Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ליום כלשהו: פיאסטה 1.25 ידנית נגד קלאו 0.9 נגד יונדאי איי 10 ידנית (יאפ...)

mightybear
שימו לב! השרשור הזה בן 3408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת למה להתווכח? גם לי יש את הידנית ויש לה את המערכת הזאת.

אני לא סובל את המערכת למניעת התדרדרות, זה סתם מרגיז ונותן הרגשה שהרכב עם HAND BRAKE משוך :) אבל מתרגלים גם לזה.

ונכון, זה לא רשום באף מקום.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה סתם להיות עקשן.

הנה זה מתוך המפרט של הרכב מהאתר של דלק מוטורס.

"מערכת (HLA (Hill Launch Assist למניעת התדרדרות הרכב בעלייה (בדגם Trend)"

ואין דגם טרנד ידני, לפחות לא בשנה האחרונה.

כתובת:

http://www.ford.co.il/uploadImages/systemFiles/9959%20Ford%20Fiesta%20Mifrat%202-2014.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אין דגם טרנד ידני. יש דגם אמביינט ידני שלא רשום שיש בו HLA {לא באתר של פורד ולא בדלק} אבל יש בו...מי שלא מאמין מוזמן לבוא לנסות.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סתם להיות עקשן.

הנה זה מתוך המפרט של הרכב מהאתר של דלק מוטורס.

"מערכת (HLA (Hill Launch Assist למניעת התדרדרות הרכב בעלייה (בדגם Trend)"

ואין דגם טרנד ידני, לפחות לא בשנה האחרונה.

כתובת:

http://www.ford.co.il/uploadImages/systemFiles/9959%20Ford%20Fiesta%20Mifrat%202-2014.pdf

יש דגם טרנד ידני שנמכר דרך איילון.

בכל אופן אמרתי שזה לא רשום בשום מקום אבל בambient יש מערכת לדרדור בעליה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים - לגבי מערכת ה Hill Hold - שוב, עבורי זה קצת פחות משחק, משום שאני מאזור המרכז (למרות שבאזור רמת גן יש כמה עליות די... מאתגרות

:smile:) - אם יהיה, מה טוב. אם לא, זה לא מה שירחיק אותי מהרכב הזה.

אני מוצא את עצמי תוקף את הבחירה בליבה - אם ניקח את הסיאט ידנית 1.4 הפשוטה (Reference) עם 84 כ"ס (כמו בפורד) - מחירה 75,000 שקל ואני מאמין שיהיה אפשר להוריד יותר - וברף הזה הפורד לוקחת בלי היסוס.

ההבדל בין הIbiza AM5 1.2TSI DSG7 לבין הפורד הוא כ-14 אלף שקל - וההבדל העיקרי עבורי בינהם הוא נוחות הנהיגה של הרובוטי אל מול הידני. המצב הטוב ביותר עבורי הוא שאני ארכוש את הפורד ידנית - ואשמח על כך שיש לי רכב שיש לי עליו שליטה מלאה, משאיר אותי עירני ומחובר, ויודע עמוק בפנים שהמערכות הותיקות הללו עוד ימשיכו לעבוד היטב, גם אחרי שארצה למכור את הרכב ב 3-4 שנים הקרובות. המצב הרע ביותר הוא שארכוש את הפורד - ואתבאס על זה שיש לי ידני. טוב... חחח מקסימום מוכרים

:smile:

עדיין לא שומעים פה את נהגי האיביזה טורבו למיניהם... אולי אני אשנה את הכותרת?? חוו דעת בבקשה!

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי מהאיביזה היא שהטורבו הוא סוג של בונוס שמשתמשים בו כאשר צריך הרבה כוח ומהר. בד"כ בשיוט רגיל הטורבו לא פועל ואז המנוע חסכוני. אם צריך אקסטרה כוח נותנים קיק לגז ואז הטורבו נותן בוסט אבל גם מבזבז הרבה דלק.

המטרה היא כדי לחסוך בדלק, לנסוע כמה שפחות עם טורבו ולהשתמש בו לזמן קצר רק כאשר חייבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, יש כאן סוג של "מלכודת":

במנועים של פולקסווגן הטורבו (הקטן) נכנס לעבודה מוקדם מאוד. זו הסיבה ששיא המומנט מושג כבר בסביבות ה-1800 טורים.

אם כך, כמעט ואין תחום טורים שבו הטורבו אינו עובד (ובגלל שמדובר על מנועים קטנים, הרי שבטורים של "סרק" וקצת למעלה המנוע חלש).

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...