Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהגדרת את המכנה המשותף יפה, זה לא הגיר, זה הנהג.

אתה טוען שצריך כישורי נהיגה מיוחדים כדי לנהוג על DSG7?

אם הגיר היה תקין, ועובד כמו שצריך אז בן אדם שעלה מתיבה פלניטרית 4/5 הילוכים בסיסית עם תפעול ידני לא היה מרגיש את ההבדל.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה טוען שצריך כישורי נהיגה מיוחדים כדי לנהוג על DSG7?

אם הגיר היה תקין, ועובד כמו שצריך אז בן אדם שעלה מתיבה פלניטרית 4/5 הילוכים בסיסית עם תפעול ידני לא היה מרגיש את ההבדל.

לא מיוחדים, בסיסיים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לדלות קצת פרטים:

באופן עקרוני, יש לשים לב לדבר אחד חשוב והוא תאריך קריאת השירות.

תאריך זה קובע בין מי למי יחולק הכסף וכמה חודשי אחריות יהיו לרכבים.

מתוך ההסכם המתגבש:

הפיצוי של 1300 שקל יתחלק ככל הנראה בין מס' הבעלים שהיו לרכב עד היום שבו בוצעה קריאת השירות כשהבעלים הראשון יזכה לפיצוי הגדול ביותר ולאחריו זה מתחלק.

לגבי זמני האחריות, זה גם נושא אינדיבדיואלי, באופן עקרוני זה 30 חודשים מיום קריאת השירות של צ'מפיון שקרתה באזור מאי 2013 עד כמה שהבנתי.

לדוגמא, מי שביצע את התיקון בתחילת שנת 2014 כתוצאה מהקריאה זכאי ל-30 חודשי אחריות מאז שהוא ביצע את ה"ריקול".

זה ציטוט מתוך ההסכם:

תודה, תגובה עניינית ראשונה בכל השרשור, רק לגבי האחריות - באם מכטרוניקס הוחלף בקיץ 2013 וקלאצ'ים בנובמבר 2014 (גם במסגרת אחריות) ממתי מתחילים לספור את ה 30 חודשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, תגובה עניינית ראשונה בכל השרשור, רק לגבי האחריות - באם מכטרוניקס הוחלף בקיץ 2013 וקלאצ'ים בנובמבר 2014 (גם במסגרת אחריות) ממתי מתחילים לספור את ה 30 חודשים?

לפי מה שהבנתי, התקופה נמדדת עד סוף מרץ 2014, ז"א אילו נעשו החלפת המצמדים לפני תקופה זו אזי תקופת האחריות הייתה נמדדת ממנה. אך מכיוון שהחלפת המצמדים מחוץ לתקופה זו, להבנתי, היא לא נחשבת במסגרת ההסכם, והספירה תהה מעת השירות.

(אגב, אצלי לפי מה שבדקתי, השירות נעשה עוד ב2012 במסגרת טיפול 30K רשום ריקול יבואן, והחלפת המצמדים הייתה בדצ' 2014, שניהם מחוץ לתקופה המדוברת, אין לי מושג מה הסטטוס שלי, ואם זה אומר שהמכטרוניקס שלי לא משופר, ושאני זכאי להחלפתם שוב(?))

כל הקטע שבמסגרת ההסכם נותנים אחריות כבר בזמן שניתנה אחריות ללא כל הסכם מעיד על זריית חול בעיני הציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אין לי vw אבל משהו מציק לי בעין-מדוע לא דרשו מצ'מפיון+vw העולמית השוואת תנאים מבחינת האחריות שהאריכה vw בשווקים אחרים (לדוגמה, הארכת האחריות ב10 שנים/מאה ומשהו אלף ק"מ) לעומת הארכת האחריות בישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא פה כבר הרבה זמן על התיבות הרובוטיות של פלקסוואגן.

מלא בעיות קפיצות רעשים החלקות השבתת רכב קלאצים שמנים מינרלים סינטטים מוח גיר ועוד ועוד.

יש לי סי 4 דיזל רובוטית קלאצ יחיד 6 הילוכים.העברת הילוכים סבירה צריכת דלק פנטסטית של 17 קמ לליטר ואני נוהג ממש הפוך מחסכוני. קלאצ הוחלף ב90 אלף קמ למרות שיכול היה להחזיק בשקט עוד 20 אלף. וזה היה בגלל איזה טריק שקשור למימוש אחריות.

אין לי בעיות בכלל... ובונוס.

העברת הילוכים מידיות מאחורי גלגל ההגה .

תענוג.... אבל מי אוהב PSA ..לא כך כך סקסי.

פראיירים. תמשיכו לקנות vag.

☺☺☺☺

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אפשר לחסוך את התגובות המטופשות שלא קשורות לנושא.

יש כאן בפורום נציג של צ'מפיון, אולי אפשר לבקש ממנו לנדב קצת יותר פרטים ומידע מי זכאי לאחריות הזאת, כי לפי איך שזה נשמע לא ממש הרבה (לפחות כאן) זכאים לה.

צ'מפיון יכלה לצאת גדולה ולמחוק את התדמית הרעה אם באמת היתה מאריכה ל10 שנים, אפילו ל8 סה''כ, את האחריות לכל הרכבים (לפחות עד שנתון 2012).

במקום זה אמרה תודה לבית משפט ועם כל הכתבה הצהובה בטמקא בנושא נראה שהכתב בעצמו לא מבין על מה הוא מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ.. Dsg... עלי לחשוש אם הרכב רועד בתחילת נסיעה?

הוחלפו קלאצים לפני כשנה. עדיין אמורה להיות אחריות על הגיר.

רעידות בתחילת נסיעה צריכות להדאיג אותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רעידות, לא צריך תמיד לרוץ להחליף קלאץ לפעמים עדכון תוכנה הכי עדכנית + אדפטציה (הרצת לימוד מיוחדת למוח שמתבצעת בהליך מסוים) נכונה עוזרים לפעמים ללא צורך לגעת בקלאצ'.

ולגבי הסכם הפשרה מול צ'מפיון זה מאוד לא ברור, ננסה לברר לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למידע נוסף לגבי ההסכם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4665469,00.html

אין שם שום מידע חדש, ולא מפתיע כשמדובר בוואינט.

מלבד וידאו לא קשור של גיר הdsg ומיילים שהם קיבלו במערכת אין שום דבר חדש ושום דבר לא ברור.

הדבר היחידי הברור זה מי 3 הדגים שהולכים להרוויח מהמשפט הזה (אפילו השמות המלאים שלהם).

אתר מגוחך ויבואן מגוחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכל מי שהאמין עד היום לייצרן/ יבואן ש"מדובר בבעיות ספורדיות ביותר" וזה רק בפורום שיש מלא תלונות כי, איך אמרו, "אוהבים לנגח את צ'מפיון", הכותרת של טמקא מלמדת משהוא אחר לגמרי...:

"עשרות אלפי ישראלים זכאים לפיצוי"

מספר המכוניות המעורבות בהסדר - שזקוק עדיין לאישורו הרשמי של בית המשפט לפני יישומו - נע בין 30 ל-45 אלף מכוניות, ועלות הפיצוי והארכת השירות לתיבה עומדת על עשרות מליוני שקלים. אלא שמסתבר כי ההודעה אותה פרסמה צ'מפיון במסגרת ההסדר, גרמה ללא מעט תהיות בקרב רוכשי מכוניות מהיבואנית. רובם נתקלו בבעיות עם תיבת ההילוכים כפולת המצמד, אך לא ידעו כלל על התביעה המתגבשת ועד הפרסום לא על ההסדר

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...