Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SpinTires - סימולטור המשאיות החדש שכנראה יגרום לי לקנות מחשב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 3482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא אתמול עדכון למשחק:

Hotfix from 06/19/2014

Valued Customers,

We would like to take this opportunity to thank you for purchasing and showing great interest in SPINTIRES, the response we have had has been overwhelming!

After reviewing and monitoring the issues reported, we are pleased to announce that a Hotfix is ​​now available.This update fixes the following issue (s):

- Vehicle wheels becoming stuck under the map.

We understand the importance of updating our platform and therefore we endeavour to provide regular updates. This is an example of a small bug fix, but we have plans for large scale updates in the coming week, including "camera" improvements (as largely requested).

Happy Offroading!

Oovee Game Studios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיכום של שלושה ימי משחק:

אז ככה לפני שלושה ימים קניתי את המשחק המלא,יש לציין כי בדמו ההנאה הייתה מאוד גדולה אך במשחק המלא הפכה לאכזבה.

המשחק מבחינת גרפיקה נשאר אותו דבר,גרפיקה שהיא מצוינת מלאת פרטים ומאוד ראליסטית.

מנגד,כאשר המשחק קיבל איזושהי עלילה פה התחיל הבלגן,נוסעים בלי סוף ליעד אספקת המטען,מעמיסים,נוסעים לנקודת הפריקה אך בדרך אתה מתהפך/נתקע ללא הפסקות.

נכון,אין ספק שזוהי מיומנות נהג/שחקן אבל באמת שהעניין עם ההתהפכויות/שקיעות בבוץ הוא מוגזם!

שיחקתי עם חבריי ברשת קצת,אחרי כמה דקות של נסיעה כבר נמאס,אתה עובר את אותו דבר אותו מכשול וגם את אותה השקיעה בבוץ/התהפכות.

לטעמי הבסיס הוא טוב מבחינת נושא המשחק והגרפיקה,העלילה קצת פחות, הייתי שמח מאוד למשהו קצת יותר מעניין(יכול להיות שעדיין אני בהתחלת המשחק ולכן לא חוויתי משימות מגוונות ומעניינות) לצערי אין לי שום משיכה להמשיך לשחק.

גולף V5 2.3 שנת 2001

פיג'ו 206 1.4 שנת 2006

נוכחי SEAT IBIZA 1.0TSI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פרשתי מהמשחק .

אי אפשר לנהוג בשקט ובכיף .

בזמן הובלה או שהרכב שוקע או שמתהפך .

דרך אגב , העידכון האחרון פותר את השגיאה " RUNTIME ERROR " .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פרשתי מהמשחק .

אי אפשר לנהוג בשקט ובכיף .

בזמן הובלה או שהרכב שוקע או שמתהפך .

דרך אגב , העידכון האחרון פותר את השגיאה " RUNTIME ERROR " .

אני איתך, חבל על כל סנט שיצא על המשחק הזה.

גולף V5 2.3 שנת 2001

פיג'ו 206 1.4 שנת 2006

נוכחי SEAT IBIZA 1.0TSI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה הרכב לא מניע אחרי שהוא מתהפך הצידה ? זה לא מהנזק כי לתקן עם הUTILITY משהו לא עוזר. ושהמנוע כבוי הכננת לא עובדת והלכה הנסיעה.

המצלמה כל כך גרועה שגם אם רוצים לנהוג בזהירות, אי אפשר להסתכל לאן נוסעים כי המשאית תמיד תסתיר מה שתרצה לראות. אז לפחות שהכננת תעבוד אחרי התהפכות קלה. :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני לא רואה עם זה בעייה, בדיוק כמו שאי אפשר להניע רכב הפוך בגלל מתג אינרציה שנדרך. חילוץ מהתהפכות זה רק באמצעות רכב נוסף.

אני נוטה להאמין שהעדכון שישוחרר בקרוב יכלול הרבה שיפורים, מציע להמתין.

איתמר (שאחרי שבוע+ הצליח לסיים משלוח אחד של בולי עץ וקיבל 2 נקודות! לא שברור לי למה בדיוק הן משמשות)

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה שהמשחק יתפתח, כרגע אני רואה בו הדגמה טכנולוגית נטו.

בינתיים לא השקעתי עליו כסף, כשהוא יהיה שווה את זה אשמח לקנות אותו ולשחק.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, המשחק מעולה. קניתי אותו גם.. בהזמנה מוקדמת. אגב כמה ימים אחרי ששוחרר, אתר GMG שם את המשחק למכירה ב 22$.. לא ייאמן. בקיצור, לפעמים כדאי לחכות טיפה לפני קנייה.

לגבי המשחק עצמו. ככל הנראה הם היו לחוצים לשחרר ולכן שחררו גרסה עם באגים. חלקם לא כל כך נחמדים, אבל הכל יתוקן.

לא ראיתי מילה אחת על האונליין של המשחק, שזה הדבר הכי מעניין לדעתי. מאד מאד כיף, הספקתי כבר לשחק עם עשרות אנשים, בין השאר מצאתי לא מעט כאלה רציניים שנשארו משחק שלם. לגבי הקשיים שהעלתם.. זה לא מדויק. זה הכל תלוי איך אתה נוהג. עם הג'יפ, דוושה עד הסוף ואתה תתחפר תוך זמן קצר, אבל עם בחירה נכונה של הנתיב ומשחק נכון עם ה 4 על 4 ונעילת דיפרנציאל, אפשר להתקדם איתו בלי בעיה. צריך גם להבין את המטרה של הכלים במשחק. הג'יפ נועד כולה בשביל סקאוט זריז סביב המפה, תיקון רכבים אחרים (אם התקנתם ציוד על הגג) או פתיחת משאיות שממוקמות על פני המפה.

המשחק מאד שווה את הכסף וכמובן כדאי להשקיע יותר זמן באונליין מאשר בסינגל. באונליין יש את המשימה העיקרית ויש את התת משימות שאפשר לעשות אח"כ. משחק אונליין שלם יכול לקחת כמה שעות טובות כדי לסיים הכל. יש 5 מפות סה"כ, ישנן גם דרכים שונות לסיים מפה. בעתיד יתווספו עוד משאיות, עוד מפות, מז"א, עורך שלבים. בקיצור לא יהיה משעמם. הטכנולוגיה של המשחק מעולה, הוא קיבל ציון גבוה מאד מאינטל על שימוש נכון במרובה ליבות (זאת הסיבה שהביצועים ממש טובים).

אני אישית הכנסתי למשחק כל מיני שיפורים, בעיקר כאלה שמשפרים את הגרפיקה, אפשר להכנס לפורום שלהם ולראות (יש שם גם עוד הרבה מידע מעניין): http://www.oovee.co.uk/forum/topic/6069-modding-post-processing-effects-sweetfx-anti-aliasing/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם ADI.

משחק מעולה, רק צריך להבין את הרעיון. האונליין הוא הכי מעניין עם שיתופי פעולה כשיש שחקנים רציניים.

מי שרוצה, יכול להוסיף אותי בסטים gorelshv.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

יש מחשב חדש, המשחק עובד.

מישהו מבין האנשים שכבר שברו עליו את הראש יכול להסביר לי בבקשה איך אני מחלץ משאית שנתקעה?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...