Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונית פגעה לי ברכב, ככל הנראה טוטאלוס. איך מתקדמים?

djyakini
שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:-)

1234

עדכון:

שמאי קבע הורדה מהכביש. תבעתי את הביטוח שלי בשביל לזרז קבלת תשלום - תוך 30 יום במקום כמה חודשים אם הייתי תובע את שלו. הם בתורם יתבעו את הביטוח שלו ויעשו את העבודה שלהם בעצם..

מחר אקבל רכב חלופי ל21 יום. מאוחר יותר אפתח שרשור בייעוץ לרכישת רכב :wink:

עריכה אחרונה על ידי djyakini

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1234

עדכון:

שמאי קבע הורדה מהכביש. תבעתי את הביטוח שלי בשביל לזרז קבלת תשלום - תוך 30 יום במקום כמה חודשים אם הייתי תובע את שלו. הם בתורם יתבעו את הביטוח שלו ויעשו את העבודה שלהם בעצם..

שים לב שבמצב הזה תשלם דמי השתתפות, תאבד את הנחת העדר התביעות שלך לרכב הבא וכן הפרמיה תעלה לך ב-3 השנים הקרובות.

במקומך הייתי מחכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר בדברים,

נזקי רכוש-

אני יוצא מנק׳ המוצא שהוא אשם (ושהודה בכך או שאין ויכוח על כך), אתה תובע את המקיף/ צד ג׳ שלו- בוחר מוסך ושמאי שלך, המחאות ל-90 יום, והם מחזירים לך כל הכסף. ככל שהוא לא מודה, אתה לא מפעיל את הביטוח שלך אלא הולך על שיבוב, כלומר משלם השתתפות עצמית לביטוח שלך. גם כאן לא ללכת על הסדר אלא רק למוסך ושמאי מטעמך ומטעמך בלבד ( שווה את כפל העלות בהשתתפות העצמית). גם כאן המחאות למוסך ולשמאי ל90 יום רק שהפעם חברת הביטוח שלך מחזירה לך את הכסף מינוס ההשתתפות העצמית. לאחר מכן, חברת הביטוח שלך תובעת את הביטוח של נהג המונית וכשמנצחת מחזירה לך את ההשתתפות עצמית ( שמור על התיעוד, בתאונה קטנה שהייתה לי נקראתי להעיד, וקיבלתי בחזרה את ההשתתפות העצמית אחרי שחברת הביטוח שלי ניצחה).

אם יש לך סוכן, זה אמור להקל והוא אמור לדאוג להכל, רק תקפיד על מוסך ושמאי שאתה בוחר.

לעניין נזקי גוף-

חוק הפלת״ד (פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) קובע, בין היתר, אחריות מוחלטת של בעל הרכב לכל נפגע שהיה מצוי בתוך רכבו עת תאונת דרכים (וכאן זו ת״ד קלאסית), בין אם באשמתו ובין אם לאו. כפי שנאמר כבר, לשם כך קיים ביטוח החובה. שימרו את התיעוד הרפואי שלך ושל ידידתך וקבלו מהמשטרה את דו״ח האירוע. גם בעניין זה אמור להדריך אותך סוכם הביטוח שלך. (אגב, למשל, נוסעי המונית שנפצעו תובעים את ביטוח החובה של נהג המונית בהקשר זה)

מקווה שזה עשה לך קצת סדר. ובנימה אישית, נראה ששמרת על הרכב וחבל. עם זאת, כפי שציינת, זה היה יכול להיגמר רע יותר אז חזק ידייך, ואני בטוח שתמצא רכב חדש.

בהצלחה ורק בריאות,

בן.

1234

עדכון:

שים לב שבמצב הזה תשלם דמי השתתפות, תאבד את הנחת העדר התביעות שלך לרכב הבא וכן הפרמיה תעלה לך ב-3 השנים הקרובות.

במקומך הייתי מחכה.

אם הביטוח יקבל את הכסף מנהג המונית בתביעת שיבוב, לא תאבד את ההנחה.

אבל צריך לעקוב אחרי זה

אני רואה שלא קראת את דבריי כמצוטט לעיל וכפי שהיטיבו החברים כאן לציין, חבל שבשל ניסיון לגמור את הסיפור מהר (מה שגם כך ילך לאט) אתה מוותר על כ"כ הרבה זכויות.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי A6 2006-7 קוואטרו (?).

הסוכנת וגם השמאי סיפרו לי על 2 אופציות:

או שאני תובע את הביטוח שלו וזה הליך ארוך של כמה חודשים. השמאי אפילו אמר לי שבאופציה הזו הוא מרוויח הרבה יותר, ובכל זאת ממליץ לי על השניה בשביל שלא אסתבך סתם.

או שאני תובע את הביטוח שלי ותוך 30 יום מקבל את הכסף.

האמת שלא דיברו איתי כלל על השתתפות עצמית, אבל השמאי אמר שזה ירשם לי בהעדר תביעות. יש לציין שתבעתי את הביטוח פעמיים ב2013 על נזקים שקרו לסובארו - דפקו את הכנף השמאלית-פרונט בחניה בפעם אחת, בפעם השניה נפל עליו העץ באותה חניה.

החידוש אצלי זה בדצמבר והמחיר פוליסה לא עלה שקל יותר משנה קודם. אפילו ירד קצת. בכללי הביטוח גם מאוד זול בגלל התנאים של אבא שלי-גמלאי עריית חיפה, ואולי הנושא הזה גם קשור(?).

בכל אופן משני האופציות שהציגו לי, וכפי שהציגו לי אותן - הבנתי שאין לי מה לצאת להרפתקה מיותרת.

עריכה אחרונה על ידי djyakini

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרעיון מאחורי מוסך הסדר הוא שאתה משלם בצ'ק דחוי ("לא משלם") עד שהנתבע משלם או הביטוח שלו.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי A6 2006-7 קוואטרו (?).

הסוכנת וגם השמאי סיפרו לי על 2 אופציות:

או שאני תובע את הביטוח שלו וזה הליך ארוך של כמה חודשים. השמאי אפילו אמר לי שבאופציה הזו הוא מרוויח הרבה יותר, ובכל זאת ממליץ לי על השניה בשביל שלא אסתבך סתם.

או שאני תובע את הביטוח שלי ותוך 30 יום מקבל את הכסף.

האמת שלא דיברו איתי כלל על השתתפות עצמית, אבל השמאי אמר שזה ירשם לי בהעדר תביעות. יש לציין שתבעתי את הביטוח פעמיים ב2013 על נזקים שקרו לסובארו - דפקו את הכנף השמאלית-פרונט בחניה בפעם אחת, בפעם השניה נפל עליו העץ באותה חניה.

החידוש אצלי זה בדצמבר והמחיר פוליסה לא עלה שקל יותר משנה קודם. אפילו ירד קצת. בכללי הביטוח גם מאוד זול בגלל התנאים של אבא שלי-גמלאי עריית חיפה, ואולי הנושא הזה גם קשור(?).

בכל אופן משני האופציות שהציגו לי, וכפי שהציגו לי אותן - הבנתי שאין לי מה לצאת להרפתקה מיותרת.

קטונתי, אך מעבר לעובדה שתביעות השיבוב או קבלת הכסף מחברת הביטוח של נהג המונית מצריכות מעט יותר עבודה מסוכן הביטוח שלך ומעט יותר סבלנות מצדך, במקרה הקלאסי שלך,ברור לי שאלו היו דרכי הפעולה הנכונות.

כל הרעיון מאחורי מוסך הסדר הוא שאתה משלם בצ'ק דחוי ("לא משלם") עד שהנתבע משלם או הביטוח שלו.

התכוונת שזהו הרעיון מאחורי מוסך שאינו בהסדר.

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שכבר קיבלת את התשובות שחיפשת ולכן אין לי מה להוסיף חוץ מלומר לך בהצלחה!

אני מאוד שמח שאף אחד לא נפגע בצורה רצינית, ומאחל שכל התהליך יעבור עלייך כמה שיותר מהר ומוצלח.

האם זה לא קשה לעזוב את ההרגשה של נסיעה ברכב מוגדש, ולחזור חזרה לשגרת המנוע האטמוספרי?

אצלי כואב לחזור למאזדה 3 גם אחרי שאני נוהג על סוס רתום לכרכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב ! זה לא רק פרמייה נוספת על תביעות ב 3 שנים אחרונות .

חלק מחברות הביטוח לא יסכימו לבטח אותך בכלל , ויתכן ותאלץ לבטח במחיר מאוד מאוד גבוה את הרכב הבא.

תבדוק לפני עם חברת הביטוח אם היא מוכנה לבטח אותך עם עבר של 3 תביעות בשנה האחרונה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את זה, הרי גם אם התאונות לא באשמתך ואתה נזקק לחברת הביטוח (שכן על זה היא קיימת לא?) עדיין אתה מקבל עילה של "תבעת את הביטוח" וזה פועל נגדך? מה ההיגיון פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי, רק אם הפעלת את הפוליסה (שיבוב לא נחשב) אזיי תבעת את הביטוח והדבר נספר ופוגע בהעדר התביעות שבגינם עולה הפרמייה או שחברת ביטוח פלונית לא תסכים לבטח אותך.

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר לגבי השיבוב? זה גם סיפור של כמה חודשים? אני חושב שעדיין אני יכול לעשות זאת, אם מחר על הבוקר ארים טלפון לסוכנת.

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...