Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי אינפיניטי G37 - הידד! כ"ע

boh
שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר אור ,

sluzon ,

הרכב נרכש מטרייד אין אינפינטי .

המחיר מחירון פחות 3000 אלף למחיר מזומן (לא ביצעתי עסקת טרייד ) מי שזה מעניין אותו יכנס ליצחק וידע מחיר מדויק .

האוטו עבר טיפול שבוע לפני הרכישה מתועד וכן השבחה בשבוע הקניה.

כמו כן קיימת אחריות לשנה מתוקף השנתון 2012 וטסט לשנה .

הגיר לא מזכיר אלפא 159 זה גיר אוטומט 7 הילוכים ולא סלפספיד או DSG .

מצב D העברות חלקות לא בוטות משיכה טובה עד 7500 rpm בלחיצה מוריד 2 הילוכים למטה .

מצב DS מאוד אגרסיבי העברות בטורים גבוהים (מחזיק את ההילוך נמוך ) תגובות מאוד חדות כנ"ל בבלימות .

מצב פדלים ( המצב הכי פחות אהוד בעיני - עניין של טעם ) העברות גסות בלחיצות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה. יש משהו קטן שלא הבנתי במה שרשמת. מאיזה שנה הרכב עריכה: עכשיו ראיתי 2012 ומה הנסועה שלו?

אני חושב שעשית נכון ברכישת רכב משומש מסיגמנט גבוה מאשר רכישת "רכב מנהלים" חדש אך התפזרות ברכבים, בשנתון והתקציב מוזרה לי קצת. שקול נוסף החשוב בזמן רכישה הוא עלות התחזוקה/טיפולים שוטפים שלא הוכנסה כאן לשיקולים. ביצעתי רכישה דומה לפני מספר חודשים, האינפניטי והלקסוס נבדקו כמועמדות פוטנציאליות ונפסלו עקב עלות התחזוקה הלא נמוכה. לסבר את האוזן, רכשתי בסופו של דבר E350 אוונגרד מאובזרת בת 6 שאמורה לעלות הרבה פחות מהמתחרות לטווח של ה 10 שנים הקרובות (ולתת ביצועים/התנהגות/פינוק בדומה (או לעתים אף יותר) למכוניות שנבדקו.)

סיכום כללי :

1) לבעלי רכב אקורד ,פאסאט ,סופרב ודומיהם לרדת טיפלה בשנתון לעשות סיבוב על האוטו אני בטוח שהם יהיו מופתעים . נכון מאוד.

2) לבעלי מכוניות ספורט סדאן (יוקרה ) למשל? ממליץ לעשות סיבוב ולהתרשם מהאוטו ולא לפסול אותו על סמך כתבות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייHaim_gds ,

ראשית תודה ,

1)ההתפזרות בתקציב החלה בגלל ה 159 המחיר שלה נמוך משמעותית משאר הרכבים ,אבל אם תבדוק את ההשוואות כולם בערך באותו סיגמנט ( 159 /סדרה 3 /s60 / לקסוס IS250/ קאדילק CTS / אאודי(A4 .

2)לגבי השאלה השניה שלך "2) לבעלי מכוניות ספורט סדאן (יוקרה ) למשל ?" הכוונה לחברים אשר מחפשים לרכוש רכב מהמצוין מעלה כולל C CLASS שהשמטתי בשנתונים 2008-2012 .

אני בספק עם E350 זולה יותר לאחזקה (גם הסיגמנט של המכוניות לא זהה )האמינות של האינפיניטי והלקסוס מופלגות בארה"ב כך שגם אם האחזקה יותר יקרה במוסכים זה לפחות בתקווה בין ביקור לביקור .

ובכלל "מרצדס" כמרצדס לא מתאימה לכל אחד לע"ד כנל "יגואר "לצערי במדינה הקטנה שלנו מכונית מייצרת הצהרות ואני לא מחפש הצהרה (לא אומר שאתה כן ) לחלק זה מתאים חלק שם פס (וזה מצוין ) אני לא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, רכב מצוין שיצא לי לי להנות מאוד בחברתו במשך שבועיים. נקודת התורפה העיקרית שמורידה מאוד מההנאה האישית שלי מהרכב היא הגיר הבלתי נסבל במצב הידני שלו. הפלאפרים על ההגה הם רק לקישוט כי אני בספק אם מישהו יסבול את המצב הזה ליותר מ-2 דקות נסיעה.

חוץ מהדבר הקטנטן הזה- זו אחת הקניות הכי טובות בשוק היד השניה לדעתי- סך כל הדברים שהרכב מציע ביחס למחיר הם עולם מלואו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...