Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונית פגעה לי ברכב, ככל הנראה טוטאלוס. איך מתקדמים?

djyakini
שימו לב! השרשור הזה בן 3486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העיקר שכשאתה קונה פוליסה מנסים למכור לך שיש לך בפוליסה סיוע משפטי וייצוג (עם השתתפות עצמית, כמובן).

לכן - תגיד לעו"ד שאתה רוצה שהיא תגיש בשמך תביעה בבית המשפט על הסכום במלואו, או בתביעות קטנות על יתרת הסכום, ודורש שהיא תייצג אותך.

אתה לא מקבל שום אשם תורם, ולא מוכן לקבל שום קיזוז, כי זו בפירוש לא אשמתך. בפוליסה שלך כתוב מה התקרה של ייצוג משפטי עבורך, וזה סכום גדול (עשרות אלפים) - הגיע זמן שיתחילו לעבוד בשביל זה ולייצג לקוחות שחטפו פגיעה גם אם זה אומר ללכת לבית משפט, רק שמבחינת חברות הביטוח הן כולן באותה סירה, ולכן רוצים להימנע מזה ומשכנעים אותך לוותר מראש. כנראה שזה יביא אותה לכתוב מכתב קצת יותר אסרטיבי שאולי יביא תוצאות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1. לגמרי שיטת מצליח. כשתתבע אותם אז יום לפני המשפט הם בטח יתקשרו אליך שהם מוכנים לשלם הכל ותמשוך את התביעה.

אפשר לפני התביעה בפועל לשלוח להם מכתב חד משמעי שאם הם לא משלמים הכל הם יתבעו.

2. אם אני לא טועה הופסק הנוהג הנפסד של החתמה על "אין יותר תביעות".

אבל בכל מקרה בדוק היטב בגב הצ'ק שקיבלת אם אין איזה משהו חריג.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים

עורכת הדין הפקידה לי את הצ'ק במקום שאסע לקחת אותו מגבעתיים (אני מחיפה).

היא אמרה ש:

א' - אפשר לערער כמה שרוצים

ב' - זהו סכום נתון למחלוקת וזה לא יפגע בהמשך אם אפקיד אותו, לא חתמתי על כלום

ג' - אפשר לקחת עורך דין פרטי

ד' - אפשר לתבוע בתביעות קטנות

אז היא מערערת, הפעם עם הפרטים שמסרתי לה שמדובר בנתיב שהוא לא היה אמור לנסוע בו בכלל, ונראה מה יהיו התוצאות.

בנתיים אין מסכנות מהמשטרה, הלכתי לתחנה והם אמרו שהתיק עדיין בפרקליטות ושאבדוק עוד שבוע-שבועיים.

כשיגיע הדוח אני בטוח שיהיה לי הרבה יותר קל להמשיך, אולי הפעם בעזרת עורך דין פרטי.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בסיפור כמוך, אמנם לא השבתה אלא תאונה שמישהי נכנסה בי ולא נתנה לי זכות קדימה בצומת בקניון,

הייתי על 15 קמש והיא אולי 40 קמש.

הנהגת מודה בתאונה וחברת הביטוח טוענת לרשלנות שלי הורידו לי 20 אחוז.

עכשיו נכנס איתם לתביעות,בתי המשפט חולים על השטויות של חברות הביטוח והם תמיד מפסידים והם יודעים את זה,פשוט עושים שיטת מצליח לראות מי יוותר על הכסף שלו, במקרה שלי לא אוותר....חברת הביטוח שלה היא מנורה.

יוגב

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...