Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חופשה באילת, טאבה או עקבה?

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם נשים לרגע את המצב הבטחוני בצפון הצד, שמתי לב בכל מיני אתרי השוואות מחירים לעובדה, שבמחיר של אכסניה באילת ניתן לנפוש במלון 5 כוכבים בערים השכנות.

מישהו ניסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד - במחיר הזה אין משהו באירופה?

וברצינות - אישית אני לא סובל את אילת, ובימים מתוחים אלה הייתי מוותר על התענוג של שהיה במדינה ערבית כאשר אני כל הזמן במתח לגבי בטחוני האישי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהוג עד אילת או שכנותיה בשביל לילה אחד? זה לא נקרא להתרענן, זו התשה. כמובן שקיימות האופציות של רכיבה ארוכה באוטובוס או טיסה לא זולה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד עקבה, אבל קח בחשבון שיש גם מעט טירטור במעבר הגבול. לא יודע אם זה שווה בשביל יום.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חופים? טאבה.

מצב בטחוני יותר טוב? עקבה.

בלי קשר, בשני המקומות אין מה לראות חוץ מהים.

מחירים מן הסתם יותר זולים מישראל.

יש דוברי אנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על נהגי משאיות שעוברים לצד הירדני וממלאים מלא סולר בגרושים, זה נכון? עוד סיבה למסיבה אם כן

ליטר דלק 95, בטאבא מגיע ל- 3.25 שח ! , והסולר רק 95 אגורות בערך !!! , דוד שלי היה שם לאחרונה.. רק לשים לב שיש להם הרבה סוגי דלק 80 ו- 90 וגם 92 ו-95 !!

טאבא בכלל מקום שקט, ואין בו כלום, חוץ מבתי מלון וחופים נקיים!

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא בדיוק באותו מקום, אבל אותו מרחב. לא הייתי קורא לזה שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לפיגוע מלפני כמה שעות באיזור רפיח המצרית, לנסוע לנפוש במדינה ערבית בתקופה בה המצב הביטחוני כל כך רגיש לאור המתיחות הנוכחית זה לא רק סוג של התגרות בגורל, זה גם צעד קצת חסר אחריות.

לנסוע לנופש בסיני זה בכלל סיכון מיותר לאור העובדה שמאז שמובארק לא בשלטון מצרים ובפרט איזור חצי האי סיני הפכו לחממה לאירגוני הטרור.

לא חסר דרכים לנקות את הראש בלי לסכן את חייך (וכותב לך את זה מישהו שקפיצות באנג'י או קפיצה ממטוס תקין זה לא משהו זר לו, כל אלה עדיין בטוחים יותר מלילה בחצי האי סיני בתקופה גועשת זו).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...