Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי רכישת רכב אספנות

Kutter
שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כבר זמן רב אני מתלבט האם לרכוש רכב אספנות.

כעקרון חיפושיות ממש מגניבות אותי (בעיקר משנת 67 ומטה), וממה שהבנתי הם דווקא הכי זולות בתחום האספנות.

ההתלבטויות שלי, כמובן, הם כלכליות.

במידה ואני מקציב 15-20K לרכישת הרכב, כמה בגדול יעלה לשפץ רכב כזה?

השיפוץ שחשבתי הוא לא שיפוץ מקיף, לפחות לא כרגע, ויכלול ככל הנראה רק יישור קו למנוע, קצת פחחות, צבע, וככל הנראה הנמכה של הרכב (אני ממש בעד להשאיר את הרכב מקורי ככל שניתן, אך משהו בחיפושית מונמכת עושה לי את זה).

אני יודע שזה מאוד כללי וקשה לתת הערכה, אבל אשמח אם תוכלו לתת לי סדרי גודל כדי שאני אדע בכלל למה לצפות.

תודה על העזרה.

Audi A3 8V Sportback

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא היחיד שמחבב את החיפושית מהדגם שלפני 1967, והמחירים של הדגמים האלה גם במצב לפני שיפוץ גבוהים למדי.

סדרי הגודל של עלות השיפוץ משתנים מאד לפי מצב הרכב ורמת השיפוץ הרצויה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, רמת השיפוץ הרצויה היא לא רמת מוזיאון, אלא להגיע לרמה של רכב נקי (צבע חדש) וישר (פחחות לפי הצורך).

מה יכולות להיות עלויות השיפוץ, אם מצב הרכב בעת הקנייה הוא סביר+-, מניע ונוסע, ולא גרוטאה חלודה?

Audi A3 8V Sportback

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא גרוטאה חלודה זה אומר רכב שכבר שופץ כהלכה ולכן כנראה לא תוכל לרכוש אותו במחיר שנקבת.

רכב שלא עבר שיפוץ או שיפוץ בסיסי יצריך טיפול בחלודה וזה כבר פרוייקט. כמה? רק עפ״י מצב הרכב יהיה ניתן להעריך.

אתה רוצה פחחות זולה שיפציצו את האוטו בחומר ואז צבע? אז זה בטח סיפור של 3-6 אלפים בסקאלה הנמוכה והחאפרית.

אתה מבקש מספרים לאחת מהשאלות המעורפלות שיש בתחום.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תיארתי לעצמי שיהיה קשה להעריך את העלות כי זה תלוי בהרבה משתנים. בכל מקרה, אם אני אעשה את זה, זה ממש לא יהיה במקום חאפרי.

בכל אופן תודה על העזרה.

Audi A3 8V Sportback

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...