Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 156 סלספיד 2001 - סקירת 3 שנים

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 3393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן מי שנעול על מותג/דגם ספציפי חייו יותר קלים - צריך לדעת למצוא אקזמפלר ראוי , לתחזקו כראוי ולקוות לטוב בעלויות האחזקה, עם מוכנות לעלויות לא צפויות/גבוהות . בתמורה ייקבל סיפוק והנאה.

אצלי לעומת "נעולי מותג/דגם" היה לפני כשנה רצון למצוא סלון/מנהלים אירופאית ישנה וזולה שאינה גרמנית , שתהא מיוחדת וחזקה.

היה לי גם חשוב לוודא אמינות בסיסית גבוהה ויכולת תחזוקתית מקומית ברמה ראוייה וכלכלית.

לא הייתי נעול על מותג ספציפי , למרות עברי עם סאאבים.

בדקתי חלופות שונות וערכתי על כל אחת סקר גם בארכיון פורום זה ובעיקר באתרים בחו"ל.

שקלתי את הרכבים הבאים שמצאו חן בעיני : אלפא 166, רובר 75, רנו לגונה 3 ליטר, סיטרואן C5 V-6 .

למשל יש את האתר הבריטי של PARKERS שנותן חוות דעת וסקירות ממצות , כולל חוות דעת משתמשים. יש דרוג לרמת האמינות על סמך נתונים רבים.

שקלתי רנו לגונה 3 ליטר : בררתי לגבי אחזקה בארץ - טיימינג , רק היבואן מוכן לגעת - 8-9K ש"ח. זה מה שכתבו על הלגונה באתר הבריטי- 2 כוכבי אמינות מ - 5 . ירדתי ממנה.

http://www.parkers.co.uk/cars/used-reviews/renault/laguna/hatchback-2001/

שקלתי רובר 75 - נפסל על קשיי אחזקה בארץ , אקסמפלרים מוזנחים.

http://www.parkers.co.uk/cars/used-reviews/rover/75/saloon-1999/

מצאתי וכמעט רכשתי אלפא 166 שהייתה בעיני יפהיפיה עם מנוע חווייתי. בדקתי באתרים - אמינות לא גבוהה - 2.5 כוכבים.

http://www.parkers.co.uk/cars/reviews/alfa-romeo/166/saloon/

הלכתי למוסך מומחה לברר עלויות - גבוהות מאוד. בלב כבד ירדתי ממנה.

שקלתי מחדש לחזור לסאאב . ראיתי שוב את האמינות בסקר הבריטי - 4.5 כוכבים.

http://www.parkers.co.uk/cars/used-reviews/saab/9-5/saloon-1997/

כשמצאתי אקזמפלר מעניין ושמור מדגם שטרם הייה לי - הלכתי עליו. אכן ידעתי מראש אפשרויות אחזקה ועלויות בהינן בהחלט סבירות.

קו תחתון - להכין שעורי בית ולהיות עם ראש פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה הקשר בין אלפא לסאאב ? הבן אדם אוהב אלפא ולא חיפש משהו אחר. הוא מוכן לשלם מה שנדרש כדי להנות מרכבו.

שמעתי גם על בעלי סאאב שאכלו מרורים ועלויות התחזוקה שלהם מטורפות...

לא קראת את מה שנכתב, נכון?!

מה הקשר, שאלת?!

שניהם מתחזקים מכוניות לא ישנות ולא אמינות, מבחינת מוניטין.

מספיק קשר כדי שההודעה הזו תהיה רלוונטית.

בשום מקום לא נכתב שיש לקנות סאאב במקום האלפא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני המום מהרזולוציות שאתה מגיע אליהן. הלוואי ועיתונאי הרכב היו כאלה יסודיים. אבל, אני מבין שאתה מחליף צמיגים בתדירות של שנה. זה אומר שאתה לא מרחם על האוטו, מה שיכול להסביר את הכניסות התכופות למוסך. שאפו על הסקירה. לגמתי בשקיקה.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל דייהו נובירה שהייתה לי בפרק זמן כזה, ואכלה גיר, ראש מנוע ושני רדיאטורים (השאר הפסקתי לספור), הייתה יותר אמינה מזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדייהו שלך הייתה עוברת סשן נהיגה אחד (שהאלפא הזאת עוברת בכבוד עשרות כאלה), היא הייתה מפילה בוכנות וגירים על הכביש מאחוריה! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

נו, מה יהיה עם ההשוואות האלה?

אנשים מעיפים פה פוסטים בלי שום קשר לטקסט המקורי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם זה שרומן מודע לכך שהוא הוציא על הרכב כמה שהוציא ועדיין אין שלט למכירה על הרכב זה אומר הכול.

תהנה מהרכב, תודה על השיתוף.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדייהו שלך הייתה עוברת סשן נהיגה אחד (שהאלפא הזאת עוברת בכבוד עשרות כאלה), היא הייתה מפילה בוכנות וגירים על הכביש מאחוריה! :lol:

היא לא - המנוע היה נכבה לפני שהייתי מגיע לקו ההתחלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שכולם בקטע ששל לתת עצות לרומן.

אז רומן, שים את ה156 בצד לסופש"ים, כוכב יאירים וכו' וקנה לך ג'ולייטה מודרנית בתשלומים בכסף שתחסוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את התקלה הרצינית ביותר באדום לעומת התקלות הקוסמטיות בכחול כהה.

מבלי לפרט כל תיקון ותיקון מעניין לדעת כמה עלו כל התיקונים. למרות שכתבת שזה יקר , כל אחד והיקר שלו:roll:

הנאה עולה כסף

נשחק במספרים ונעגל

60 אלף ל 1200 ימים זה 50 ש"ח ליום, נקזז מזה עלות יומית של רכב אחר נקבל 40-30 ש"ח ליום

ושכל אחד יעשה את החישוב של הכדאי שלו.

אם לא היה מובן, נבה(ע)יר.

אני בעד ללכת עם הלב, וראינו שההפרש הוא משהו כמו 1000 ש"ח בחודש. בכיף.

גם דורקי הולך עם הלב, ונדמה לי שהוא היה קונה בשמחה את המשוואה: ירידת הערך אצלו לשנה = 3 שנות החזקה של ה 156.:evil:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני מצטער, אבל דייהו נובירה שהייתה לי בפרק זמן כזה, ואכלה גיר, ראש מנוע ושני רדיאטורים (השאר הפסקתי לספור), הייתה יותר אמינה מזה.

אבל בנובירה אתה סובל גם כשהרכב תקין. אם כבר להחזיק רכב עם קפריזות אז לפחות שיהיה בו משהו שיצדיק את זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לזה מזגן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמרבית ה"מבקרים" של להחזיק רכב כזה מבקרים את העניין רק כי הרכב עצמו לא 100% לטעמם.

אם היו מציגים מפרט תיקונים זהה ל E30 326 או גולף GTI MK2 או 306GTI היו מקבלים את זה ביותר "הבנה".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מזגן?

הדבר הזה שהוא יושב עליו

photo_1520.jpg

אני חושב שמרבית ה"מבקרים" של להחזיק רכב כזה מבקרים את העניין רק כי הרכב עצמו לא 100% לטעמם.

אם היו מציגים מפרט תיקונים זהה ל E30 326 או גולף GTI MK2 או 306GTI היו מקבלים את זה ביותר "הבנה".

לדעתי זו נבלה וזו טרפה. חוץ מזה, בשביל רכבים כאלה זה נשמע עוד יותר הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...