Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

[TABLE]

[TR]

[TD]

לאחר בדיקת הנתונים בקשר עם רכבך מ.ר. ***,

עולה כי בהתאם להסכם הפשרה שקיבל תוקף של בית המשפט המחוזי בתל אביב ביום 13.08.15,

אינך זכאי לפיצוי מכוח הסדר הפשרה. "

גולף TSI 122 שנת 2011

מישהו כן קיבל החזר?[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא תשומת לבם של כל אלו שמילאו את הפרטים מיד עם עליית האתר הייעודי על ידי צ'מפיון ופרסומו כאן, בתחילת דצמבר, כי לפחות ביום הראשון האתר לא פעל באופן תקין, וכל הפניות שנשלחו לא נקלטו כלל במערכת, על אף שהפונה קיבל אישור לפנייתו ומספר פניה. הפניות האמורות זכו למס' 1000 ואינן ניתנות לאיתור לטענת משרד רואי החשבון, ועל כן גם לא מטופלות.

הדבר התגלה לי רק עתה שהתקשרתי לברר מה סטטוס הטיפול בהחזר. התחלתי לחשוש מאחר והמקרה הינו "נקי" - קרי רכב יד ראשונה שהתיקון בו בוצע במהלך הבעלות הראשונה, בעוד שאנשים אחרים בעלי מקרים מסובכים יותר שהפניתי כבר זכו לפיצוי.

נאלצתי להגיש בקשה חדשה, ולאחריה התבשרתי כי משך הטיפול יחושב ממועד הבקשה החדשה, על אף שחלפו מעל לחודשיים מהבקשה המקורית, שכאמור לא נקלטה עקב רשלנות של צ'מפיון :evil::evil::evil:

שי

עריכה אחרונה על ידי שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, תודה!

גם אני מהמאושרים שהפניה מס' 1000 שלהם לא נקלטה. ואני חשבתי איזה בר מזל אני, איזה מספר יפה.

מילאו עבורי עכשיו טופס בטלפון, במשרד של המפקח על הסדר הפשרה, רו"ח חן ברדיצ'ב, בטלפון מספר 03-5600016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי מכתב הביתה, וניסיתי להכניס שוב פרטים, ליתר ביטחון.

האתר הודיע לי שפרטי כבר במערכת.

שלחתי מכתב לרו"ח בשאלה הנצחית "איפה הכסף???"

בפעם הבאה אדרוש במצבן האורטופדי של ברכיו ומצבן של בנותיו הרכות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הגשתי בזמנו בקשה דרך האתר, איך אני יכול לדעת מה מספר הפניה שלי?

גם אני לא זכרתי את מס' הפניה (בתמימותי חשבתי שאקבל אותו במייל).

התקשרתי למשרד רואי החשבון שמופיע באתר ההסכם, מסרתי את שמי וקיבלתי את מס' הפניה ואת מצבה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן כי המשרד של הנאמן חזר אלי. לטענתם אין כל חשיבות לסדר הפניה, מאחר ולא בוצעו תשלומים (כנראה שמה שמסר לי אחד הפונים היה שגוי) אלא התשלום יבוצע לכל הפונים בו זמנית, כנראה בסביבות חודש מאי.

אגב, גם אני לא הצלחתי להגיש בקשה נוספת דרך האתר וקיבלתי הודעה כי פניה בגין רכב זה כבר נקלטה, כך שכנראה יש באג שמונע פניה חוזרת למרות שהפניה המקורית לא מטופלת. מציע לכל אלו שפנו עם הפרסום בפורום לוודא מול הנאמן שיש פניה פתוחה על שמם.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...