Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לסכם ולומר שאמינות של VW וסקודה יותר גרועה מרכבים צרפתים? לדעתי כמו שזה נראה אז כן.

לא ראיתי מותג כמו VAG שמתקלקל כל שני וחמישי.

אני חושב שאין על זה כלל וויכוח היום - רכבי vag הנוכחיים, ככלל, הם הגרועים ביותר באמינותם מבין כל הרכבים המודרניים (אולי למעט סינים אבל אני מניח שגם יותר מהם)

אולי זה נכון ואולי לא. אתם קובעים מסקנות חד משמעיות בלי נתונים. האווירה קשה, בזה אין ספק. בפורום לפחות.

מעניין אם עקומת הביקוש תושפע יותר מהמחיר שירד או מהאווירה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזוב, שי, תהיה רציני!

כשל קרדינלי במנועי טורבו+על

כשל קרדינלי בשרשרת הטיימינג במנועי 1.2TSI ונדמה לי גם 1.8.

כשל קרדינלי במותחן טיימינג במנועי 1.2TSI.

כשלים קרדינליים ב DSG (גם מכטרוניקס וגם סט קלאצים).

בעיות אובדן מים וחם מנוע בשלל דגמי VAG.

בעיות אכילת שמן מוגזמת.

קוילים.

אני חושב שאחוזים בודדים הם בעלי VW בישראל שרכש רכב בשלוש השנים האחרונות ובמסגרת האחריות לא נדרשו לתיקון של אחד מהם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב אני שואל , למה הם (השופט , היבואן , היצרן והשד יודע מי) החליטו שרק בשנים 2008 עד 2012 , מה , ב-2012 נגמרו לגמרי כל הבעיות של ה-DSG וזה פתאום נהיה גיר הכי אמין בלי תקלות , ראבאק מי קבע את זה ?

מי קבע שבשנים שאחרי 2012 אנשים לא נתקלו בבעיות בגיר הזה ? שיפצו את כל הלקוחות שלהם עד היום !

לדוגמה אני , בעל רכב מהקונצרן , שייוצר ב-2013 , שנתיים אחרי (שזה בערך כיום ב-2015) ו-41K ק''מ (פחות או יותר סטנדרט שנתי) , צריך להביא את הרכב למוסך , הרכב מושבת שם יומיים לצורך החלפת מצמדים כי הגיר הזה הכי אמין בעולם שהחזיק רק שנתיים , ואני אפילו לא מקבל מהם שום רכב חלופי , ואני צריך רכב ליומיום לעבודה שלי , אז איפה הפיצוי שלי , ושל עוד הרבה כאלו שלא נכללים בשנים שהם קבעו !!! פשוט ביזיון ו-0 רצינות ומקצועיות .

אני רציתי בעתיד הקרוב להחליף את הרכב שלי ברכב חדש מהקונצרן , הייתי ממש נחוש בזה שאפילו לא רציתי להסתכל לשום כיוון אחר של יצרנים אחרים , אבל אחרי שאני יותר ויותר רואה\קורא\שומע על התנהלות שכזאת מהיצרן הזה ומהיבואן שלנו , אני כבר יותר ויותר חושב לשכוח מהקונצרן הזה ולהחליף את הרכב שלי ברכב חדש מיצרן אחר , וחבל .

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, שי, תהיה רציני!

קשה, קשה. כל שרשור שכולל את השילוש הקדוש מפעיל אצלי זכרונות מהגולף 1.6 ידנית שהחזקתי 7 שנים והייתה מושלמת מבחינת אמינות.

לא יאומן איך הם הגיעו למצב הזה. אני מכיר אישית את כל הבעיות שציינת מחברים. לא מהפורום. אנשים רציניים, לא כמוני :-)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שלך מזכירה לי את בורגר ראנץ'. רוצה להגדיל ?

אני חושב נסחפת קצת.

אתה מאד צודק,

אני בגולף שהיתה בעבר שנת 2011 לא נתקלתי בשום בעייה, מכטרוניק החליפו במסגרת הפעילות המונעת שלהם ונהנתי מהרכב.

אכן לא כולם חווים בעיות ואני מצר על אלה שכן כיוון שאני אוהב את המותג ונהנה מהרכבים שלו (כמובן אם אין בעיות)

אין מה לומר שהאמינות השתנתה (מגולף 1992, VR6 1998, פאסט , גולף 2005) שהיו לי בעבר לעומת כלי הרכב העכשויים

וכן יש צורך שהמותג ילמד ויפנים את התקלות ויקח אחריות.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר קלטתי שיש לי 2 רכבי DSG7 בבית.

גם הרכב של אבא, פאסאט 2010 זכאי לפיצוי.:loco:

אמא כועסת שהיא נשארה בחוץ, יש לה גולף פלוס 2006, DSG6. :lol:

איזה רכב מיותר, פשוט רכב מיותר.

אין שום דבר מעניין, סקסי, מושך, מקורי או שונה ברכב המיותר הזה. אבא קנה אותו כשהייתי בחו"ל- כשחזרתי וראיתי את יצירת הפלצות הזאת כמעט עשיתי לו מות נפשי עם פלישתים.:?

הרכב הבא של אמא נראה לי יהיה לאון SC - 180 בצבע דובדבן. 8)

מתאים לה בול.

עריכה אחרונה על ידי papikian

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאד צודק,

אני בגולף שהיתה בעבר שנת 2011 לא נתקלתי בשום בעייה, מכטרוניק החליפו במסגרת הפעילות המונעת שלהם ונהנתי מהרכב.

אכן לא כולם חווים בעיות ואני מצר על אלה שכן כיוון שאני אוהב את המותג ונהנה מהרכבים שלו (כמובן אם אין בעיות)

אין מה לומר שהאמינות השתנתה (מגולף 1992, VR6 1998, פאסט , גולף 2005) שהיו לי בעבר לעומת כלי הרכב העכשויים

וכן יש צורך שהמותג ילמד ויפנים את התקלות ויקח אחריות.

החלפת מכטרוניק היא לא פעולה שמעידה על חוסר אמינות? פשוט הקדימו פה תרופה למכה, ואתה מסייג את זה כ"לא נתקלתי בשום בעיה".

שנית, אתה לא מעיד על הכלל, מספיק שתעבור על השרשור הזה ותראה כמה אנשים פה זכאים לפיצוי מסיבות כאלו ואחרות, אתה מצד אחד אומר שלא היו לך בעיות ולא כל הרכבים דפוקים, מצד שני באים צ'מפיון ו VW ומפצים עשרות אלפי ישראלים.

הרכבים עם הגיר הזה ממש לא אמינים. מצטער.

הבוקר קלטתי שיש לי 2 רכבי DSG7 בבית.

גם הרכב של אבא, פאסאט 2010 זכאי לפיצוי.:loco:

אמא כועסת שהיא נשארה בחוץ, יש לה גולף פלוס 2006, DSG6. :lol:

איזה רכב מיותר, פשוט רכב מיותר.

אין שום דבר מעניין, סקסי, מושך, מקורי או שונה ברכב המיותר הזה. אבא קנה אותו כשהייתי בחו"ל- כשחזרתי וראיתי את יצירת הפלצות הזאת כמעט עשיתי לו מות נפשי עם פלישתים.:?

הרכב הבא של אמא נראה לי יהיה לאון SC - 180 בצבע דובדבן. 8)

מתאים לה בול.

אתה מבסוט עכשיו, שקנו אותך ב1300-800 שקלים פיצוי, מעניין מה יהיה כשתנסה למכור את הרכבים עם הDSG 7, במיוחד עכשיו עם הפיצוי הזה, (נסה לחפש "DSG 7" בגוגל, רק DSG 7 בלי צ'מפיון בלי VW בלי כלום), או יותר גרוע אם תשאר עם הרכב הזה לעוד כמה שנים, כשאין כבר אחריות, מעניין אם תהיה עדיין מבסוט.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ תשמע האמת אני דיי אדיש לעניין.

עשיתי את כל הקמפיינים לפי הוראות יצרן; הרכב משרת אותי נאמנה טפו טפו טפו.

הכל בסדר.

אני לא ממש מודאג מלכתוב לעצמי תסריטים הוליוודיים על יום הדין סגנון "DSG7 האפוקליפסה" .

סתם אני עוקב אחרי ההתפתחויות כמו כולם...

מבחינתי רכב זאת הוצאה ולא השקעה, אינני מצפה לעשות תשואה על הרכב.

מתי שיבוא הזמן למכור- נמכור.

הרכב הקודם היה איתי 12 שנים ונמכר בהצלחה עם 250K על השעון.

אם אתה מודאג עוד לא התעוררתי בלילה בזיעה קרה תוך צרחות PTSD על כך שרכשתי פולו 1.2TSI.

FALOU סליחה לא שמתי לב. :oops:

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב דרכי פיצוי,

למען חיפושים עתידיים, נמסר לי שכל הלקוחות שזכאים, יקבלו מכתב לכתובת המעודכנת במשרד הרישוי עם פרטים.

המידע הועבר לי משרות הלקוחות של צ'מפיון וגם מהמשרד עורכי דין שמטפל.

נכון לעכשיו, ההסכם עדיין לא אושר ע"י השופט.

ככה שצריך להמתין.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

11125980_1015099275181608_1104254639_n.jpg?oh=493504334bf09cdf498a56f409c6e273&oe=558637FA&__gda__=1434925256_5ac9f2f21cd87ff667df83965c0f70ad

לעינכם פאסאט בעלת גיר DSG ומנוע TSI מחוץ למוסך צ'מפיון למעלה מחודשיים, ככל הנראה הבעלים נטש אותה מאחת הבעיות שידועות בVAG.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות הוא לקח איתו את הסמל למזכרת (או לטובת טקס וודוו).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...