Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם רכבים ישנים(1996) עדיין נמכרים? שנתון אידאלי לקניית רכב?

mynameisnc
שימו לב! השרשור הזה בן 3922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. יש ברשותי קורולה 1996 מנוע 1600 במצב מעולה עם 200 אלף ק"מ,

הוספתי מודעה ביד2 ולא קיבלתי אפילו טלפון אחד, האם השוק השתנה והיום הולכים יותר על רכבים חדשים?

זה כמובן ישפיע על השיקול של קניית רכב חדש, מאיזה שנתון וכו'..

2. מצד שני רכב שעלה לכביש לפני שנה\שנתיים עדיין סופג ירידות ערך משמעותיות.

האם למצוא רכב שנת 2007-2008 שמור עם ק"מ נמוך זה אידיאלי? (כלכלית).

3. איך מוכרים\נפטרים מרכב ישן כשאין ביקוש? סה"כ רכב מעולה ואמין בלי תקלות ויכול לשרת סטודנטים אני מניח אבל אין לי מושג איך ואיפה אפשר למכור דבר כזה. עצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לטיוטות יש שוק תביא לזה זמן כבר יתקשרו ,תפרסם גם פה אוליי יתמזל לך פה.

השנתון הוא בעייתי כי יד הבאה כבר תאלץ לגרוט אותו ,רוב הסיכויים במידה וייחזקו בו שנתיים.

כל רכב מאבד מחירון מעטים אלה שישמרו מחיר לטווח ארוך.

מה שיכול לעזור זה לקנות רכב שאין אותו בליסנג או ברמת גימור גבוהה משל ליסינג או השכרה.

אתה רק צריך להסתכל במחירונים בשביל להבין,תמיד משתלם אחד עם קילומרז נמוך אבל הגיוני למען אחזקה זולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-השאלה מה המחיר שאתה מנסה למכור,הבעיה של הטיוטה שהיא יחסית לשאר יקרה יותר,לכן אולי מעדיפיםפ רכב בכמה שנים חדש יותר,למשל לנטרה.

2-לדעתי כן,רכב בן 5 שנים עבר את הירידות הרציניות,הוא לא ישן,ואפשר למצוא עם ק"מ לא גבוה.

3-לתת מחיר נמוך עד שיתחילו להתקשר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עם אגודת הסטודנטים, אני חושב יש להם לוח רכב לסטודנטים.

במכללה שלי אני כל הזמן רואה מודעות מכירה של רכבים והסטודנטים קונים ( כי זה מתאים להם)

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנתון הוא בעייתי כי יד הבאה כבר תאלץ לגרוט אותו ,רוב הסיכויים במידה וייחזקו בו שנתיים.

סליחה, מישהו מחייב אותך לגרוט? ממש לא. אתה רשאי להמשיך להחזיק ברכב, לעשות טסט פעמיים בשנה עם אישור מוסך ובעוד 12 שנים תוכל לרשום אותו כרכב אספנות.

לפות"ש - אין "גיל אידיאלי" לרכישת רכב. אני מעדיף לרכוש רכב חדש, לספוג ירידת ערך ולהחזיק ברכב שנים רבות. אחר יעדיף לרכוש רכב בן 5 עם 100,000-150,000 ק"מ על השעון להמנע מירידת הערך ולהסתכן בעלויות מוסך (כסף וזמן) שיש סיכוי טוב שהרכב שלי, שאני מכיר את ההיסטוריה שלו והנסועה שלו יותר נמוכה, לא יצריך.

לגבי מכירת הקורולה. לפני שנים לימדו אותי ש"לכל סיר יש מכסה". אמנם זה היה בעניין אחר, אבל זה נכון גם לגבי הרכב. אם הקורולה סיימה את תפקידה בידיך הצע אותה למכירה, רד במחיר בהדרגה עד תמצא קונה. בסופו של דבר אתה לא יכול להפסיד הרבה (נניכ 1000-2000 ש"ח) ויש גם הוצאות קבועות שמתקזזות מרגע שתמכור את הרכב. רישוי וביטוח לבד הם עניין של כמה מאות ש"ח בחודש, כלומר רכב שנשאר עמד לפני הבית יעלה לך משה בסדר גודל של 200-300 ש"ח לחודש אפילו אם אינך מניע אותו, ותיקון אחד שיקפוץ עליך יעלה יותר מכל ההפרש במחיר המכירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם השוק השתנה והיום הולכים יותר על רכבים חדשים?

בוודאי, אין שום הגיון לקנות רכב בן 18 כאשר באותו המחיר אפשר לקנות משהו מודרני יותר וחדש ב 10 שנים.

חיפוש קל ביד-2 יראה לך שבין 10K ש"ח ל 15K ש"ח יש לך גטס-ים, ומגאן-ים ממודל 2005. אז למה לקנות רכב בן 18 ? גם לקורולה יש בלאי אבל רכב חדש יותר יהיה בטיחותי יותר ובעל נגישות טובה יותר חלקים (הן חדשים והן מפירוק).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של הטויוטות גבוה, בוודאי לרכב כה ישן. אם להיות בוטה, אין בקורולה שום דבר שמצדיק לשלם יותר מבאלנו או אפלאוז, לדוגמא, מאותו שנתון, שנמכרות סביב ה-5-6K ש"ח. תדרוש בהתאם - תמכור. לא - כנראה שלא.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור (וגם לאחרים שזה יכול להתאים) - אני עוסק בחיבור אנשים למכוניות טובות, לא חשוב הגיל והקילומטראז'.

חשוב כמובן שהמכונית תוחזקה היטב ושיש בידיך תיעוד של כל מה שנעשה בה. כמו כן חשוב שהמחיר יהיה הגיוני. כאשר כל התנאים קיימים, יהיה קונה לרכב.

אם המכונית אכן שמורה ומתוחזקת יש סיכוי טוב שאוכל למצוא עבורך קונה "טוב" - לא אחד שמחפש מציאות בזול, אלא אחד שידע להעריך את מה שהוא מקבל.

הוסף בבקשה מס' טלפון להתקשרות (או תתקשר אלי - 054-7876562) ואולי אוכל לעזור.

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

הרכב יכול לשרת את הקונה כמה שנים טובות אני בטוח!

המחיר הוא לא קריטי כאן, העניין הוא שזה מעכב אותי מלקנות רכב חדש (לא כלכלית).

אעדכן את המחיר לפי המלצתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לגשת ולהשקיע 200-300 ש"ח בניקיון פנימי וחיצוני וגם פוליש וקס. זה יעשה פלאים לרכב.

אם הריפודים בלויים ושחוקים, תשקיע עוד קצת בריפודים זולים אבל חדשים. אם אלה כיסויים ישנים, תוריד אותם.

קצת וקס על הדשבורד ואתה מוכן לשים תמונות יפות ביד 2.

רכב שנראה טוב ויש לו תמונות יפות, יימכר מהר. או לפחות תקבל טלפונים.

בשוק של היום, מאוד שווה למכור לאדם הראשון שמגיע, לא להתווכח על כמה שקלים.

לגבי המלצה על רכב אחר - אני ממליץ לך לגשת לחברות ההשכרה והליסינג ולחפש לך יונדאי אקסנט או קיה ריו. זה רכב די מקביל למה שהיה לך עד עתה, מאוד אמין ואיכותי. המחירים הם סביבות 50K לרכב בן 3 עם ק"מ ממוצע, יש הרבה שמורות מכיוון שזה רכב נפוץ. כמו כן אין לך מה לחשוש מק"מ גבוה כי לפי הק"מ שלך אתה עושה סביבות 11K בשנה, ככה שגם אם הק"מ קצת גבוה, זה יתקזז די מהר בהתחשב בנסועה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולגה מכר כזאת במצב דומה,

רצה מחירון (12), בסוף מכר אותה לאיזה אברך ממאה שערים ב 4,500 שרצה לשלם בצ'ק (יש כאלה),

בסוף סגרו מזומן, יומיים אחרי זה מתקשר אליו הקונה ומתחיל לקשקש לו במוח, הוא בדק את האוטו במוסך,

המנוע והגיר תקינים, רק הבולמים האחוריים ככה ככה :)

לרכב בגיל הזה שעבר בתכלס תחזוקת ישראלית קלאסית, המצב לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולגה מכר כזאת במצב דומה,

רצה מחירון (12), בסוף מכר אותה לאיזה אברך ממאה שערים ב 4,500 שרצה לשלם בצ'ק (יש כאלה),

בסוף סגרו מזומן, יומיים אחרי זה מתקשר אליו הקונה ומתחיל לקשקש לו במוח, הוא בדק את האוטו במוסך,

המנוע והגיר תקינים, רק הבולמים האחוריים ככה ככה :)

לרכב בגיל הזה שעבר בתכלס תחזוקת ישראלית קלאסית, המצב לא רע בכלל.

אחרי שהרכב נמכר הוא יכול להתקשר כמה שבא לא,זה כבר לא באחריותך :)

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

הרכב יכול לשרת את הקונה כמה שנים טובות אני בטוח!

המחיר הוא לא קריטי כאן, העניין הוא שזה מעכב אותי מלקנות רכב חדש (לא כלכלית).

אעדכן את המחיר לפי המלצתכם.

אם אתה מבקש 10000/12000 ש"ח אזיי תישאר אצלך לנצח רכב כזה עם כל האמינות שבו יימכר בסביבות 6000 נקודה!!

בהצלחה

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת תמונות של הרכב ? אם לא שים תמונות.

ציין מחיר, ציין שאתה גמיש במחיר.

תכין את הרכב חיצונית ופנימית מבחינת הנקיון, ופוליש ווקס.

תוסיף פירוט על כל יתרון שיש לרכב על פני אחרים , לדוגמא: מטופל בזמן, ללא תקלות, שמור, ללא תאונות וכו'.

מצב השוק עכשיו קשה, הרכבים כמעט ולא נמכרים או נמכרים במחירים נמוכים משמעותית מאלה של המחירון.

מה שנשאר זה לחכות ופעם בכמה שבועות להוריד טיפה מחיר, עד שתמצא קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...