Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עשיתם בשנה החולפת ומה בתכנון לשנה החדשה?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
למה בקצרה? תרגיש חופשי להרחיב.

עשיתי תאונה באשמתי עם הרכב הקודם והפסדתי הרבה כסף (שמח שזה רק כסף וכולם בריאים), ידידה טובה מאחת העבודות נפטרה בנסיבות מסתוריות,

התקנתי את המזגן (אחרי שנתיים מיום הקניה), עברתי שינויים במקום העבודה, הכרתי מעט אנשים חדשים, יצאתי לדייט טוב (שלא התקדם לשום מקום מאז),

בדקתי כמה רכבים שרציתי, קניתי המון דברים לרכב שנקנה בסוף, עשיתי טיפול גדול לרכב וקניתי LG G3.

וכן, גם קניתי סמארטפון חדש (lg g3).

גם אני. ממש לפני מס' ימים :-)

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אז בסוף כן יצקת לו על השולחן?!

:shock:

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בסוף כן יצקת לו על השולחן?!

ת'כלס כן. הם מנהלים איתי משא ומתן חד צדדי על תנאי העזיבה שלי.

חד צדדי כי הם באים עם הצעות מוזרות, ואני נשאר בדיוק בעמדה שהצגתי לפני שבועיים כשהודעתי שאני מתפטר.

עכשיו תשאל ובצדק, "איפה היציקה?".

כל פעם שהסמנכ"ל פונה אלי עם משהו שהוא לא מילה במילה מה שביקשתי, אני משחיל לו עלבון מנומס אך מכוון היטב על הדרך. אין לי סבלנות לבזבוז הזמן הזה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעולה. יש דברים שלא צריך להתגמש בהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי ששמתי לב אני כבר שנה משוחרר מהצבא,אחרי חצי שנה בעבודה בשדה תעופה עשיתי קורס טכנאות פי סי ורשתות אינטרנט. מצאתי עבודה לא מזמן במחשבים ואני מרוצה מאוד.

בשנה החדשה אני אמשיך להתמיד באימוני אופניים להגיע רחוק יותר ולהמשיך להתמיד בספורט שאני אוהב ונהנה ממנו כבר כמעט 10 שנים.

כמובן שהרי רק התחלתי לא מזמן בעבודה החדשה,מעוניין להמשיך להוכיח את עצמי שוב ושוב ולהשקיע. להתחיל לבדוק על קורסים או ללכת על תואר שיעניין אותי ולהמשיך לעשות כיף חיים.

וכמובן(זה בכל זאת פורום רכב) להמשיך לנהוג ולהינות מהרכב שברשותי יונדאי אלנטרה שמשרת אותנו נאמנה ולהמשיך עם השריטת דיטיילינג הארוכה והישנה ולטפח רכבים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השנה שלי אפשר לחלק לשניים,

החלק הראשון- החלק שלאחר סיום בית הספר, החלק הכי טוב בחיי, יצאתי, עבדתי המון ( בתור ברמן),חסכתי הרבה כסף ( יחסית לגיל שלי ולאמצעים של האנשים בגילי ) , עשיתי מה שבראש שלי בלי לדפוק חשבון לאף אחד, מה שבא לי לי באותו רגע עשיתי, טסתי לחו"ל, לא יצאתי עם אף אחת ( יש הרגשה של בדידות קצת ).

החלק השני מתחיל בגיוס- טירונות 02 קלה, פעם ראשונה לישון לא בבית לאורח זמן ( שבועיים) , אולי חלק ירימו גבה ויחשבו שאני מפונק אבל לכל אחד הבום הראשוני של הצבא קשה ולא משנה באמת איזה טירונות הוא עושה, על אחת כמה וכמה אני שלכל מקום בחיים שלי היה קשה לי להסתגל אז בצבא בכלל, ממשיך בסיום הטירונות ובפגישה עם קצין המיון, ממשיך בחיפושים אחר תפקיד נורמלי וממלא במסגרת הייעוד שלי בצבא ( ה"מקצוע" שלי בצבא הוא פקיד ) , ממשיך בזה שלא קיבלו אותי לכמה תפקידים ( בדיעבד אני מבין גם למה, דיברתי כמו צעיר חדש שלא יודע דבר מהחיים שלי) ממשיך בקבלת תפקיד, ממשיך בזה שאני סובל מכל שנייה שעוברת ביום מהתפקיד החדש, ממשיך בלעבור לתפקיד אחר, ממשיך בזה שסביר לי, עדיין אני לא מוצא את עצמי, מקווה שאני אסתגל לזה בהמשך, כרגע סביר לי, אני מרגיש שאני חי ללא מטרה, קיום פיזי אבל ישנה תחושת ריקנות, חי מחמישי לחמישי, ( שלא תבינו לא נכון, מאוד חשוב לי לעשות צבא, ואני לא בקרבי גם בגלל הפרופיל הרפואי וגם בגלל שאני חושב שלא הייתי מסתדר שם יותר מחודש... אי אפשר לדעת ) , החצי שנה הכי גרועה שהייתה לי בחיים, ולא , זה לא מפינוק, זה מקושי הסתגלותי שתמיד היה לי במסגרות בחיים וזה שקיבלתי בום אחד גדול אחרי כמה חודשים טובים של לעשות מה שבראש שלי.

מה לשנה הבאה? המטרה הראשית היא להסתגל, להצליח להנות מהשירות, להעביר אותו בטוב, לצאת עם מישהי , לנסות להשיג חברה , להיכנס לשגרה נורמלית , אולי לשפר בגרויות בזמן הצבא.. שתיהיה לנו שנה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עברתי לדירה חדשה שקניתי וחיכיתי לא מעט להיכנס אליה.

2. נולדה לי בת :D

3. בעקבות 2, החלפתי את האיביזה FR הידנית ללאון 1.8TSI אוט':|

4. עדיין לומד להיות אבא.

5. קניתי LG G2.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבתי את השחייה התחלתי לרוץ.

רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי

רצתי חצי מרתון ונפתח לי התאבון.

רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי.

בסוף החודש רץ 61 ק"מ.

אה ומכרתי את הסקסו ונכון לעכשיו חסר כל רכב מעניין :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי רצתי.

בסוף החודש רץ 61 ק"מ.

שאלה,

לפני איזה 20 שנה הייתי עושה הרבה ספורט.

אתמול ניסיתי לצאת לריצה (קלילה) וגיליתי שהברכיים שלי חלשות.

איך כדאי לחזק את הברכיים?

(בטיולים שהולכים הרבה אין לי בעיה עם הברכיים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה,

לפני איזה 20 שנה הייתי עושה הרבה ספורט.

אתמול ניסיתי לצאת לריצה (קלילה) וגיליתי שהברכיים שלי חלשות.

איך כדאי לחזק את הברכיים?

(בטיולים שהולכים הרבה אין לי בעיה עם הברכיים)

1.מה זה אומר ברכיים חלשות? מה הרגשת?

2. אם אתה חושב להתחיל לרוץ תעשה את זה באופן הדרגתי כלומר לצאת לריצות קצרות שמערבות בתוכן הליכה.

משהו בסגנון התוכנית הזו:

http://www.coolrunning.com/engine/2/2_3/181.shtml

3. תרגילי חיזוק (משקולות) לדוגמא סקוואטים עם מוט (לא סמית משין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף החודש רץ 61 ק"מ.

Run Forest ! ;)

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר.

החבר'ה שציינו קניית מכשיר סמארקפון חדש - תגידו, זה אירוע כ"כ מכונן ורב השפעה בחייכם השנה ?

(וזה לא שלא טוב להתחדש, או שהחיים יהיו סתם משעממים. הרי יש כאלה שציינו שהיתה להם שנה

ממש ממש קשה. פרידות זמניות או קבועות, פרידות לנצח נצחים גם :-( ).

קצת פרופורציה ?

(סליחה, הייתי חייב להגיב).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים איתך חולגי אך יחד עם זאת כפי שכתבת בעצמך- פרופורציות.

מה שלא מרגש אדם אחד יכול מאוד לרגש אדם אחר, כנראה שאפילו רכישת פלאפון.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני השנה(לפני 3 שבועות ליתר דיוק), נהייתי אבא בפעם השלישית, הפעם לזוג אשכים ובולבולון שמשתין דווקא ברגע שהחיתול נפתח :evil:

בעוד שבוע וחצי בסוף החגים, תתחיל עבודת הבניה בבניין בו אני גר במסגרת תמ"א 38, בתקווה גדולה שהכל יעבור כמתוכנן וללא תקלות ובתקווה יותר גדולה שזה יהיה הטריגר להחלפת הדירה למשהו שיכיל בצורה נוחה יותר משפחה של 5 נפשות.

אהההה והכי חשוב, קניתי זוג גרביים של HIKE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...