Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיימינג פוקוס 2008

akak123
שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באירופה שזה הדגם שרלוונטי לנו ההוראה היא 8 שנים או 160 אלף ק"מ. לא מצאתי עדיין הוראות ספציפיות למדינה מסויימת - חמה או קרה. הקוד הטכני של פורד לביצוע ההחלפה הוא " LTS 21 304 9 "

אותה הוראה לגבי רצועת האביזרים.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לנסוע על אותה רצועת תזמון המון שנים אבל למה להיסתכן? אני אישית מכיר בעל יונדאי שנסע על אותה רצועה איזה 300 אלף קילומטר והרכב מת לפני שהלכה הרצועה. היצרן לא לוקח סיכונים ולכן אומר להחליף.

שוב סיפורי פוגי

במסגרת העבודה שלי אני מכיר יותר מקרים של אנשים שלא הגיעו בזמן בקצת וכבר הטימינג נקרע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז דווקא אתה בתור איש מקצוע, מה דעתך על ההבדל המשמעותי כל כך בהוראות בין היצרן לבין היבואן ?

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב סיפורי פוגי

במסגרת העבודה שלי אני מכיר יותר מקרים של אנשים שלא הגיעו בזמן בקצת וכבר הטימינג נקרע

דני, אני לא שולל שרצועה עלולה להיקרע אם לא מגיעים בזמן. גם רצועות ניקרעות לפעמים לפני הזמן שהם אמורות להיות מוחלפות. יש מיקרים ויש מיקרים ופה לא דיברנו על כמות המיקרים אלא על הסיבה שרצועה ניראית במצב מצויין גם שהיא מוחלפת כפי שהראה פותח השירשור. יש לך מעין טבע כזה שאתה מחפש תמיד איפה לעקוץ ומה לא נכון. תפתח את הראש למיקרים יוצאי דופן...זה לא ייפגע בכבוד שלך אני מבטיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצועה הוחלפה בסימן טוב ומזל טוב לאחר חמש שנים על הכביש.

תוכל לפרט עלויות ואילו חלקים בדיוק הוחלפו ?

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה יכול להוליך שולל ולא ממש יכול להעיד על מצב הרצועה ואני אומר את בעקבות מקרים של רצועה קרועה כאשר חוץ מהקרע עצמו הרצועה ניראת טוב מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתב היצרן שמן הסתם יש לו מהנדסים ואנשי מקצוע או היבואן שמונע מטעמי רדיפת בצע (לכאורה) .

אל תשכח שגם יצרן מונע משיקולים מסחריים ולא רק הנדסיים נטו.

רכב שעושה טיפולים פעם במיליון קילומטרים נראה יותר טוב ללקוח מרכב שעושה טיפולים כל עשרת אלפים ולקוח שמחפש לחסוך בהוצאות תחזוקה יקנה את הרכב שעושה פעם במיליון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק העניין, שהיצרן מצהיר באופן רשמי שיש להחליף רצועת טיימינג, במקרה הזה, כל 8 שנים או 160 אלף ק"מ, אז הוא לוקח אחריות טכנית אבל גם משפטית על הנושא. כלומר לצורך העניין נניח אם הרצועה תקרע אחרי נניח 6 שנים ונניח 100 אלף ק"מ, אז אותו בעל רכב יוכל לתבוע את היצרן על הנזק הכבד למנוע.

אם זה יהיה רכב אחד אז אולי ישלמו לו כדי להעלים את העניין או שמצד שני יתישו אותו במאבק משפטי. מצד שני אם זה היה קורה לעשרות רכבים אז היה להם קשה מאוד להשתיק את העניין.

אז אמנם יש שיקולים שיווקיים ליצרן אבל יש גם שיקולים משפטיים מאחורי זה.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפי מה שאני יודע הנחיית היצרן היא כל 8 שנים, והיבואן לא לוקח סיכון ואומר כל 5 שנים.

לגבי ההחלפה- ברוב המקרים מחליפים גם את שני הרצועות מנוע.

במוסך לא מורשה יבואן יכלת להשיג מחיר יותר זול( בלי לומר שום מילה רעה על מוסך עד רעננה שאני מכיר את העובדים שם אישית).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...