Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SpinTires - סימולטור המשאיות החדש שכנראה יגרום לי לקנות מחשב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המשחק המלא יוצא לשוק בעוד יומיים.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגירסה המלאה פשוט אכזבה !

למה אכזבה ?

1. בשביל לפתוח משאיות ולהוביל דברים צריך לנסוע קילומטרים ארוכים בתנאי שטח קשה ( בזמנים זה יכול לקחת מלא זמן עד שרואים ביד\יעד \ משהו באופק ).

2. הרכבים מהר מאוד מתחפרים או סופגים נזק .

3. נוסעים קילומטרים ארוכים מבלי לדעת לאן ואיפה (למרות שיש מפה עם GPS שלא עוזר בכלום ) .

משחק נחמד , כיאה למשחק ששוקל 700 מ"ב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייר? אני מאוכזבת.

נתחיל דווקא מהדברים הטובים:

• גרפיקה - וואוו, ווואוו ועוד פעם וואוו. הלוואי שכל מפתחות המשחקים יעתיקו את הגרפיקה מהמשחק הזה. גרפיקה כל כך מציאותית, בוץ, מים, עקבות, קוליסים - תענוג. המשחק גם רץ בקלילות, בלי תקיעות וגמגומים (מעבד i5 דור ראשון, כרטיס מסך GTX460).
  • פיזיקה - תגובות הרכב מדוייקות להפליא, מהלכי מתלים, השפעת תוואי השטח על התנהגות הרכב, החלקות, התחפרויות - מעולה.
  • סאונד - הקלטות הסאונד הן מקוריות של הרכבים המשתתפים במשחק. סקסי.

הדברים הפחות טובים:

• עלילה - השם ישמור. באמת. צברתי כבר כמה שעות משחק ולא הצלחתי לסיים משימה אחת. המפות מסובכות, מלאות ב"עננים שחורים" (רק לי זה מזכיר את ה Black smoke מ Lost?), הרכבים נוסעים לאט (עם חרא של סאונד בהעברות הילוכים, הרסו את כל הפוטנציאל של ההקלטות המקוריות) וקטעים בוציים לוקחים נצח כדי לחצות. די, זה כבר לא כיף באיזשהו שלב. התחפרות שמצריכה כננת בכלל הופכת להיות סיוט עם הממשק המחורבן (ראו פסקה מטה) וזוויות הצפייה המוגבלות של המשחק. אגב, שכחו למנסות לנסוע ללא דיפרנציאלים נעולים והנעה לכל הגלגלים, התחפרות מובטחת בתוך 5.. 4... 3... 2...
  • שליטה - כנראה שמה שעמד בראשם של מפתחי המשחק הוא איך לעשות את התפריטים בצורה הכי לא אינטואיטיבית שקיימת. באמת, זה by far המשחק עם הממשק הכי גרוע ששחקתי בו אי פעם. אפשר היה לעשות את זה כל כך הרבה יותר טוב, בקלות! אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל, שחקו במשחק הזה 5 דקות ותבינו.
  • כלי רכב - רק רכבים רוסיים (או אוקראיניים, קיל מי). אני משער שבקרוב מאוד כל ה add-ons שפותחו לגרסת הדמו ימצאו עצמם מגיעים למשחק הזה.
  • הזמן במשחק - השעון רץ בפורמט של יום ולילה. זה ממש מעצבן. בחושך לא כיף, הראייה מאוד מוגבלת וגם התחושה שלי היא שהלילה ארוך מהיום.
  • ניווט - השם ישמור. בהמשך לפיסקת ה"שליטה", ה GPS של המשחק כל כך דפוק ולא מדוייק עד שלא ברור בכלל מלכתחילה למה הם שמו אותו. מצאתי שהרבה יותר נוח לנווט בצורה עצמאית, ומדי כמה עשרות מטרים ללחוץ F1 ולבדוק את המפה מאשר לקבל סימן הזוי של פס אדום שלא קשור לכלום שמנסה לקחת אותך בקו אווירי אל נקודת היעד. פשוט גרוע.

עד כאן לבינתיים. אני נותן למשחק הזה צ'אנס עוד כמה ימים עד שהוא עובר לסל המחזור. אגב, אם מישהו מכיר את הדרך לחלץ משאית שטבעה ואיך מחזירים אותה למוסך הוא מוזמן לעדכן, בינתיים הקאמאז שלי נמצאת בליבו של אגם ונרקבת לאיטה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם איתמר לגבי הכל, אני רוצה להוסיף שהבוץ במשחק מרגיש יותר כמו מים, אפילו בשטח שעושה רושם שהוא אדמה יבשה התחלתי להתחפר כאילו הגעתי לאיזו ביצה טובענית, הייתי עם משאית שכבר העמסתי בבולי עץ ואז היא התהפכה... התסכול בזה שאני צריך רכב נוסף שיעזור לי להפוך אותה חזרה ולנסוע שוב למקום הזה שמעמיסים בו בולי עץ ושוב חזרה ליעד פשוט גרמו לי לצאת מהמשחק.

אין ספק שמבחינה גרפית וריאליזם של הנהיגה עצמה המשחק קולע בול.

אבל הוא קשה מדי, מתיש, והתפריטים בו עשויים כמו במשחק דמו משנות ה90.

Audi A6 3.0TDI quattro - Because you don't need high revs whan driving up hill

Volvo 850 2.5GLT (MY 1994) - SOLD

VW Passat 1.8T(MY 2000) - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ניווט - השם ישמור. בהמשך לפיסקת ה"שליטה", ה GPS של המשחק כל כך דפוק ולא מדוייק עד שלא ברור בכלל מלכתחילה למה הם שמו אותו. מצאתי שהרבה יותר נוח לנווט בצורה עצמאית, ומדי כמה עשרות מטרים ללחוץ F1 ולבדוק את המפה מאשר לקבל סימן הזוי של פס אדום שלא קשור לכלום שמנסה לקחת אותך בקו אווירי אל נקודת היעד. פשוט גרוע.

לגבי הGPS, אתה צריך לסמן את המסלול שלך נקודה אחרי נקודה, הוא לא בונה לך מסלול מראש. תנסה את זה והניווט במשחק ישתפר.

אני מסכים איתך לגבי כל הנקודות, זווית המצלמה פשוט לא נוחה להרבה מצבים, במיוחד אם יש מכשול מימינך, פשוט בלתי אפשרי לראות עד לשם וגם להסתכל קדימה. רוב הזמן צריך להיות לפחות עם דיפרנציאל נעול.

התפריטים עצמם וגם מערכת השליטה במשחק לא נוחים, המעבר לADVANCED מאוד מסובך ולא נותן לך לתפעל את הרכב בצורה מקסימלית תו"כ תנועה.

חבל שלא ביטלו את האפשרות להכניס ל4X4 תו"כ תנועה. נהיגה בלילה, כמו במציאות, היא דבר לא נעים וצריכה להיות אופציה לבטל את השעון הזה.

בסה"כ זה מרגיש הרבה יותר כמו הדגמה טכנולוגית יותר מאשר משחק או אפילו בטא, אין ממש מטרה חוץ מלאסוף את הבולים.

לגבי חזרה למוסך, אתה פשוט פותח את המפה ולוחץ על המוסך עצמו כדי להשתגר אליו בחזרה (לא עובד במצב HARDCORE).

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מצאתי כבר איך לגרור חזרה למוסך, לקאמאז שלום. ככל שמשחקים בו יותר השליטה משתפרת אבל היא עדיין מעוותת לאללה.

יאללה, שישחררו כבר כל מיני צ'יטים וטריינרים למשחק הזה, זה יעזור ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת איך לעזזל עוברים את המשימה הראשונה שנקראת THE HILL ?

אני לא מבין מה הוא רוצה ממני,אני מגיע לאובייקט ניסיתי עם כל מטען אפשרי וכלום לא עובד זה משגע אותי !:shock:

גולף V5 2.3 שנת 2001

פיג'ו 206 1.4 שנת 2006

נוכחי SEAT IBIZA 1.0TSI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר היה להתרגל לשליטה הגרועה אם הייתה מצלמת קוקפיט לפחות... רואים איפה ההגה ואפשר להסתדר עם זה איכשהו. כרגע ממש אני לא מבין איך אני אמור לשחק, להסתכל על המשאית חצי מהצד כדי לראות קצת קדימה ? להסתכל עליה מקדימה לאחורה כדי לראות לאן אני נוסע? להסתכל מאחורה על המשאית כדי שירגיש טבעי ולא לראות את השטח בכלל ? :-P

די שובר את המשחק לדעתי. אגב יש לך סמן של עכבר במסך מלא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר היה להתרגל לשליטה הגרועה אם הייתה מצלמת קוקפיט לפחות... רואים איפה ההגה ואפשר להסתדר עם זה איכשהו. כרגע ממש אני לא מבין איך אני אמור לשחק, להסתכל על המשאית חצי מהצד כדי לראות קצת קדימה ? להסתכל עליה מקדימה לאחורה כדי לראות לאן אני נוסע? להסתכל מאחורה על המשאית כדי שירגיש טבעי ולא לראות את השטח בכלל ? :-P

די שובר את המשחק לדעתי. אגב יש לך סמן של עכבר במסך מלא ?

רק ברגע שאתה נכנס ל advance הסמן של העכבר מופיע.

גולף V5 2.3 שנת 2001

פיג'ו 206 1.4 שנת 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפתחויות מהיומיים האחרונים:

• DJI תודה, אכן ה GPS יעיל כשבונים לו מסלול ידנית.
  • לקחתי את הג'יפ ויצאתי לפוגג את כל ה cloaking מהמסך. זה לקח בערך שעה ועכשיו כל המפה גלוייה.
  • בלתי אפשרי לסיים את המשימה הראשונה של העברת בולי העץ, אין מצב שבנקודה מסויימת בתוואי המשאית לא תשקע, תתהפך או תטבע. זה מביא את החפפה! :evil:
  • במבט שני המפה לא כזאת גדולה, היא עמוסה מאוד אבל לא מאוד גדולה. יחד עם זאת, כשמנסים לבצע משימה מזורגגת פעם אחר פעם אחר פעם, וכל פעם המשימה נכשלת וכל פעם כזאת לוקחת דקות ארוכות מאוד זה מתחיל לשעמם ולעצבן. ראבאק, זה משחק, לא תרגילים בחדו"א :roll:

ממשיך בניסוי, עדכונים בהמשך.

איתמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפתחויות מהיומיים האחרונים:

• DJI תודה, אכן ה GPS יעיל כשבונים לו מסלול ידנית.
  • לקחתי את הג'יפ ויצאתי לפוגג את כל ה cloaking מהמסך. זה לקח בערך שעה ועכשיו כל המפה גלוייה.
  • בלתי אפשרי לסיים את המשימה הראשונה של העברת בולי העץ, אין מצב שבנקודה מסויימת בתוואי המשאית לא תשקע, תתהפך או תטבע. זה מביא את החפפה! :evil:
  • במבט שני המפה לא כזאת גדולה, היא עמוסה מאוד אבל לא מאוד גדולה. יחד עם זאת, כשמנסים לבצע משימה מזורגגת פעם אחר פעם אחר פעם, וכל פעם המשימה נכשלת וכל פעם כזאת לוקחת דקות ארוכות מאוד זה מתחיל לשעמם ולעצבן. ראבאק, זה משחק, לא תרגילים בחדו"א :roll:

ממשיך בניסוי, עדכונים בהמשך.

איתמר

עם איזה משאית אתה נוסע ?

מה אתה מעמיס על המשאית ?

עם איזה עגלה אתה נוסע ?

גולף V5 2.3 שנת 2001

פיג'ו 206 1.4 שנת 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...