Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

47 מעל המותר לאחר הפחתה עבירה ראשונה, התנהלות מעתה.

שימו לב! השרשור הזה בן 3742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב,

נעצרתי ע"י שוטר שהציג מהירות של 142 על הממל"ז. בדו"ח נרשם 137 קמ"ש בכביש של 90 קמ"ש.

זאת אומרת חריגה של 47 קמ"ש מעל המותר.

הדרך היא בין עירונית סלולה היטב, 2 נתיבים לכיוון בעלת גדר הפרדה, ראות טובה מאוד, הייתי רכב יחיד בכביש.

בטופס התייצבות לשימוע בפני קצין נרשם שעלי להופיע בפני קצין בתאריך ה23.12.13 ואילו בע"פ נאמר למחרת היום.

אני מניח שניתן לבוא גם לפני התאריך המצויין על הטופס.

זהו דו"ח ראשון שלי וותק הרישיון שלי הוא 8 שנים.

ב2006 ישנה אזהרה על חציית כביש שלא במעבר חציה בתור הולך רגל.

כיצד עלי להתנהל מול קצין המשטרה בשימוע מולו על מנת למזער את הנזקים?

במידה והקצין מחליט לשלול מנהלתית את הרישיון ל30 יום האם נותנים רישיון זמני כדי להגיע הביתה?

נק' השימוע נמצאת כ25 ק"מ מחוץ לעיר.

תאריך המשפט נקבע לפברואר.

האם צפויה לי שלילה מנהלתית ל30 יום?

לאיזו עסקת טיעון מקלה ביותר ניתן להגיע עם התובע לפני מועד המשפט?

שלילה על תנאי לא עקרונית לי מצד שני שלילה בפועל מאוד עקרונית.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר מאוד להניח שתקבל שלילה מנהלתית,פעם אחרונה שהייתי עם חבר לא נתנו לו רשיון זמני להגיע הביתה.

אם לא תיקח עו"ד אתה צפוי לשלילה של כמה חודשים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

נעצרתי ע"י שוטר שהציג מהירות של 142 על הממל"ז. בדו"ח נרשם 137 קמ"ש בכביש של 90 קמ"ש.

הדרך היא בין עירונית סלולה היטב, 2 נתיבים לכיוון בעלת גדר הפרדה, ראות טובה מאוד, הייתי רכב יחיד בכביש.

בטופס התייצבות לשימוע בפני קצין נרשם שעלי להופיע בפני קצין בתאריך ה23.12.13 ואילו בע"פ נאמר למחרת היום.

במידה והקצין מחליט לשלול מנהלתית את הרישיון ל30 יום האם נותנים רישיון זמני כדי להגיע הביתה?

תודה מראש.

לפי מה שאתה מתאר עם וותק כזה ועם עבירה כזאת לא ניראה כי יקחו לך את הרשיון מנהלתית. אבל אם כן, אותו קצין נותן זמן להחזיר את הרכב (למרות שעל הטופס שקיבלת כתוב להגיע לשימוע ללא רכב).

אם לא נילקח רשיון, ביום ההקראה (שזה יום המשפט) אתה מגיע לתובע לפני הכניסה לאולם השופט. התובע רואה לבד את העבר התעבורתי שלך. המהירות שנסעת זה 7 קמ״ש מעל ברירת משפט - אתה תקבל משהו כמו 750-850 ש״ח ותנאי.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לדבר איתי 0507311669 - ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך על המקרה ועל עברך נשמע שלא תשלל על ידי הקצין ל 30 ימים.

לדעתי ואני משערת במשפט תקבל על תנאי וקנס מזערי.

בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אני נתפסתי על מהירות 58 מעל המותר לאחר הפחתה, הקצין כן שלל לי את הרישיון ל30 יום, ובמשפט קיבלתי 30 יום נוספים יחד עם קנס של 1500 ש"ח ושלילה על תנאי של חודשיים למשך שנתיים.

כשהייתי אצל הקצין הוא שאל אותי אם באתי עם רכב ואני צריך אישור נהיגה על מנת להחזיר את הרכב הבייתה.

גם אצלי זה היה עבירה ראשונה, בזמנו היה לי וותק נהיגה של 4 שנים ללא עבירות כלל.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

תודה מראש.

מאחר ואין לך עבירות תנועה , יחזירו לך את הרישיון נהיגה, במשפט אתה תקבל על תנאי ללא פסילה וקנס כספי קל של עד 2000 ש"ח וכמובן על תנאי של פסילה ל-3 חודשים למשך 3 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

התייצבתי בפני קצין לשימוע. הוחלט על ידו טרם הזדמן לי לומר את דברי, כי הוא לא שולל את הרישיון ומשאיר את ההחלטה לידי בית המשפט.

תודה רבה.

האם יש טעם לקפוץ לבית משפט לראות איך את כל הפרוצדורה לפני המשפט שלי?

האם זה יעזור לי להבין מי נגד מי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום לנסות ולהשיג עסקת טיעון. עם הותק הנקי שלך, אני בטוח שתוכלו להגיעה להסכמה (אתה והתובע).

בהצלחה.

נ.ב. נשמח לשמוע באיזה כביש/קטע דרך זה קרה.

תודה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

street view

google map

התצלום אינו מעודכן, בפועל השיחים גדלו מאז לגובה של 2+ מטר, השוטר החנה את הניידת בשביל הכורכר ב45 מעלות ביחס לכביש ולכיוון הנסיעה כך שלא ניתן היה להבחין בו ובניידת.

אני מבין שעדיף להגיע להסדר טיעון עם התובע בכדי למזער נזקים ולא להשאיר את העונש תלוי ברחמיו של השופט בלבד.

(ברור לי שהסדר הטיעון נתון לידי אישורו של השופט)

האם ריאלי יהיה לבקש ללא שלילה בפועל ושלילה של 3-2 חודשים על תנאי למשך שנתיים, וקנס של עד 1000 ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה נתפסתי נוהג במהירות של 35 קמ"ש מעל המותר, 30 קמ"ש לאחר הפחתה, בכביש עירוני.

ותק נהיגה 8 שנים ללא שום עבר תעבורתי

קצין החליט להשאיר את ההחלטה לבית המשפט ,ביום המשפט התובעת ראתה שאין לי עבירות והחליטה על קנס של 750 ש"ח .

סיכוי גדול שתקבל קנס כספי ללא שלילה

בהצלחה

גם ישן כמו תינוק לא אומר שהבנאדם ישן עם טיטול ועשה בו צרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

התייצבתי בפני קצין לשימוע. הוחלט על ידו טרם הזדמן לי לומר את דברי, כי הוא לא שולל את הרישיון ומשאיר את ההחלטה לידי בית המשפט.

תודה רבה.

האם יש טעם לקפוץ לבית משפט לראות איך את כל הפרוצדורה לפני המשפט שלי?

האם זה יעזור לי להבין מי נגד מי?

תודה

אין לך מה לגשת לבית משפט לפני התאריך שנקוב לך בהזמנה. כתבתי לך שביום ההקראה אתה תקבל קנס של 750-850 ש"ח ותנאי.

ושיהיה לך בהצלחה והכול יהיה בסדר.

התיק שלך לא נימצא בבית משפט אלה בתביעות והם מביאים את התיק רק ביום ההקראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התהליך הוא כזה:

1. אתה מגיע למין חדר המתנה מחוץ לאולם המשפט ומתיישב ליד 70-80 איש שבדיוק כמוך, לא מבינים מה הולך.

2. התובע קורא בשם שלך.

3. אתה מגיע אליו.

4. הוא אומר לך "תספו אותך נוסע ככה וככה, זה X (כנראה ש750-850 כמו שאמר ישראל) שקל קנס. טוב?"

5. אתה עדיין לא מבין מה קורה סביבך, אבל שמח שלא לוקחים לך את הרשיון אז אתה מסכים איתו.

6. אתה ושאר האנשים מובלים לתוך האולם ומתיישבים בדוחק וצפיפות (חלק עומדים כי אין מקום).

-כאן אתה מבין שרצינות לא תהייה פה-

7. פורמליטיז של לקום כשהשופט מגיע.

8. השופט מתחיל בקריאת שמות הנאשמים בתהליך של פס-נע שהולך פחות או יותר ככה:

"נתספת במיקום X נוסע במהירות Y, אתה מודה?"

-"מודה"

"הבנתי שהגעתי לטיעון אם התביעה, אתה יודע שאני לא מחוייב לכבד את הטיעון?"

-"כן"

"בעקבות הראיות/כתב האישום/מצב הכוכבים והירח, אני קובע קנס של *בדיוק הסכום של עסקת הטיעון*.

9. אתה הולך הבייתה.

את עלות הדלק לבית המשפט וחזרה אתה מוזמן להשאיר במזוודה במזומן בשטרות לא מסומנים עם מספרים סידוריים לא עוקבים מתחת לגשר במיקום שיימסר לך בהודעה ממספר חסוי.

*spire, נתפס במהירות של 31 קמ"ש לאחר הפחתה בכביש עירוני.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...