Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4664628,00.html

עלה עכשיו ביונט. מעניין מאוד. כאחד שעבר את החלפת הגיר אלה חדשות לא רעות בכלל. מקבלים פיצוי כספי. מגניב.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדברי מאיר איבגי, סמנכ"ל השירות בחברת צ'מפיון: "ההסדר הינו פועל יוצא של מחויבות צ'מפיון מוטורס לדאוג לשביעות רצון ולשימור נאמנות הלקוחות"

:shock:

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

כן... המחוייבות שלכם היא רק אחרי שבית משפט מכריח אתכם וגם אז נמוכה מזאת שניתנת על ידי היצרן בשווקים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדין לא מספיק לתקן את התיבה האיומה שלהם, מקסימום קניות לשבת.

כנראה אין לך את הגיר הזה, אחרת לא היית מדבר ככה. אחלה גיר שבעולם. לי אישית כבר מכונית שניה איתו. עברתי את ההחלפה בזמנו. בפולו החדשה הוא בכלל תותח. ואם אני מבין נכון, אתה נוסע בקרוז? כי שם הגיר הוא באמת יצירת אומנות...

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אין לך את הגיר הזה, אחרת לא היית מדבר ככה. אחלה גיר שבעולם. לי אישית כבר מכונית שניה איתו. עברתי את ההחלפה בזמנו. בפולו החדשה הוא בכלל תותח. ואם אני מבין נכון, אתה נוסע בקרוז? כי שם הגיר הוא באמת יצירת אומנות...

לא רשמת את זה עכשיו נכון?

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל הבחור התכוון לאמינות הגיר ולא העבודה שלו כשהוא עובד (עם הרבה כוכביות).

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון אישי מרובה עם הגיר הזה והוא פשוט עלוב.

במקרה, בתחילת השבוע יצא לי לנסוע ברכב עם הגיר הנ"ל בחיפה וזה היה מגוחך.

שלא נדבר על כך שמניסיון אישי עם צ'מפיון אני יכול להגיד לך שמגיע להם כל הרע שבעולם.

מילא גיר לא מוצלח (קורה), אבל ייצוג על ידם גורם לזה להיות חוויה הרבה יותר גרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לאמינות שנמצאת בתחתית, לא חסר אנשים בפורום אנשים שסובלים מהגיר הזה.

אני נוסע בקורולה רובוטית בת 7 עם 150 אלף ק''מ עם אפס תקלות מהלידה במפעל.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גיר DSG 7 רטוב , למשל DL 501 ,DQ511 DQ500 וDQ380 שנמצאים בדגמים היקרים יותר בד"כ ובאאודי.

הDSG 7 היבש היחיד הוא הDQ200 שהוא הנפוץ.א

אני מניח שהפיצוי הולך ליד הראשונה של האוטו ,לא משנה אם הוא מחזיק אותו כרגע או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...