Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עשיתם בשנה החולפת ומה בתכנון לשנה החדשה?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התבגרתי בשנה,

הבן התחתן

כך שיש מצב שמספר הסמיילים בחתימה יגדל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרבה דברים,

קצת מהפכים בתחום הצילום (מעבר מרפלקס למירורלס), החלפתי סמארטפון, קניתי לפטופ ללימודים.

טסתי לחו"ל 3 פעמים, שני טיולים היו מעולים, אחד מהם היה טיול שאני וחבר מהצבא רצינו לעשות הרבה זמן, השני היה טיול וגם סוג של טיול שורשים.

אבל תכלס הדבר הכי חשוב זה שבעוד שבועיים אני מתחיל ללמוד. :shock:

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחתנתי, קניתי דירה ועוד שבועיים מתחיל ללמוד הנדסת מכונות. :shock:

לא הייתי מנחש שאעשה את כל זה לפני שנה.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה עשיתי השנה?

1. שיפצתי כל מיני דברים באוטו, ריפוד גג חדש ותאורה פנימית של S90.

2. סיימתי תואר והגעתי ל15 דקות של תהילה בטמקא.

3. עברתי לגור (בשכירות) במרכז עם חברה שלי.

4. התחלתי לעבוד במקצוע שלמדתי, משעמם ומבאס.

5. במקביל עצמאי (עוסק זעיר) בעבודה קצת יותר מעניינת.

לשנה הבאה?

1. לעבור לדירה משלנו (בעזרת ההורים כמובן).

2. להתפתח בתחום המקצועי כדי לא להיות שכיר.

3. להחליף גומיות לאגזוז וצמיגים.

4. לקנות טבעת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאשתי ואני הכרזנו על תשע״ו כ״השנה הכי מחורבנת״ שהייתה לנו.

בראש וראשונה חמי נפטר, לי היו בעיות בעבודה, לאשתי גם מתחיל להימאס ממקום עבודתה הנוכחי, מחשבות על איזו דירה נקנה ואיפה, עוד כל מיני קטנות, וכל זה כשאנחנו גרים (מחודש נובמבר) אצל אמי, עם ילדה בת שנתיים וחצי, בדירת 4 חדרים (כדי לחסוך).

כל אחד מאיתנו היה צריך, בנוסף ללהתמודד עם החרא שלו (כל אחד ברמה שונה מן הסתם), גם להתמודד עם החרא של השני, כשאמי מעבר לקיר, וקשה להתווכח ולריב, אז דוחים ויכוחים ושומרים הרבה בפנים :|

לאחרונה דיברנו על זה והרגשנו מאוד מעודדים מכך ששרדנו את השנה הזאת (הרבה יותר משרדנו, האמת), ושבדיעבד היא הייתה מבחן למערכת היחסים שלנו, שעברנו בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחצית השנה הנוכחית החלטתי לבצע שינוי כיוון ולעשות משהו שתמיד קרץ לי

והוא תחום הבניין. כנראה שהרעיון של להיות פועל בניין עם ולוסטר עשה לי את זה...

אז איפשהו במחצית השנה הבאה אני אמור לסיים את לימודי העיוניים והמעשיים בתחום

ואראה כיצד אני ממנף את זה הלאה.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה הזו הספקתי: להתחתן, להביא ילד (ולגלות מה זה להיות "באמת" עייף כשאתה עוד שעתיים צריך לקום לעבודה והעולל מוכן לישון רק אם יהיה על הידיים שלך ותטייל איתו הלוך ושוב בבית), לשכור דירה משלך ולהנות מ 10 חודשים של שקט אמיתי (בבית של ההורים היה רעש המוני), לקנות סמארטפון נורמלי, להחליף לעבודה יותר מסודרת. מצד שני התחביב של ה"רכב" פחת הרבה, אבל אני עדיין מבלה כל יום באתר.

התוכניות לשנה הבאה: לרכוש בית להשקעה (בינתיים זה בחלומות כרגע חוסכים ומחכים לנס), לרכוש רכב נוח יותר, לעבור לדירה מרווחת יותר, להגדיל הכנסות של שנינו, טיול גדול לחו"ל, להמשיך בלימודים, לנצח בהליך משפטי נגד מוסד רפואי, לקבל הכרה ממשלתית על הנכות שלי שפוגעת לי באפשרות לעבוד, זה בגדול. נחכה ונראה עוד שנה איפה אהיה.

עריכה אחרונה על ידי chaimb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה החולפת:

ויתרתי על אהבה שנמשכה שנתיים ובעיקר גרמה לי לסבל. יצאתי מהבית של ההורים, עברתי לגור עם שותפים, ובסופו של דבר חזרתי לגור אצל ההורים. עברתי לרכוב על אופנוע והתאהבתי בתחום. התחלתי לרוץ באופן סדיר - מבחור רזה אמנם, אך אחד שהיה מקבל התקף לב מריצה לאוטובוס עברתי לריצה של 5 ק"מ שלוש פעמים בשבוע. השתחררתי משירות קבע ועדיין מחפש את עצמי באזרחות.

לשנה הבאה:

לצאת (בפעם השניה) למגורים עצמאים. למצוא עבודה עד לתחילת הלימודים. וממילא - להתחיל לימודי תואר ראשון בסיעוד. להגדיל את הרשיון לאופנוע ולעבור לאופנוע כבד. לא למות על האופנוע. לגדל שיער.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-הפסקתי להיות שמן,ירדתי מ99 קילו ל75 ב5 חודשים.

2-קניתי רכב נוסף,לספייס הצתרפה רנו קליאו.

3- החלפתי קידומת גיל ל 30.

4- נכנסתי לתחום רכיבת אופני שטח ורכשתי אופנים ב 12 אלף.

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו. דווקא השנה היו הרבה שינויים:

א. התפטרתי ממקום עבודתי לאחר שמונה שנים.

ב. קניתי c4 פיקאסו וגם c3 דיזל.

ג. קניתי נקסוס 5x,וכבר שברתי לו את המצלמה.

ד. אבל זה סוד, אז מי שמכיר אותי שלא יגלה לאף אחד... מתעתד לתרום איבר השנה.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפה שנה לא פשוטה ובוודאי לא קלה אבל גם היו נקודות אור עם ההתפתחות של העסק, הרגעי אושר המשפחתיים, הילדים שבעננים מאז שאימצנו כלב בסופ"ש האחרון, האישה שנהנתה לרכוש בשבוע שעבר ריהוט חדש לבית ועוד.

התכנון לשנה הקרובה-

להתחיל שיווק מקצועי של העסק

לעבור למשרד מרווח יותר

להחליף רכב

להנות מהמשפחה כמה שיותר

להשתדל שכל זה יתבצע ללא הלוואות ו\או מכירת איברים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני השנה(לפני 3 שבועות ליתר דיוק), נהייתי אבא בפעם השלישית, הפעם לזוג אשכים ובולבולון שמשתין דווקא ברגע שהחיתול נפתח :evil:

בעוד שבוע וחצי בסוף החגים, תתחיל עבודת הבניה בבניין בו אני גר במסגרת תמ"א 38, בתקווה גדולה שהכל יעבור כמתוכנן וללא תקלות ובתקווה יותר גדולה שזה יהיה הטריגר להחלפת הדירה למשהו שיכיל בצורה נוחה יותר משפחה של 5 נפשות.

אהההה והכי חשוב, קניתי זוג גרביים של HIKE.

שנתיים וקצת מאז השרשור והתגובה שלי.

מאז הספקתי למכור את הדירת 3 חדרים ולרכוש 5 חדרים ע נ ק י ת בשכונה שתמיד רציתי , עיצבנו את הבית מחדש בדיוק לפי הטעם שלנו ואני מבסוט אש מאיך שהצלחנו להישתדרג בכוחות עצמנו בזיעת אפינו .

הפרוייקט תמ"א 38 בבניין הישן עדיין מזדחל באיטיות ובמקום בניין גמור ומשודרג הם עדיין באתר בנייה,והדיירים שם(שאני בקשר עם חלקם ) מאוד סובלים.

הגבר כבר בן שנתיים והוא פשוט כמו נורת 1000W בלב של הבית, פשוט מפיץ אור ואהבה שאפשר למות.

הגדולות בבית ספר ובכלל ברמה האישית טוב לי, עוד קצת הילדים ייגדלו ונוכל להקדיש יותר % מהזמן לעצמנו.

בעבודה הכל הסתדר לטובתי אחרי פיצוץ גדול שהיה לי לפני כשנה עם המנהל שלי, המטרה השנה להישתדרג בשכר :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...