Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג תפעולי מלא ( כולל דלק ותחזוקה ) או רכב ב 80000 ש"ח

kobi1969
שימו לב! השרשור הזה בן 3873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. מקבלים 3 שנות אחריות יצרן

2. טיפולים תקופתיים חינם , חברת הליסינג משלמת

3. בסוף התקופה מחזירים את הרכב איך שהוא , עקב כך שיש ביטוח " השבה לקדמות " בתוך פוליסת הביטוח הם לא מחמירים עם הלקוח .

4. אוטו חדש כל 3 שנים

נילך על זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משתלם גם מבחינה כספית מאשר לקחת הלואה גדולה ולקנות רכב

משומש שברור שהוא לא יהיה 100 אחוז והוא יצטרך תיקונים.

אשמח להסבר? איך קבעת את העובדה הנ"ל?

ניסיתי, גיליתי, קניתי ונהנה - רנו מגאן !

כשחושבים מחוץ לקופסא, לעיתים מופתעים - שברולט קרוז 2011!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות !

במידה ואני יירצה לרכוש את הרכב בסוף תקופה לפי מה שהבנתי הרכב יהיה על שמי כיד ראשונה ( אני יבקש שזה יהיה רשום באותיות קידוש הלבנה )

אני יבדוק עם מחיר המחירון יהיה לפני הרישום על שמי או אחרי - תודה על הערה !

בגדול הגעתי למסקנה שאנחנו רוצים מהיום רק ליסינג , זו לפי דעתי ( והיכולת שלנו ) הדרך היחידה להנות מרכב חדש כל שלוש שנים

, בגדול גם עם היה כסף לרכב חדש אחרי שלוש שנים הירידת ערך החודשית שלו די דומה לתשלום חודשי לליסנג +\-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי - אני חסיד של רכישת רכב חדש אם הדבר אפשרי מבחינה כלכלית, אבל מצד שני אני לא רואה שום סיבה להחליפו מדי 3 שנים. המספר התקבע כסטנדרד בארץ, כנראה משיקולים של חברות הליסינג, אבל בנסועה שלך הרבה יותר סביר להחליף את הרכב מדי 5-10 שנים (בתלות בנסועה האמיתית ובאלויות התחזוקה, בעיקר תיקונים).

הבעיה העיקרית בשיטת ה"ליסינג הפרטי\מימוני" היא בעית זמן היציאה מהחוזה. אתה לא יודע מה יהיה מצבך בעוד 2.5-3 שנים - מועד סיום החוזה והצורך להחליט אם לרכוש את הרכב או להכנס לחוזה חדש. אתה יכול להכנס למשבר כלכלי בעוד שנה ולהיות תקוע עם התחייבות לשנתיים נוספות, או שבדיוק בעוד 3 שנים יהיה לך קושי כלכלי לרכוש את הרכב או לחדש את החוזה עם רכב אחר, או שסתם תרצה לבחור בדגם שאינו מופיע בהיצע של החברה עמה אתה קשור. זה היתרון של הלואה בנקאית - מלכתחילה היא ל-5 שנים, יש לך גמישות לפרוע אותה קודם בלי קנסות יציאה ומאידך בסיומה הרכב בבעלותך כיד ראשונה פרטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנסות הם ככה , יציאה לא בחוזה בשנה הראשונה 3*1850 ( 1850 זה מחיר חודשי לליסנג רק הרכב )

בשנה השנייה 2*1850

בשנה השלישית 1*1850

ובוא נגיד נגיד , אם לקחתי הלוואה לרכישת רכב חדש ואחרי 6 חודשים קרה משהו שאני לא יכול לעמוד בתשלום ההלוואה ( אפילו הלוואה משלימה לרכב חדש ) , וחלק מהדרכים להתגבר על התקופה הקשה היא למכור את הרכב , הרכב יימכר פחות במחיר מחירון כיד שנייה ולפי דעתי נפסיד יותר מהקנסות הנ"ל .

אנחנו משפחה עם שלושה ילדים קטנים שמעוניינים רק ברכב אחד שיהיה אמין שנוכל לטייל בלי לפחד להיתקע ( צפון דרום כל הארץ ) לפחות פעם בחודש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה לרותם

אתה יכול לעשות את החשבון לבד, תשלום של אלפי שקלים ריבית על ההלואה, ירידת

ערך של 12-15 אחוז בשנה, ביטוחים, דלק, טיפולים, טסט, תיקונים במוסך, מצבר,

צמיגים, ולא נדבר על זה שמישהוא דופק לך את הרכב ואתה מפסיד הרבה כסף עבור

השתתפות עצמית בביטוח ולא מקבל הנחת העדר תביעות בחידוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה לרותם

אתה יכול לעשות את החשבון לבד, תשלום של אלפי שקלים ריבית על ההלואה, ירידת

ערך של 12-15 אחוז בשנה, ביטוחים, דלק, טיפולים, טסט, תיקונים במוסך, מצבר,

צמיגים, ולא נדבר על זה שמישהוא דופק לך את הרכב ואתה מפסיד הרבה כסף עבור

השתתפות עצמית בביטוח ולא מקבל הנחת העדר תביעות בחידוש.

את כל זה פירטתי ב-2 הודעות אחרונת שלי.

חד משמעי שהבחור חוסך 800 ש"ח בחודש.

אלפי שקלים ריבית?? בסך הכל 3K ב-3 שנים.

הנחת העדר תביעות? זניח לעומת הסכום שהוא חוסך כל חודש.

ניסיתי, גיליתי, קניתי ונהנה - רנו מגאן !

כשחושבים מחוץ לקופסא, לעיתים מופתעים - שברולט קרוז 2011!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...