Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברה,יחסית למנוע אטמוספרי,אין לי תלונות,הוא חזק,והוא חסכוני,כמובן שהוא שותה יותר דלק ממנוע מוגדש,אבל בואו נשפוט את המנוע בצורה הוגנת.

ברור שאני רוצה אקובוסט,אבל אין פיאסטה אקובוסט בארץ לצערי

אם תשווה אותו למנוע הCCG/CCI 1.4 אטמוספרי הקודם של השלישיה של וואג תראה שהוא אולי יותר חזק ממנו בכמה סוסים אבל גם הוא לגם 1:15, גם לשאר המתחרות היו מנועים אטמוספרים חסכונים בקטגוריה.

אל תגיד שפיאסטה רכב חסכוני, הוא לא חסכוני בקטגוריה שלו אבל אם תתן לו הגבה הוא יהיה ג׳יפון חסכוני למדי..

עריכה אחרונה על ידי Taimors
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעלבתי,אפשר לעשות מהשרשור הזה סיעור מוחות מרתק.

בגדול,אני לא מבין למה הפיאסטה לא נחטפת,ב 95 אלף שקל אתה מקבל רכב בעל שלדה והיגוי הכי טובים בסגמנט,מנוע 1.6 אטמוספרי חזק,אמין ומעולה,פנים הרכב מאוד איכותי,ב 100 קמ"ש אני מרגיש שהרכב זוחל ורק ב 140 אני רק מתחיל להרגיש את המהירות,בבריטניה הוא להיט.

בגדול : עם מנוע האקובוסט הוא הרבה יותר טוב מהפולו

כניראה בגלל אחותה הפוקוס אנשים נרתעים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווו איתי ספציפית אתה בבעיה, משום שאני סובל מדיסוננס ופיצול אישיות, גם VAGIST וגם אלפיסט, ובכל מקרה - שוקיסט. :-)

זה באמת קצת קינקי העניין הזה.

תשמע האמת, אני מת ששני החברים האלה יעשו שת"פ. העיצוב הסקסי פורנו של אלפה והנדסת אנוש ואיכות חומרים של VAG.

אבל זה נמצא אי שם בעולם הפנטזיות החולות בטירוף שאף אחד מאיתנו לא מעז לדבר עליהן מול האישה. :lol:

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני רוצה אקובוסט,אבל אין פיאסטה אקובוסט בארץ לצערי

"דלק"\איילון מוטורס מוכרים\מכרו פיאסטה ST,לא?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיצד גובים את הפיצוי הזה?

קניתי רכב עם הגיר האמור בן שנתיים, החזקתי אותו 3 שנים ובתקופתי החליפו את הגיר. למה אני לא מקבל לפחות 60% מהפיצוי?

ובכלל, אפשר עכשיו לתבוע את המוכר שהתחייב על מנוע-גיר שלדה :)

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על זה שבנסיעה עירונית הוא נוטה להרבה קפיצות , קרטועים , הורדת הילוך אגרסיבית וכו'.

שלא נדבר על מה קורה בעלייה רצינית , כמו שציינתי , ממש במקרה בתחילת השבוע נסעתי בג'טה בחיפה וזאת הייתה חוויה זוועה.

זה אחלה גיר מהילוך 3 ומעלה כשמתחילים לצבור מהירות , אבל בנסיעה עירונית הוא לא מוצלח לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שואלים פה שאלות ענייניות (עושה רושם שכרגע גם לאף אחד אין תשובה בנושאים כי עדיין לא הוחלט סופית כל הסיפור הזה), בינתיים כל הנושא הזה הופך לקשקשת על אמינות הDSG.

כשיהיו תשובות נשמח לדעת:

1. מי זכאי לפיצוי (האם היד1 או מי שנכון להיום מחזיק ברכב)?

2. האם מאריכים את האחריות בנוסף לקיימת (יש רכבים שעדיין לקראת סיום מסגרת האחריות של 5 שנים)?

3. מאחר ו99% מהאנשים יגיעו ל30K ק"מ הרבה לפני ה30 חודשים, מאיפה הם יודעים מה הק"מ הנוכחי שאליו צריך להוסיף את ה30 אלף, או מתי בכלל הם מתחילים לספור 30 (שוב, מאיפה להם לדעת כמה ק"מ עברת ואם בכלל עברת 30)?

עוד כתבה צהובה מבית טמקא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את מי שכותב פה-''אחלה גיר שבעולם'',''גיר מצויין''.

על מי אתם עובדים? עוד לא עליתי על רכב בעל dsg7 שלפני 2013 ו שהוא לא רעד בהילוך ראשון ורוורס. כל יציאה מהמקום בעיטה בגב, אמרו לי אתה לא רגיל לגיר. נו באמת מה יש פה להתרגל? אני צריך ללמוד שיטות איך לזנק עם גיר אוטומט מעמידה מבלי לסדוק חוליה?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת לי את המילים מהפה. קראתי את התגובה הזאת ואמרתי לעצמי שהוא בטח צוחק. הרובוטית של הקורולה מ-2008 זה הגיר הכי עלוב שהיה בעת החדשה. את הרובוטי ל הקורלה הבן אדם משווה ל-DSG? נו באמת. בואו נשים דברים על השולחן. ה-DSG הוא גיר מעולה. משוכלל ונוח ומעביר הילוכים נכון ק ברמות שאף נהג אנושי לא מתקרב אליהם. בגלל זה היו להם מחלות הילדות אבל עובדה שסידרו אותם. זה קורה בכל מערכת מכאנית או אלקטרונית מורכבת והחוכמה היא לדעת לתקן את זה. הפיצוי הכספי אמנם לא בשמים' date=' nice to have לא ותרבל זה שהעריכו את האחריות וננתנו פתרון מכאני זה בהחלט נותן שקט למי שימכור את הוואג שלו כמשומשת[/quote']

מי מדבר על ביצועים? חזרתי כמה פעמים שמדובר על אמינות ולא ביצועים.

אם אתה משווה את האמינות של הDSG לגיר הרובוטי של הקורולה, אז סלח לי תרשה לי לגחך.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את מי שכותב פה-''אחלה גיר שבעולם'',''גיר מצויין''.

על מי אתם עובדים? עוד לא עליתי על רכב בעל dsg7 שלפני 2013 ו שהוא לא רעד בהילוך ראשון ורוורס. כל יציאה מהמקום בעיטה בגב, אמרו לי אתה לא רגיל לגיר. נו באמת מה יש פה להתרגל? אני צריך ללמוד שיטות איך לזנק עם גיר אוטומט מעמידה מבלי לסדוק חוליה?

אני שוקל לעשות טרייד אין על הפיאסטה שלי ולקחת פולו 110 כ"ס ב 114 אלף ,אז אתה אומר לרדת מהרעיון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב הסקסי פורנו של אלפה והנדסת אנוש ואיכות חומרים של VAG.

איזה איכות חומרים בדיוק? אתה תקוע עדיין בשנות ה-80 וה-90 וההתלהבות של עיתונאי הרכב דאז מהפלסטיק הנעים למגע וידיות האחיזה "המשוככות". מאז המתחרות התקדמו משהו והיתרון של VAG נשחק עד עפר, היום מדובר במיתוס שמונצח על ידי היצרן וכל מיני אוהדי מותג כמוך.

בוא אני אגלה לך משהו, היתרון הזה הוא מיתוס לא מהיום - יצא לי לנהוג בקורולה מודל 98 חדשה (של ההורים שלך וברבות השנים הפכה לשלי) ובמקביל גם על גולף דור 4 המהוללת, חדשה מאותו המודל (של חבר). הפלסטיקה ואיכות ההרכבה של אותה קורולה הייתה עדיפה! הנדסת האנוש בגולף הייתה שונה, אבל ממש לא עדיפה. אתה אפילו לא רוצה לדעת מי מהשתיים מזדקנת יותר בכבוד, הרבה יותר בכבוד. בוא נגיד שהקורולה נמכרה אחרי למעלה מ-400K וכמה תאונות בלי רשרוש אחד מהפלסטיקה, בלי חלון אחד שנפל, כפתור שהתקלף ועם הגיר והמנוע המקוריים.

היום "הדרדרתי" לפיאט ואני חייב לציין שהפלסטיקה לא פחות נעימה, הידיות לא פחות "משוככות" ואיכות ההרכבה לא פחות טובה מאשר בגולף המקבילה שלה.

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היום תאי הנוסעים של מכוניות פולקסווגן הם מקום שנעים לשהות בו.

איכות החומרים מצויינת וכנ"ל גם ההרכבה.

ותמיד, איכשהו, יש הרגשה יוקרתית יותר מאשר במיתחרותיה המזרחיות.

אגב איכות, הגולף MK5 הפגינה איכות ייצור וגימור מצויינת, ה MK4 לא הזדקנה יפה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע כמה מאותה הרגשה היא פשוט בגלל המותג וה-VW על גלגל הגה. זה כמו ההרגשה החגיגית שיש לך שאתה מתיישב מאחורי הגה עם כוכב משולש עליו ומקדימה חרטום ארוך עם כוונת במרכז, וזה אפילו אם אתה בתוך מכונית ישנה ומרופטת.

זה לא שהגולף לא טובה. אלא שהמתחרות לעיתים עושות את זה לא פחות טוב (או אולי יותר) אבל התפיסה המקובעת תמיד תכתיב "שבגולף יש תחושה יוקרתית" או "הגולף משרה אווירה מכובדת". הייתי שנים מנוי על "אוטו", אני כבר מכיר את כל הניסוחים...

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...