Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה רנו קליאו RSI - שמורה ויפה.

orenuchx
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכירה רנו RSI 1.8 שנת 95 יד רביעית (03 ברישיון)

הנתונים היבשים:

מנוע 1.8 ליטר 110 כ"ס – ללא שיפורים, קומבינות והתעסקויות - פשוט מקורי.

גיר ידני 5 הילוכים

חלונות חשמל

כיוון מראות חשמלי

סאנרוף מקורי (ברישיון כמובן)

134,000 ק"מ אמתיים!

דשבורד של קליאו וויליאמס עם שלושה שעוני VDO : טעינה, לחץ שמן, טמפ' שמן

פנסי איגל איי עם תקן E1 עוברים טסט

מוט מייצב

Cooler שמן מנוע

פנסי ערפל

*טסט לשנה (עד 25.12.15)

תוספות וחלקים שאני התקנתי בשלושה שבועות האחרונים כדי לרענן את מה שבכ"ז היה צריך:

1) ג'אנטים סגסוגת קלים 15” Forged)) חדשים שהותקנו לפני שבוע (נרכשו מג.מ. פורטל) מאושרים ברישיון (הקונה יקבל גם את הג'נטים המקריים הייחודיים ל RSI)

2) רביעיית צמיגים חדשים Yokohoma S. Drive (עם אחריות ל 4 שנים)

3) מערכת חדשה – (רמקולים 300W פיוניר) רדיו MP3 BT של LG , חיבור AUX , חיבור BT לכל מכשיר כרטיס SD...)

4) מנוע צעדים חדש – (הרכב לא החזיק טורים, ניקיתי את בית המצערת ואת מנוע הצעדים וזה פתר את הבעיה – ובכ"ז התקנתי מנוע חדש! )

5) מצבר שנפ חדש 55 אמפר אחריות 12 חודשים

6) ועוד כמה פיציפקסים...בוכנות הרמה לדלת חמישית...ידית פתיחה חדשה שהחליפה את זו שנשברה...

· יש את כל החשבוניות על הדברים שביצעתי והכל תחת אחריות.

אז איך הוא נוסע:

הרכב נוסע פשוט פנטסטי, מנוע חזק וגמיש, תאוצה מצוינת, אחיזה של קארטינג. הגה של פליסטיישן. בקיצור HOT HATCH אמיתי של פעם.

פנים הרכב במצב מקורי ומצוין, מושבי ספורט תומכים כל הריפודים במצב נפלא (למעט קרע קטן במושב נהג), סאנרוף עבר טיפול ועכשיו הוא נפתח ונסגר באופן תקין, הכול בסביבת הנהג עובד -אפילו הנעילה המרכזית המקורית במפתח.

מצב חיצוני מצוין, צבע מבריק ויפה ללא שריטות או מכות.

מכאני - טופל על ידי הבעלים הקודם במוסך גבע ושם גם ישנה היסטורית טיפולים , לאחרונה ביצעו בו החלפת רצועת טיימינג, מניע בנגיעה ונשמע מעולה.

פשוט להיכנס להתניע ולנסוע!

אז מה בכ"ז לא בסדר?

ככה – הקלאץ' קצת קשה. הכול בו תקין לא מחליק, לא מרעיש רק קצת קשה. אולי החלפה של כבל למקורי תפתור את הבעיה.

היסטוריה

הרכב נקנה לפני מספר שבועות מחבר פורום וגם הוא קנה מחבר פורום...

אז למה אני מוכר אם רק קניתי?

אז זהו- שאם זה ממש חשוב לדעת אז ככה :

10 חודשים חיפשתי את הרכב שרציתי ( מרצדס CLK...), לא מצאתי וקצת התייאשתי.

כל הזמן הזה התגלגלתי באופנוע עד שכבר נהיה קשה עם החורף והסופות - אז קניתי "גלגלים" כדי שיהיה איך לנייד את המשפחה בגשם, קניות וכו – ואם כבר גלגלים אז שיהיו עם פלפל.

רצה הגורל ושבועיים אחרי שקניתי את הרנו נמצא עבורי הרכב שחיפשתי, אז קניתי גם אותו. ככה זה - מרפי הרים את הראש.

אז זהו -זה למה אני מוכר!

אם הייתי עשיר הייתי שומר אותו כרכב שני כי הוא ממש, אבל ממש נפלא - אבל גם לזה יש גבול..

המחיר המבוקש הוא 15,500 ₪ ואני גמיש אבל ממש קצת.

לא רוצה להתעשר וגם לא יותר מדי להפסיד, רק שאני והקונה נהייה מרוצים.

זמין כמעט בכל עת 0547999404

אורן

תמונות יעלו בהמשך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...