125980_1015099275181608_1104254639_n.jpg?oh=493504334bf09cdf498a56f409c6e273&oe=558637FA&__gda__=1434925256_5ac9f2f21cd87ff667df83965c0f70ad

לעינכם פאסאט בעלת גיר DSG ומנוע TSI מחוץ למוסך צ'מפיון למעלה מחודשיים, ככל הנראה הבעלים נטש אותה מאחת הבעיות שידועות בVAG.

לפי מספר הרכב, צבע הרכב ורמת הגימור, אני בטוח ב-100 אחוז שזאת מונית לשעבר (מנוע TDI לא TSI), ככה שהסיכוי שמדובר בתקלה בגיר (DSG6, להזכירך) נמוך מאוד.

בנוגע לפנים הרכב, בתור בעל רכב כזה לשעבר (של אמא, היה אצלנו 3 שנים) אני יכול להגיד לך, שברכב הזה איכות הפנים בגרסאות הבסיסיות הייתה זוועה, הריפוד שהיה בז' נהיה ממש שחור וכל הפלסטיקים התקלפו, המתכת בגימור מבריק נשרטה (בדגם החדש יש גימור מט), בדגם החדש יותר איכות החומרים הרבה יותר טובה, בתור בעל רכב כזה (פסאסט החדשה יותר) אני יכול להגיד לך שאחרי 4 שנים אין התקלפויות והפנים במצב חדש.

בנוגע לגיר, אצלנו החליפו קלאצ'ים פעם אחת ב-2014 וחייבו להחליף מכטרוניקס דרך הקמפיין (לפני 2014), מה שכן הרכב היה בטיפול החודש, עדכנו את התוכנה והרכב נוסע ממש חלק ומחליף הילוכים יותר מהר, הזוי.

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי בתמונה האחורית של הרכב ואתה אכן צודק זה מנוע 2.0 TDI, אם הדיזל הגיע לגיל הזה, זה אומר שהמצב של הבנזין במצב הרבה יותר גרוע?

סיכוי נמוך לתקלה בDSG 6? נשמע כמו בדיחה, הדיזל שלהם מחזיק די הרבה זמן אז סיכוי של 70% שזה הגיר, האמינות שלו ידועה כיורדה וכלל לא אמינה כאיה לכל דורות הDSG.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ברמת גימור קומפורטליין של הבנזין והדיזל זהים, (עד רמת ה"לקשרי" שהיא כמו הקומפורטליין רק עם סאנרוף, זה הגימורים הפשוטים.),ההפך הוא הנכון, בגלל שהרכב היה מונית, בטוח הבלאי שלו היה מואץ, הרכב בתמונה יכול להיות מ-2006 (שעלה בשנת 2005) ולכן הרכב יכול להיות עם אפילו 600-700 אלף קילומטרים, לראיה הנה פאסאט שנת 2011 (כנראה הצורה היותר חדשה) עם 330 אלף קילומטרים, אי אפשר לדעת סתם ככה למה העמידו את הרכב, יכול להיות אפילו שזה רכב חלקים, או רכב שלא מצאו בו את התקלה פירקו אותו והשאירו ככה, אם היית שואל במקום סתם לזרוק דברים ואחוזים לאוויר, היינו יודעים.

בקשר לגיר, YOU NEED TO GET YOUR STORY STRAIGHT , ה-DSG6 הרבה יותר אמין מה-DSG7 ואפילו חף מתקלות (ברכבים מסוימים),

בגלל זה השרשור והתביעה עוסקים בפיצוי לבעלי רכבים עם גיר DSG7 בלבד (עד שנת 2012).

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא יודע מה עם ההסכם... אבל

היו לי בעיות עם קלאצ'ים ברכב עם DSG, הרכב יותר מ-6 שנים.

היבואן החליף את הקלאצ'ים על חשבונו במסגרת "אחריות מיוחדת", מה שהיה מאוד מפתיע ומוזר באותו זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה הייתי בסוכנות vw ונאמר לי שבעיית הטימינג סודרה ובמנועים החדשים יש רצועה ולא שרשרת ועד 200 אלף קמ לא מחליפים . וגם אז רק בודקים האם זה נכון. לגבי הגיר האם ידוע על תקלות בגיר החל משנת 2014. אני לא ראיתי בפורום על תלונה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.ר - בעיית הטיימינג סודרה.

גם בדגמים עם השרשרת (הוחלף מותחן) וכעת יש גם מנועים חדשים עם רצועות ולא שרשרת.

באדר לdsg - זה כנראה לא נכון. היו תלונות גם על מודלים מתקדמים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איך הרכבים השנויים במחלוקת הללו בעיקר משנתונים 08-12 עדיין שומרים על ערך גבוה במחירון של ״לוי יצחק״ ולא מתרסקים היישר למטה (שלדעתי שם הם צריכים להיות) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש dsg7 מ2008.

לדעתי זה הפך לגיר נפוץ יותר באיזור 2010-11.

אגב, עוד משהו שאני חושב, שקצת עשו מזה יותר ממה שזה באמת פה בתוך קארספורום.

מרבית המתלוננים והאנשים ש״בחיים לא יגעו ברכבים האלו״ הם כאלו שמעולם לא היה לכם רכב כזה.

גילוי נאות: אין לי רכב עם dsg7 וגם לא יהיה לי כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איך הרכבים השנויים במחלוקת הללו בעיקר משנתונים 08-12 עדיין שומרים על ערך גבוה במחירון של ״לוי יצחק״ ולא מתרסקים היישר למטה (שלדעתי שם הם צריכים להיות) ?

אף אחד פה לא באמת יודע את היקף התופעה ולכן רוב התגובות חסרות ביסוס.

באופן כללי יש שתי אפשרויות:

1. הרכבים גרועים מאוד ורק חברי קארספורום מבינים את זה בעוד העדר חסר הידע ממשיך לרכוש אותם.

2. הרכבים ברובם טובים וגם אלה שלא מקבלים טיפול באחריות, לכן קהל הקונים נשאר ברובו מרוצה.

לא יודע מי משתי האפשרויות נכונה אבל יש פה הרבה כאלה שכנראה יודעים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני התקשרתי למוסך של VAG, ראשון ופ"ת, לפני ששאלו אותי על סוג ומספר הרכב, ישר אמרו לי שזה רק "תביעה" ולא נקבע שום פסק דין ושום דבר, לכן לא זכאי לשום דבר.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחה עם שרות הלקוחות בנושא אחר, הבנתי שרק מי שהוא חלק מהתביעה יקבל. בכל מקרה, לפי מספר הרכב שלי, הוא לא נכלל ברכבים העונים על ההגדרות, וזאת למרות שהוחלפו לי מצמדים פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחה עם שרות הלקוחות בנושא אחר, הבנתי שרק מי שהוא חלק מהתביעה יקבל. בכל מקרה, לפי מספר הרכב שלי, הוא לא נכלל ברכבים העונים על ההגדרות, וזאת למרות שהוחלפו לי מצמדים פעמיים.

זו תביעה יצוגית. כלי מי שנפגע מפוצה. התביעה הוגשה בשם כל מי שקנה רכב בין השנים 2008-2012 (משהו כזה)

מי שתבע מקבל סכום גבוהה ביחד עם עורכי הדין בשביל להסכים לסגור את הסיפורץ

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...