Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלוג התקנה בKIA RIO

_boo
שימו לב! השרשור הזה בן 1047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנסה דייטון אודיו MINI AMT-8

אוקיי אוקיי - אני שוכר לעצמי שומר ראש :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

~ 1.5 L

לא יודע למה המחיר כזה.. שאלה לSONY

הוא יודע לקרוא HI RES וDSD

יש לו DACים יקרים

ואין לו DSP מובנה

ניסית יותר נפח?2.5-3.0 ליטר?או שאין אפשרות?

Amp Butler TD1500 Amp: LUXMAN CM 4050 Focal Utopia 6w1 : Focal Utopia Be TBM berilliym: Sub: Focal Utopia 33wx2Focal Utopia 4w2    

JL AUDIO HD 750/1  RESOLUT T DSP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב לא צחקתי לגביי הAMT-8 אבל זה סגנון שונה לחלוטין של קצה גבוה.

הייתי בודק את הסדרה הגבוהה של NVX, תכלס הטוויטרים שלהם מבוססים על סקינים.

אבל נראה לי שאתה לא תהיה פתוח לדברים כאלו ואתה נדבק להבטחה שמותג היי אנד מביא איתו (אני באופן אישי כבר לא מאמין בזה) ולכן הייתי אומר לך, אהבת את הסקינים, תחליף את האחד שהתקלקל בזהה.

ולגבי מעבר מאנלוגי לדיגיטלי (אופטי) תשים לב לתחום הבאס! שם ההבדל באמת שמיע וההבדל העיקרי הוא בנקיון, בדיוק של הסאב וופר, בחוסר מריחה מהמידבאסים ובחיבור חלק למידריינג'ים.

אני זוכר שהסאונד ברכב שלך היה פשוט מטמטם במובן של החוזק שלו, הדינאמיות היתה פשוט מטורפת!

אבל היה איזשהו חוסר שקט, חוסר ניקיון וזה כאילו שהמערכת שלך לא הפסיקה לנגן גם בקטעים שקטים - יכול להיות שהמעבר לטווח דיגיטלי יפתור לך את זה, אני זוכר את זה היטב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששמעת אצלי אז זה היה דיגיטלי מSABRE לDSP

אני כרגע דבוק SCANSPEAK יותר בגלל הבניה ולא בגלל משהו אחר.

להחליף למשהו אחר זה סיפור לא פשוט אלה זה יהיה בדיוק באותו גודל.

אם לא הבנייה הייתי עושה נסיונות עם כמה דגמים של DAYTON רק בגלל המחיר שלהם.

יש לי מישהו שחוזר מארצות הברית ביולי (עד אז צריך לבחור) אבל כן הדבר ההגיוני עכשיו זה להחליף לאותו דגם

אבל זה באמת רק ב 20 % מהשירים ובווליום גבוה כך שאני עוד יכול להיות "אפתור" את זה עם חיתוך/EQ עד שהמחליף יגיע

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא יהיה ממש הבדל וזה ממש מוזר כי מה ששמעתי אצלך אמנם היה מעולה מבחינת הכוח והדינאמיות אבל ניקיון האות לא היה טוב מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

אני פורש עד לפעם הבאה...

1329901554_WhatsAppImage2021-06-03at15_45_27.thumb.jpeg.a6e333c19827b7edfd115604d74619eb.jpeg

בינתיים ארגז עם רצפה כפולה ופודים לוופרים לטוויתרים ומידים שמתאימים לקיא ריו 2012-2017 (תמונות למעלה) למסירה לבית טוב ואוהב תמורת שישיית בירה וונשתפן. צרו איתי קשר.

• אהבתי 2

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, _boo כתב:

אני פורש עד לפעם הבאה...

1329901554_WhatsAppImage2021-06-03at15_45_27.thumb.jpeg.a6e333c19827b7edfd115604d74619eb.jpeg

בינתיים ארגז עם רצפה כפולה ופודים לוופרים לטוויתרים ומידים שמתאימים לקיא ריו 2012-2017 (תמונות למעלה) למסירה לבית טוב ואוהב תמורת שישיית בירה וונשתפן. צרו איתי קשר.

גרד לי גם בגוף להזמין אותה, אתה תגלה שה-3 הסטנדרטית לא מספיקה מבחינת סאונד לאודיופעל ממוצע לפי דעתי, תתחדש , אני מקנא 😭😭😭🥺🥺

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע בדרכים טובות! 

ותחזור לכאן עם פרוייקט מחשמל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...