Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה בנושא הגיר DSG [קיבלת?! תרום לאגודה למען הגיבוב ]

kissos
שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

mogo

אני נוסע בפיאסטה 2015 ואין לי את הבעיות הנ"ל,לבוא ולומר שהפווארשיפט יותר גרוע מה DSG זה שטויות,לפחות בשנתון שלי ובדגם שלי.

נכון,קראתי את סיפרי הזוועות על הפוקוס,אבל בפיאסטה כמעט ולא שמעתי תלונות.

צריך לחלק את הנושא ל 2 : אמינות הגיר בפני עצמה,ואמינות היבואן בשירות והאחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא התכוונתי להעליב חלילה, ויותר מזה - לי אין שום ידיעה אישית על אמינות הגיר של פורד. בעניין הזה אני ניזון משמועות בלבד (ומכך שלזכרוני, דלק לא מכרה בשנה האחרונה בארץ ולו פוקוס אחת וגם הפיאסטות לא להיט למיטב ידיעתי).

אבל סבבה, אני זורם איתך - DSG פחות אמין גם מהגירים היבשים של פורד.

הו, הבושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מקסימום אבקש ממך עצה.

אתם האלפיסטים הרי רגילים לסיים את 10 הקילומטרים האחרונים בהליכה.:wink:

* קטנה, רץ לשים שחפץ . :lol:

אווו איתי ספציפית אתה בבעיה, משום שאני סובל מדיסוננס ופיצול אישיות, גם VAGIST וגם אלפיסט, ובכל מקרה - שוקיסט. :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי להעליב חלילה, ויותר מזה - לי אין שום ידיעה אישית על אמינות הגיר של פורד. בעניין הזה אני ניזון משמועות בלבד (ומכך שלזכרוני, דלק לא מכרה בשנה האחרונה בארץ ולו פוקוס אחת וגם הפיאסטות לא להיט למיטב ידיעתי).

אבל סבבה, אני זורם איתך - DSG פחות אמין גם מהגירים היבשים של פורד.

הו, הבושה

רגע רגע. לאחותי (השניה) היה פוקוס. סבלה מאוד מהגיר. עכשיו יש לה הונדה :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעלבתי,אפשר לעשות מהשרשור הזה סיעור מוחות מרתק.

בגדול,אני לא מבין למה הפיאסטה לא נחטפת,ב 95 אלף שקל אתה מקבל רכב בעל שלדה והיגוי הכי טובים בסגמנט,מנוע 1.6 אטמוספרי חזק,אמין ומעולה,פנים הרכב מאוד איכותי,ב 100 קמ"ש אני מרגיש שהרכב זוחל ורק ב 140 אני רק מתחיל להרגיש את המהירות,בבריטניה הוא להיט.

בגדול : עם מנוע האקובוסט הוא הרבה יותר טוב מהפולו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כי הוא רכב מיני ושותה דלק כמו ג׳יפ ולהזכירך דלק לא זול אצלנו..

הפיאסטה אחלה רכב, אבל שכל האחרות עושות מינימום 1:13 והואגיות 1:16 ביום רע אז שהפיאסטה עם מנוע כבוי וגמל שגורר את הרכב עושה 1:12 זה מביך..

עריכה אחרונה על ידי Taimors
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אפילו לא נחטף במבצעי ליסינג 0 ק״מ או איילון למיניהם, שמכרו אותו גם ב-87.

אני לא רואה סיבה אמיתית לכך חוץ מהתדמית של הגיר. מוצדקת או לא, לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כי הוא רכב מיני ושותה דלק כמו ג׳יפ ולהזכירך, דלק לא זול אצלנו..

פיאסטה זה סופר מיני !

ולכל חברי הפורום,אני חייב להראות לכם משהו ! 175 ק"מ ב 9.7 ליטר (תדלקתי )10941116_10153242510948670_7213187088438624230_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה זה סופר מיני !

ולכל חברי הפורום,אני חייב להראות לכם משהו ! 175 ק"מ ב 9.7 ליטר (תדלקתי )[ATTACH=CONFIG]426224[/ATTACH]

צריכת דלק מודדים לפי תקופה ולא בנסיעה אחת בכביש 6, תבדוק כמה יוצא לך על דלק בשלושה חודשים לעומת כמה ק״מ הרכב עבר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חה, שום רכב עם גיר רובוטי לא מתקרב לאמינות של הקורולה הרובוטית.

אתה ואושריקו אחים במקרה? באמת טויוטה עדיין הרכב הטוב בעולם..

מזכיר לי מקרה מצחיק שהיה לי בסיבוב עם הכלבה היום,עברתי שני אנשים עם קורולה (איך לא),והנהג משכנע בכוח את חבר שלו שיקנה ממנו את הרכב

"אחי,זה חדש,1600 אוטומת (טעות במקור),אמין שאין דברים כאלה!",ממש עוד רגע חגיגה.

חשבתי לשאול אותו אם זה כל כך טוב אז למה בעצם הוא מוכר?,אבל שמרתי על פרצוף צחוק,כיווצתי את הבטן לא לצחוק לו בפנים והמשכתי הלאה.

ולעניין השרשור - פיצוי עלוב (1300ש"ח באמת גרושים),העיקר שהאחריות באמת תקפה ולא תכריח אנשים לרוץ לבית משפט רק בשביל לממש אותה..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה,יחסית למנוע אטמוספרי,אין לי תלונות,הוא חזק,והוא חסכוני,כמובן שהוא שותה יותר דלק ממנוע מוגדש,אבל בואו נשפוט את המנוע בצורה הוגנת.

ברור שאני רוצה אקובוסט,אבל אין פיאסטה אקובוסט בארץ לצערי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבריטניה כל מה שיהיה כתוב עליו פיאסטה יהפוך ללהיט, בלי קשר ליחידות ההנעה.

וכנ"ל גם הווקסהול קורסה ואסטרה.

ולנושא השרשור - ללא ספק, הטיפול של צ'מפיון בתקלות שהתגלו בתיבות ה DSG7 היה רשלני וגרוע.

תקלות קורות, צריך לדעת לטפל בהן ברמה השירותית.

למעט בלאי מצמדים טבעי, צ'מפיון היו צריכים להעניק אחריות לפחות ל 10 שנים לכל מיכלולי התיבה, ללא יוצא מן הכלל.

עבור היצרן מדובר בכסף קטן סה"כ.

הטיפול והשירות היה חייב להיות עיקבי עבור כל הלקוחות, לא רק עבור אלו שצעקו, התלוננו והפכו שולחנות.

וזו היתה הטעות שלהם.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, זה כשלעצמו אמור להקנות לך פיצוי.

הוצאת לי את המילים מהפה. קראתי את התגובה הזאת ואמרתי לעצמי שהוא בטח צוחק. הרובוטית של הקורולה מ-2008 זה הגיר הכי עלוב שהיה בעת החדשה. את הרובוטי ל הקורלה הבן אדם משווה ל-DSG? נו באמת. בואו נשים דברים על השולחן. ה-DSG הוא גיר מעולה. משוכלל ונוח ומעביר הילוכים נכון ק ברמות שאף נהג אנושי לא מתקרב אליהם. בגלל זה היו להם מחלות הילדות אבל עובדה שסידרו אותם. זה קורה בכל מערכת מכאנית או אלקטרונית מורכבת והחוכמה היא לדעת לתקן את זה. הפיצוי הכספי אמנם לא בשמים, nice to have לא ותרבל זה שהעריכו את האחריות וננתנו פתרון מכאני זה בהחלט נותן שקט למי שימכור את הוואג שלו כמשומשת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...