Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלא התשלום יבוצע לכל הפונים בו זמנית, כנראה בסביבות חודש מאי.

שיט.

בינתיים בניתי על הכסף והזמנתי סופשבוע הכל כלול בגדרה למרץ.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגיע לנו מכתב למילוי לבית, מישהו יודע מה המשמעות של 2 השאלות בחלק התחתון של הדף?

[ATTACH=CONFIG]450444[/ATTACH]

אני גם תוהה, מה פשר השאלה?

"1. הרוכש ניכה מס תשומות בגין רכישת המכונית בהתאם לחוק מס ערך מוסף, התשל"ו-1975" כן / לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור בשורה תחתונה:

מי שהרכב לא היה בבעלותו עד ה1.4.14 לא זכאי לקבל פיצוי.

האמת שיותר מעניינת האחריות על הגיר, יש למישהו טלפון של שירות לקוחות צ'מפיון?

באתר שלהם אין זכר למספר ואפשר רק להשאיר הודעה ויחזרו אליך, וכמובן לא לפני שאתה מאשר שהמספר שלך ייכנס למאגר הפרסומות שלהם, מה שממש לא מתאים לי.

\\עריכה

*6363

לפחות האריכו את האחריות שזה מה שחשוב

עריכה אחרונה על ידי PsyOr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר, בנוסף ל5 שנים האריכו בעוד כמעט שנה מאז קמפיין המכטרוניקס

באמת? האחריות הוארכה עוד?

ועוד שאלה יש לי, אם בעיית הגיר היא רק בסקודה, סיאט ו VW ? אף פעם לא שמעתי תלונות אצל אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם "הארכת" האחריות היא בלוף, טווח התאריכים של הקריאה הוא: בין 1 במאי 2013 ל 31 במרץ 2014 , בוא נאמר שנלך על המקרה הכי אופטימי: רכב ממאי 2012 (עם 5 שנות אחריות על הגיר) ותאריך קריאה של היום האחרון שהוא 31 במרץ 14 , האחריות המקורית על הגיר (5 שנים) תיגמר במאי 2017 והאחריות "המוארכת" תיגמר בספטמבר 2016 (מוסיפים 30 חודש או 30 אלף קילומטר, מתאריך הקריאה), אז בעצם לא האריכו כלום.

בקיצור, בלוף אחד גדול, עבדו על השופט ועל כולם.

חבל שאנשים לא קוראים את השרשור מהתחלה ועד הסוף, או לפחות את הכמה דפים האחרונים.

למי שלא הבין, עד שכבר אישרו את ההסדר, "הארכת" האחריות כבר הסתיימה ברכבים עם השנתונים המתקדמים (ברכבים מהשנתונים החדשים {עד מאי 12} בכלל לא האריכו כי האחריות המקורית ארוכה יותר, כמו בדוגמא למעלה).

בקיצור, קחו דמי שתיקה כמה לירות ותבואו אחרי זה, להחליף מצמדים מחוץ לאחריות באלפי שקלים.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת? האחריות הוארכה עוד?

ועוד שאלה יש לי, אם בעיית הגיר היא רק בסקודה, סיאט ו VW ? אף פעם לא שמעתי תלונות אצל אחרים

איזה אחרים?,ה"אחרים" היחיד שיש זה אודי,וגם שם לא חסרות תקלות בגיר,למרות שה7DSG שם שונה לעומת הגיר בשאר היצרנים בvag.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאנשים לא קוראים את השרשור מהתחלה ועד הסוף, או לפחות את הכמה דפים האחרונים.

למי שלא הבין, עד שכבר אישרו את ההסדר, "הארכת" האחריות כבר הסתיימה ברכבים עם השנתונים המתקדמים (ברכבים מהשנתונים החדשים {עד מאי 12} בכלל לא האריכו כי האחריות המקורית ארוכה יותר, כמו בדוגמא למעלה).

בקיצור, קחו דמי שתיקה כמה לירות ותבואו אחרי זה, להחליף מצמדים מחוץ לאחריות באלפי שקלים.

אתה יכול לנחש עד מחרתיים מתי נגמרת לך האחריות.

עד שלא תרים טלפון לצ'מפיון ותשאל מתי בדיוק נגמרת האחריות לרכב שלך לא תדע לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לנחש כלום, צריך קצת הבנת הנקרא, לוקחים את התאריך שבו בוצע הקמפיין (שלי ביוני 2013) ומוסיפים לו 30 חודשים (האחריות ה"מוארכת" שלי נגמרה בינואר השנה והמקורית נגמרת במרץ השנה), סתם שתדע, רוב הרכבים הבוגרים זומנו לביצוע הקמפיין בתחילת שנת 2013, ברכבים החדשים יותר (שגם אם תאריך להם את האחריות, האחריות המקורית יותר ארוכה) הקמפיין בוצע ב-2014, כל זה ידוע מראש ובגלל זה ההסכם נתפר ככה.

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביצעתי קמפיין בסוף 2014, מבחינת הפיצוי זה לא נכלל בהסדר.

לפי מה שאתה רושם תוספת האחריות (מביצוע הקמפיין) אמורה להיות עד בערך 2017\5, בפועל היא חצי שנה פחות אבל עדיין ארוכה יותר ב7 חודשים מהמקורית.

הבנת הנקרא לא רלוונטית כאן כשבמחשבים של צ'מפיון רשום משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לנחש כלום, צריך קצת הבנת הנקרא, לוקחים את התאריך שבו בוצע הקמפיין (שלי ביוני 2013) ומוסיפים לו 30 חודשים (האחריות ה"מוארכת" שלי נגמרה בינואר השנה והמקורית נגמרת במרץ השנה), סתם שתדע, רוב הרכבים הבוגרים זומנו לביצוע הקמפיין בתחילת שנת 2013, ברכבים החדשים יותר (שגם אם תאריך להם את האחריות, האחריות המקורית יותר ארוכה) הקמפיין בוצע ב-2014, כל זה ידוע מראש ובגלל זה ההסכם נתפר ככה.

צודק.. מנסיון אישי אני ראיתי במוסך המרכזי יש להם במחשב שאילתה כזו לגבי האחריות שקופצת לאיש שירות במסך והאחריות המאורכת ברכב שלי הייתה קצרה מהאחריות המקורית ב2 הפרמטרים, קילמוטרז' ובתאריך. אמרתי למנהל המוסך שלדעתי הפשרה שהושגה לדעתי לא מייצגת ממש את הלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביצעתי קמפיין בסוף 2014, מבחינת הפיצוי זה לא נכלל בהסדר.

לפי מה שאתה רושם תוספת האחריות (מביצוע הקמפיין) אמורה להיות עד בערך 2017\5, בפועל היא חצי שנה פחות אבל עדיין ארוכה יותר ב7 חודשים מהמקורית.

הבנת הנקרא לא רלוונטית כאן כשבמחשבים של צ'מפיון רשום משהו אחר.

הבנת הנקרא כן רלוונטית, אבל למי שקרא את ההסכם המהונדס (או לפחות את התקציר שלו), אם ביצעת את הקמפיין שלא בין 1 במאי 2013 ל 31 במרץ 2014 או שלא ביצעת בכלל, "הארכת" האחריות תחשב לך לפי התאריך המאוחר, שהוא 31 במרץ 2014, על זה תוסיף שנתיים וחצי ואז תגלה שלא האריכו לך את האחריות בכלל (או בכמה ימים בודדים, מקסימום חודש, לרוב זה ככה).

אם הבנתי נכון הרכב שלך עלה לכביש ב- 3-4/2011 והאחריות המקורית שלך תהיה עד 3-4/2016 , אתה כנראה יוצא מן הכלל כי ביצעת את הקמפיין מאוחר מאוד (אולי פיספסת או שפיספסו אותך), לראיה הרכב שלך עלה לכביש בערך כמו הרכב שלי ואני נקראתי לקמפיין מוקדם יותר (כשנה וחצי).

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שרק כשהתקשרתי לקבוע טיפול שנתי אצל היבואן הודיעו לי שנדרש החלפת מכטרוניקס במסגרת הקמפיין.

בכל מקרה, הקילומטראז' שנרשם ביום השירות - להוסיף לו 30K או עד אוקטובר 2016, המוקדם מביניהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...