Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת תוכנת ניווט על מכשיר יעודי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המון תודה.

אני מקווה שביום שישי יהיה לי זמן, צריך לפרק שם את הפאנל הצידי של הדשבורד, מאחוריו יושב "מוח" המע'. אני אוציא את הכרטיס, ואעלה תמונה. המע' יחסית מיושנת, ולא הכי נעימה לשימוש, אם כי התצוגה שלה לא רעה בכלל.

ברכב הקודם היה לי אייגו 8, ואחריו פרימו, שהיה מאוד נוח. הבאסה הכי גדולה עם הלימוזין, שמחייבת שימוש בשלט, ולא דרך ה IDRIVE, מה שמסרבל מאוד את התפעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוצעה העתקה מחודשת + מחיקת מחיצת SAVE

עכשיו הכל תקין, מלבד החלק העליון במפה שמושחר ומדי פעם מציג נתון של רחוב-איזור-קשקוש לא רלוונטי שלא היה קיים בגרסה הקודמת.

המון תודה על העזרה.

אבי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, ושלום מיוחד לpasat04 (אגב, מה שמך?),

אני רוצה לדעת היכן אמורים לשים את הקובץ עברית (מסוג ZIP שצירפת להודעה הקודמת שלך)? שמתי אותו בlang שבתוך content אבל כשאני מפעיל את המכשיר אני לא רואה שום שינוי (גם לא כשאני נכנס במכשיר לשפה ומידות). המכשיר סובל בדיוק מאותה בעיה ש'סולל הדרך' סובל ממנה. סוף סוף יש עברית במפות אבל ההגעה אליהם קצת בעייתית לבן 60+ שאנגלית זו לא שפת האם שלו (וגם לא האב..) כלומר כשרשום recent places הוא לא יודע שמדובר בהיסטוריה (עכשיו אחרי שהסברתי לו אז כן,אבל זה מתוך זיכרון נטו ולא מתוך הבנה של מה זה)

עכשיו, חשוב לי לציין שלא מחקתי (בכוונה) את תיקיית הSAVE כי היא מכילה את כל ההגדרות שהגדרתי במכשיר (אני צודק?). האם כאן הבעיה?האם חובה למחוק?אני חשבתי על לשמור עותק שלה,למחוק מהמכשיר, ואז אולי העברית תעבוד ואם כן-אז להחזיר חזרה את התיקייה. הבעיה היא שאני לא בטוח שזה יחזיר את ההגדרות.

אגב משהו נוסף שאולי קשור- כשאני לוחץ "עזרה" (לחצתי בטעות אבל בכל זאת משהו מוזר קורה-) אני מגיע להודעת שגיאה שהקובץ עזרה לא נמצא - ....error loading file: i18n/hlp/setting , האם גם לך זה קורה? אולי זה קשור לעברית?שחסר שם איזה קובץ?

המון תודה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת את הקובץ במקום הנכון (content/lang).

אם היית משתמש בשפה אחרת ורוצה להחליף לעברית, היית צריך לשנות בתפריט. ניגשים

ל- הגדרות -> שפה ומידות -> ובוחרים בעברית.

מאחר ואתה כבר משתמש בעברית ורק החלפת את הקובץ, אין צורך בזה, רק למחוק את המחיצה "save", כדי שההגדרות ישתנו.

כן, מחיקת המחיצה תמחק את כל ההגדרות, לא נראה לי שהגדרת שם משהו קריטי. את ההגדרות הבסיסיות (שפה, מידות) תידרש להגדיר מיד עם הפעלת המכשיר מחדש.

במידה ויש לך מסלולים שמורים, לפני המחיקה תעתיק למחשב מתוך המחיצה "save" את המחיצות "routes" ו-"trackes", ואחרי ההפעלה מחדש, אחרי שהמחיצה נוצרה מחדש, תתחבר למחשב ותעתיק אותן חזרה לתוך המחיצה "save".

לגבי קובץ העזרה, הוא לא קיים, זוהי תוכנה לא רישמית... אתה צריך עזרה? קבל חוברת הפעלה בעברית.

בהצלחה, שמוליק

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה רבה שמוליק! כל אפשרויות המכשיר כולל כל התוכנת ניווט מופיעים כרגע בעברית! והכל בזכותך, אז תודה!

יש בעיה שלפני שבוע רק שמעתי עליה, ובכדי לבדוק בעצמי לקחתי את המכשיר לכמה נסיעות בכדי לבדוק אותה מקרוב.

אין התראה על מצלמות מהירות.בכלל. אני נמצא בסקין ברירת מחדל - מצב 'מתקדם' - שם אני לוחץ על 'תפריט'->'הגדרות'->'אזהרות'->'אזהרת מצלמת מהירות'->(ואז לוחץ על השלוש נקודות-ומביא אותי למסך של 'הגדרות מצלמת מהירות'. שם יש 2 שורות. העליונה 'התראה קולית' מסומנת על 'קול מלא'. השורה התחתונה 'התראה חזותית' מסומנת על 'כבוי'. לא משנה כמה שאני משנה את ההגדרה ל'פעיל' - אחרי יציאה מהתוכנת ניווט זה תמיד יחזור להיות כבוי. כמו כן-גם אחרי שאני משנה את ההתראה חזותית ל-'פעיל'- אני לא שומע בכלל ויש מקומות שאני גם לא רואה מצלמה,אפילו שאני יודע בוודאות שיש באותו מקום מצלמה (גם ראיתי בעיניים וגם ניווטתי ב'וויז' תוך כדי וגם בדקתי ב'מיצו' את המצלמות בכביש שנסעתי בו והיו לא מעט). במקומות מסוימים אני רואה שיש מצלמה במפה בתוכנה אבל לא שומע שום התראה).

ניסיתי לפתור את זה לבד, וזה אומר שחיברתי את המכשיר למחשב - נכנסתי בתיקיית save לקובץ system.ini , ושיניתי את ההגדרה הזו speedcam_visualtype="0" מ0 ל1. אח"כ סתם מתוך סקרנות חיברתי שוב את המכשיר למחשב וההגדרה אכן נשמרה-כלומר 1, אבל במכשיר מופיע 'כבוי'. האמת היא שזה לא קריטי לא לראות את המצלמה-העיקר לשמוע שיש מצלמה בעוד X מטרים.

אני מצרף כאן את כל מה שרשום בקובץ system.ini תחת warning.

[warning]

pedestrian_warning="1"

speedcam_enabled="1"

speedlimit_warning="1"

speedlimit_warning_voice="0"

speedcam_visualtype="1"

speedcam_soundtype="2"

אגב, כשאני מפעיל את התוכנת ניווט בבית, כשאין קליטת לווינים ונכנס ל'אזהרות' השורה של ה'אזהרת מצלמת מהירות' לא מופיעה כלל. ברגע שיש קליטת לווינים השורה מתווספת אוטומטית. גם אצלך זה ככה?

כמו תמיד שמוליק [זה מרגיש כאילו זה שירשור של איש (מדהים) אחד ויחיד] מה שנשאר זה לומר לך המון המון תודה! על הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרואים מצלמה על המפה זה מצויין. לא בכל מקום שאתה רואה מצלמה היא אמיתית. מצלמות רמזור ישנות לא מופיעות בקובץ.

תבדוק בהגדרות-> צלילים ואזהרות-> עוצמת קול שכל הקטגוריות מסומנות למכסימום.

תחזיר את קובץ ה-ini למצבו המקורי, אין צורך לגעת בו.

בשלב ראשון, אני מציע שתוריד את חבילת המפות המעודכנת. היא כוללת מפה ונקודות עניין עדכניות יותר מאשר בחבילת התקנת התוכנה.

היא כוללת גם קובץ מצלמות עדכני לסוף 2/2014. הוספתי לקובץ את כל המצלמות שהתווספו.

כל קובץ שאתה מעביר למכשיר מהחבילה, מחליף קובץ עם סיומת זהה (fbl, fda, poi, 3dl, 3dc).

לגבי המצלמות, אתה מוחק את כל הקבצים שיש במחיצת content/speedcam (יש 3 קבצים) ומעביר לשם רק את הקובץ עם סיומת txt. אחרי הפעלת המכשיר בפעם הראשונה, יבנה מאגר המצלמות ויהיו במחיצה עוד 2 קבצים.

ניתן לבדוק את ההתרעה על מצלמות בשתי דרכים. יצירת מסלול והדמייה שלו, או לקבוע יעד בדרך שמוצבת בה מצלמה ולצאת לנסיעה. לא מספיק רק לנסוע על יד מצלמה, זה חייב להיות חלק ממסלול.

ננסה את האפשרות הראשונה, מסלול והדמיה. תקבע נקודת יעד שבדרך עוברים דרך מצלמה. לך להגדרות מסלול, ותעשה הדמיית מסלול. אחרי הדמיית המסלול, תחזור לתפריט. האופציה של המצלמות אמורה להיות פעילה בתפריט. בשלב זה תבדוק מה קוה עם 'התראה קולית' ו'התראה חזותית' ותחזור לדווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות שמוליק.

כתבת שיש 2 דרכים לבדוק את ההתראה על מצלמות. מסלול+הדמייה /או/ מסלול +נסיעה באותו מסלול. את הדרך השנייה כבר כתבתי שעשיתי כשבאוטו היה לי וויז דלוק והיו בדרך 3 או 4 מצלמות אם אני לא טועה. זו דוגמא לכך שיש מצלמה בוויז,יש מצלמה בשטח,ואין מצלמה במכשיר(לא ויזואלית ולא קולית).

בכל אופן, גם עשיתי עכשיו הדמיית מסלול במקום שאני בטוח ב100 אחוז שיש שם מצלמה פעילה וראיתי את המצלמה בהדמיית מסלול אבל לא היה קול. יצאתי למתחת כיפת השמיים והתווספה האופציה של 'אזהרת מצלמת מהירות' - וההתראה חזותית היתה על 'כבוי' כמו תמיד וההתראה קולית היתה על 'קול מלא'. שיניתי את ההתראה חזותית ל'פעיל' ושוב פעם סימולצייה ושוב פעם גורנישט מבחינה קולית. בהזדמנות אצא לבדיקה תוך כדי נסיעה אמיתית ואולי יהיו חדשות טובות..

אבל---את כל זה עשיתי מבלי ששמתי בתוך התיקייה speedcam את קובץ הטקסט שכתבת עליו. לא הבנתי איזה קובץ מדובר. לפי הבנתי צריך להוריד קובץ spud ולדאוג ששמו יהיה SpeedcamUpdates.spud . אתה אומר אחרת. תוכל להסביר לי מה כוונתך? באתר של אבריקה (avrika) שמתי לב שהקבצים עודכנו אתמול ובפעם הראשונה ראיתי שיש שם קובץ טקסט עם הכותרת: RadarDroid-From_Yoram . רשום שם שקובץ זה מתאים גם כקובץ טקסט עבור אייגו פרימו על אנדרואיד. אולי זוהי היתה כוונתך? כי ממה שאני יודע צריך להשתמש בקובץ בשם: IGO-From Tomer .

כתבת שבתיקיית speedcam שלי אמורים להיות 3 קבצים ועליי להחליף אותם בקובץ טקסט ה'מסתורי' אבל בתיקייה אצלי יש רק קובץ אחד מסוג spud עם השם הנכון.

לידיעתך - אני משתמש ב igo8.3.5 שאתה נתת קישור להורדה+חבילת עברית שצירפת בנפרד+מפות שצירפת בנפרד(אוקטובר 13)+קובץ spud שהורדתי מעודכן לאתמול מאבריקה.

אגב- אחרי שמכניסים את הקובץ מצלמות מהירות - טקסט או spud,לא משנה - האם צריך למחוק את תיקיית ה save ?לדעתי לא ולכן לא מחקתי אבל אולי צריך?

אני רוצה לומר לך שוב שאין מילים בפי להביע את הערכתי. אתה אחד יחיד ומיוחד. תמשיך ככה ואולי העולם שלנו באמת ייראה יותר ויותר טוב. אני לאט לאט מגלה שהאנשים שיש לנו כאן בפורום הם אנשים מיוחדים מאוד (אדיבים,סבלנים,אכפתיים ומה לא)!!

יישר כוח :-))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהדמיית מסלול אין התראה קולית על מצלמות, רק חזותית.

האתר של אבריקה הוא מקור מצויין למידע על מצלמות, גם אני מסתמך עליו.

הבעיה שלי עם קובץ ה-spud שהוא לא קריא, וכדי שתהיה לי שליטה על הבנת המיקומים (בדיקת הקורדינטות במפות גוגל) של המצלמות אני מנהל לעצמי קובץ txt. אמנם אני לא קורא לו "IGO From Shmulik" אבל יש בו כל מה שצריך, ואפשר להעביר אותו עם השם שנתתי לו (SpeedcamUpdates_IL_yyyymmdd).

אתמול ושלשום נוספו מצלמות חדשות באיזור רשל"צ וחולון ולכן הקבצים עודכנו אתמול. הנה קובץ מצלמות txt, מעודכן.

כתבתי אתמול: "...מעביר לשם את הקובץ עם סיומת txt. אחרי המכשיר בפעם הראשונה, יבנה מאגר מצלמות ויהיו במחיצה עוד 2 קבצים". אחרי הפעלת המכשיר, המאגר נבנה ונוצרים שני קבציפ, בסיומת spup ו-spdb.

תמחק את מה שיש שם (spup?) ותעביר את הקובץ החדש.

תוסיף בבקשה את שתי השורות הבאות בקובץ ה-sys.txt, תחת התגית [warning]:

speedcam_soundtype="2"
speedcam_visualtype="1"

תמחק את מחיצת save (כן, שוב), ותפעיל מחדש. בשלב זה אתה לא תראה שום שינוי בהגדרות. תקבע מסלול ותבצעה הדמייה, תזכור שבהדמייה יש רק התראה חזותית. עכשיו תבדוק את ההגדרות. האם יש שינוי? אני מניח שכן.

תזכורת: התראת מצלמות תהיה פעילה בהגדרות רק אחרי הדמיית מסלול, או (בחיים האמיתיים) אחרי קליטת לוויינים בחוץ, תחת כיפת השמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. ביצעתי. כרגע בתיקיית speedcam יש לי 3 קבצים. הקובץ spud הוא בגודל 0 ק"ב והקובץ spdb הוא בגודל 2 ק"ב.

לא הייתי צריך להוסיף את 2 השורות הנל לקובץ sys.txt מפני שהן כבר היו רשומות מזמן בקובץ.

מה שכן, מחקתי את התיקיית save הפעלתי מחדש ואכן כרגע אני רואה את כל המצלמות וגם מקבל התראה. היה חוסר עקביות בהתראות. לפעמים קיבלתי ולפעמים לא.

חשבתי קצת לבד איך אפשר לפתור את זה, ונזכרתי שנכנסתי מתוך סקרנות לסקין השני שיש לנו בתוכנה (סקין דימקה) וששם יש המון אפשרויות עריכה. אכן כך עשיתי, נכנסתי ולחצתי על "אזהרת מצלמת מהירות" ונפתח לי תפריט רחב מאוד. יש שם 4 דברים מעניינים ששיניתי אבל עדיין זה לא נותן התראה על כולן וגם המרחק שזה נותן את ההתראה זה ממש על יד המצלמה. אמנם מעטות הפעמים שהוא ייסע מהר יותר מהמותר אבל אם יקרה כזה דבר-ההתראה שזה נותן היא מאוחרת מדי.אני חושב שאולי תוכל ללמד אותי את מה ואיך ניתן לשנות. אז הנה הדברים ששיניתי:

א. visual warning = לא היו מסומנות כל המצלמות. סימנתי את כל המצלמות בכדי לקבל את ההתראה על כולן.

ב. when overspeeding = כל המצלמות היו מסומנות. השארתי כך. (חשבתי שכנראה זוהי הסיבה שלפעמים קיבלתי התראה על מצלמה ולפעמים לא).

ג. בעת התקרבות = לא היו מסומנות כל המצלמות. מעט מאוד היו מסומנות. סימנתי את כולן.

ד. lang = לדעתי זוהי ההגדרה על צליל ההתראה. זה היה מסומן על "alert sound" וזה נורא הפריע שזה רק מצפצף ומתגבר כשמתקרבים. חשבתי שאפשר לשנות זאת ולחצתי על זה וזה שינה למילה "עברית" ונתן דוגמא קולית של גבר שאומר "אזהרה מכמונת ניידת לפניך". הייתי בטוח שזה הצליח.אבל לא כך הדבר..

גם אחרי ששיניתי את ההגדרות הנל אני עדיין מקבל צליל מתכתי קצר מאוד בתור התראה ולא קול אנושי שמזהיר מהמצלמה. מה שאני רוצה זה שתהיה התראה קולית של אדם בכל פעם שעוברים ליד כל סוג של מצלמה (מהירות ו/או רמזור) ולא צליל מתכתי כמו שכרגע יש. אם אפשר גם לקבל התראה ממרחק גדול יותר (כרגע זה מרגיש כמו 50 מטר לפני המצלמה) וגם שיגיד "בעוד כך וכך (נגיד 300) מטר מצלמה לפניך" זה יהיה מעולה.

האם יש משהו שאני יכול לשנות בהגדרות שאתה יודע עליו?

אגב, זה מה שרשום כרגע תחת התגית warning:

[warning]
speedwarn_alt_builtup_based=1 
speedwarn_tolerance=100
speedcam_warning="1"
pedestrian_warning="1"
speedlimit_warning="1"
speedlimit_warning_voice="1"
speedcam_soundtype="2"
speedwarn_toltype="1"
speedwarn_alt_toltype="1"
speedcam_visualtype="1"
warn_distances=60:500, 50:400, 40:400   ;(110:1000, 80:800, 60:500, 40:300)
speedcam_max_lookahead=300
speedcam_max_angle=20
speedcam_snap_distance=300
speedcam_maxdistance_from_road=10

כבר לא נעים לי להשתפך כאן ולומר לך כל פעם תודה רבה רבה! אבל בכל אופן--אני מעריך אותך מאוד ושוב פעם, כמו תמיד- תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיקה של מחיצת ה-save הכרחית לאחר שינויים בקובץ ה-sys.txt.

בקובץ שלך, 10 השורות הראשונות שאחרי התווית [warning] לא היו בחבילה המקורית, אני ממליץ לשמור אותן בצד ולמחוק מהקובץ.

לא הצלחתי בשלב זה לשלוט על מרחק ההתראה דרך התפריט, אך השורה warn_distance בקובץ sys.txt אמורה לטפל בכך

(40:400...60:500):

במהירות 40 קמ"ש התרעה במרחק 400 מטר, במהירות 60 קמ"ש התרעה במרחק 500 מטר וכו'.

שאר המספרים שם הם כהערה כי הם אחרי ";". ניתן להוסיף לשורה עוד ערכי מהירות ומרחק לפי כללי הפיסוק.

שימוש בסקין הוא השלב הבא שאותו רציתי להעלות בשרשור, וקדמה לזה עבודת תרגום לתפריטים, אתמול בלילה. הנה קובץ שפה מעודכן שיחליף את הקובץ המחיצה content/lang.

את הסקין הרצוי (כקובץ zip, לא לפתוח) מעבירים למחיצה content/skin (למי שיש את החבילה, הוא כלול) ובוחרים בו מהתפריט:

הגדרות-> חץ למטה ימינה-> תפריט-> Skin-> הסקין הרצוי (diMKa). אחרי הבחירה יש להפעיל את התוכנה מחדש.

כמו שהצפצוף עיצבן אותך, כך הוא שיגע אותי. שתלתי את הפתרון בחבילה, בשני שלבים (סקין וקובצי אודיו), וזה הזמן לתפעל אותם. היית מאוד קרוב.

ראה בצילום את סוג קובצי הקול שיש לבחור - Ultra

ngdo9w.jpg

לאחר הבחירה יש לבחור "עברית" ו"זכר", להכנס ל"אזהרה קולית" ולוודא שכל סוגי המצלמות מאופשרות. לשים לב שסרגל "עוצמת קול" במקסימום. לצורך בדיקה יש לבחור את שלוש הנקודות (...) למטה בצד ימין, מה שיוביל אותנו לאפשרות בדיקה קולית של ההתראות השונות:

zirlog.jpg

לחיצה על כל אחד מהחיצים הירוקים תשמיע התראה על המצלמה הרלוונטית ומהירות מותרת:

"מצלמת מהירות לפניך, מהירות מותרת 60 קמ"ש"

"מצלמת רמזור לפניך, מהירות מותרת 60 קמ"ש" וכו'.

אם אין התראה, יש לוודא בהגדרות קול שהקול לא מושתק.

הקול לא נשמע בהדמיית מסלול, רק במסלול אמיתי עם קליטת לוויינים.

קובצי הקול נמצאים במחיצה הראשית, תחת מחיצה בשם Audio.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבר את המכשיר למחשב, אם לא ניתן, תשלוף את כרטיס הזכרון ובאמצעות קורא כרטיסים תחבר אותו למחשב.

תגיע למחיצה content/lang, תמחק (או תעתיק למקום אחר) את כל הקבצים, חוץ מ-Lang_Hebrew.zip.

במחיצת ה-root של המכשיר תמחק מחיצה בשם "save". אל תדאג, היא תיווצר מחדש בהפעלה הבאה.

תפעיל, ותעדכן כאן מה קורה.

בדוק בהגדרות/אודות באיזה גירסה מדובר (??????.??.?.9)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיקה של מחיצת ה-save הכרחית לאחר שינויים בקובץ ה-sys.txt.

בקובץ שלך, 10 השורות הראשונות שאחרי התווית [warning] לא היו בחבילה המקורית, אני ממליץ לשמור אותן בצד ולמחוק מהקובץ.

לא הצלחתי בשלב זה לשלוט על מרחק ההתראה דרך התפריט, אך השורה warn_distance בקובץ sys.txt אמורה לטפל בכך

(40:400...60:500):

במהירות 40 קמ"ש התרעה במרחק 400 מטר, במהירות 60 קמ"ש התרעה במרחק 500 מטר וכו'.

שאר המספרים שם הם כהערה כי הם אחרי ";". ניתן להוסיף לשורה עוד ערכי מהירות ומרחק לפי כללי הפיסוק.

שימוש בסקין הוא השלב הבא שאותו רציתי להעלות בשרשור, וקדמה לזה עבודת תרגום לתפריטים, אתמול בלילה. הנה קובץ שפה מעודכן שיחליף את הקובץ המחיצה content/lang.

את הסקין הרצוי (כקובץ zip, לא לפתוח) מעבירים למחיצה content/skin (למי שיש את החבילה, הוא כלול) ובוחרים בו מהתפריט:

הגדרות-> חץ למטה ימינה-> תפריט-> Skin-> הסקין הרצוי (diMKa). אחרי הבחירה יש להפעיל את התוכנה מחדש.

כמו שהצפצוף עיצבן אותך, כך הוא שיגע אותי. שתלתי את הפתרון בחבילה, בשני שלבים (סקין וקובצי אודיו), וזה הזמן לתפעל אותם. היית מאוד קרוב.

ראה בצילום את סוג קובצי הקול שיש לבחור - Ultra

ngdo9w.jpg

לאחר הבחירה יש לבחור "עברית" ו"זכר", להכנס ל"אזהרה קולית" ולוודא שכל סוגי המצלמות מאופשרות. לשים לב שסרגל "עוצמת קול" במקסימום. לצורך בדיקה יש לבחור את שלוש הנקודות (...) למטה בצד ימין, מה שיוביל אותנו לאפשרות בדיקה קולית של ההתראות השונות:

zirlog.jpg

לחיצה על כל אחד מהחיצים הירוקים תשמיע התראה על המצלמה הרלוונטית ומהירות מותרת:

"מצלמת מהירות לפניך, מהירות מותרת 60 קמ"ש"

"מצלמת רמזור לפניך, מהירות מותרת 60 קמ"ש" וכו'.

אם אין התראה, יש לוודא בהגדרות קול שהקול לא מושתק.

הקול לא נשמע בהדמיית מסלול, רק במסלול אמיתי עם קליטת לוויינים.

קובצי הקול נמצאים במחיצה הראשית, תחת מחיצה בשם Audio.

שלום רב שמוליק, ותודה על התגובה ועל התירגום של הסקין.אהבתי איך הקוקפיט פתאום הפך לתא טייס :)

שיניתי את השורה בקובץ טקסט ששולטת על המרחק התראה ממיקום המצלמות. תודה!!

אז ככה, אני חושב ש"עליתי" על הבעיה. האם יש מצב שבשביל לשמוע את כל ההתראות ששיניתי בסקין 'דימקה' אני חייב לנווט בסקין 'דימקה'? הרי כבר שבוע שאני משחק במעבר בין הסקינים ומשום מה תמיד אחרי המשחק בהגדרות חזרתי לניווט בסקין הרגיל. הבעיה שלי עם הסקין הזה היא שיש בו יותר מדי כפתורים, וכפתורים מאוד קטנים במיוחד לאדם מבוגר. מה שכן, לי זה לא כל כך קריטי אז בסוף עשיתי ניסוי קטן של לנסוע בכביש עם לא מעט מצלמות ב'דימקה' ואכן שמוליק יקר--המכשיר צווח "מצלמת מהירות לפניך..." כל פעם במרחק מעולה מהמצלמה . זה מצוין! אבל, זו תהיה בעיה לא קטנה אם ההתראה הזו (ששיניתי בהגדרות המורחבות של דימקה) תקפה רק לדימקה. אם המכשיר היה אצלי הייתי יכול לחיות עם זה, אבל בגלל שזה לא לי אלא לבחור מגודל ומבוגר זו תהיה בעיה. הראיתי לו איך נראה המסך כשסקין דימקה מופעל והוא כל כך לא הסתדר וכל כך לא אהב את הכפתורים הפיציים ואת זה שהאצבע שלו לוחצת על 'תפריט' וזה מגיע לו למסך מוזר עם המון כפתורים קטנים(הכפתור שמעל זה=quick)

יש לך איזה משהו בשרוול כך שיהיה אפשר לשמוע את ההתראה בסקין הרגיל?

תודה רבה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מלהוציא את פעל הקבצים שהם לא עברית ניסיתי הכל. ניסיתי המון סוגים עברית ואף אחד לא עובד תמיד יש את הריבועים

ניסית כבר את מה שהצעתי לך? מחקת את מחיצת save? איזו גירסה זו?

שים במחיצה רק את הקובץ שנמצא בפוסט #40, ותנסה.

אולי בכלל כדאי לשקול להתקין את הגרסה שמוצעת בתחילת השרשור. תשמור את כרטיס הזכרון המקורי ותתקין על כרטיס חדש.

הדבר היחידי שאתה חייב להקפיד עליו הוא ששם המחיצה שאליה אתה מעתיק את כל הקבצים תהיה באותו שם כמו המחיצה המקורית, וגם קובץ ההפעלה של התוכנה, קובץ ה-exe שיהיה באותו שם של הקובץ שמופעל כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...