Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בחרתי באפשרות של צ'ק.

קיבלתי הודעה בסיום מילוי הטופס שהבקשה הועברה לבחינה. אני מניח שלא נקבל את הפיצוי מייד, אלא יעבור זמן מה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בחרתי באפשרות של צ'ק.

קיבלתי הודעה בסיום מילוי הטופס שהבקשה הועברה לבחינה. אני מניח שלא נקבל את הפיצוי מייד, אלא יעבור זמן מה.

גם אני העדפתי צ'ק.

אחרי שממלאים את הטופס מקבלים מספר בקשה וטלפון לבירורים,מחר אתקשר לבדוק מה קורה עם זה.

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בהסכם את הסעיף הרלוונטי שמתייחס לאחריות לפי זמן ו/או ק"מ.

נדמה לי שזה עד 30K ק"מ מיום הטיפול ברכב.

הרכב משנת 2011 ממה שידוע לי האחריות 5 שנים או 150K על הגיר

אני שואל כי עשו לי החלפה של המצמדים ב149K אבל לא החליפו מוח גיר בטענה שהוא תקין.

אתמול נתקלתי בבעיה ברכב שקשורה למוח גיר.

עריכה אחרונה על ידי togi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום התקשרתי למשרד רואי החשבון שמטפל בזה, נאמר לי שבעל רכב יד שניה שהיה בעל הרכב בזמן קריאת השירות, יקבל רק 300 שקלים גם אם היד הראשונה לא שלחה בקשה לפיצוי, אם בעל הרכב שרכש אותו כיד שניה נרכש אחרי קריאת השירות, הוא לא זכאי לפיצוי בכלל.

גם נאמר לי שהתהליך יהיה ארוך (עד 180 יום) כי הם צריכים לאמת את הבעלויות עם נתונים שיתקבלו ממשרד התחבורה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ובכן קיבלתי מכתב מהרו'ח שבו נרשם כי איני זכאי לפיצוי.

אני בעל רכב משנתון 2009 ורכשתי אותו מבעליו הקודמים בינואר 2014.

מישהו יודע מה בסיס החישוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני איני זכאי. כנראה שאינך זכאי כי רכשת את הרכב לאחר שבוצע הריקול על ידי הבעלים הקודם.

גם במקרה שלי אני יד שנייה על הרכב ובוצע בו הריקול אצל הבעלים הראשון ולכן איני זכאי. במידה והרכב היה אצלך כשבוצע הריקול אז היית זכאי ל300 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל, גם אני קיבלתי מייל שאינני זכאי (רכב שנת 2011, יד 2 - הבעלים הקודמים ביצע ריקול).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...