Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת תוכנת ניווט על מכשיר יעודי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש מצב שבשביל לשמוע את כל ההתראות ששיניתי בסקין 'דימקה' אני חייב לנווט בסקין 'דימקה'? הרי כבר שבוע שאני משחק במעבר בין הסקינים ומשום מה תמיד אחרי המשחק בהגדרות חזרתי לניווט בסקין הרגיל.

זה כמו לבשל בבית אוכל גורמה, ואז ללכת לאכול במזללה בסמטה חשוכה :)

ברור שיש להשתמש בסקין לניווט, רק כך מפיקים את כל הטוב שבו. סקין ברירת המחדל מאפשר לקבל רק צפצוף כהתרעה.

האפשרות היחידה לעקוף את בעיית גודל הכפתורים היא להשתמש ב"עפרון".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

4ujepupy.jpg

הגרסה בתחילת השרשור לא עובדת על המסך שלי כראוי.

הקובץ בפוסט 40 לא עזר.

אני טכנאי מחשבים כבר 14 שנה את הדברים הללו אני עושה בלי בעיה.

יש פה סיבה אחרת אולי של פטנטים תחת הווינדוס ce6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, הרזולוציה נתמכת גם ע"י התוכנה בפוסט הראשון, והפונטים שם תקינים, עובדים לי גם ברזולוציה הזו וגם ב- 480X272.

גרסת פרימו בעוד 9 דקות בערך. תומכת בריבוי רזולוציות. תעביר אליה את המפות, נקודות עניין ומצלמות מהחבילה של ה-igo, או שניתן להוריד משרשור המפות.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבמכשיר שלי אני יכול לקבוע את הנתיב לקובץ שבו שנמצאת התוכנה , בפוסט הראשון זאת גרסה 8 הפרימו היא 9. מפות אני מאמין שאסתדר ממה שיש לי מהשרשור הבעיה העיקרית היא העברית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבמכשיר שלי אני יכול לקבוע את הנתיב לקובץ שבו שנמצאת התוכנה

זה מעולה, זה מאפשר לך להתקין שתי סוגי תוכנות (iGO ו-Primo), ולעבור מאחת לשניה לפי הנתיב.

בפוסט הראשון זאת גרסה 8 הפרימו היא 9.

אם נדייק, הגרסה שמותקנת אצלך זו תוכנת "iGO Primo v1.2" (גרסה 9.2.0.191493),

בפוסט הראשון זו תוכנת "IGO 8" (גרסה 8.3.5.183522),

ובפוסט #52 זו תוכנת "iGO Primo v2.4" (גרסה 9.6.13.267029).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל נראה לי שמשהו לא תקין במכשיר שלך.

שתי הגרסאות שהעליתי (iGo ו-Primo) לא עובדות אצלך. לפחות לגבי הגרסה הראשונה (iGO), אני יודע שלא מעט אנשים התקינו בהצלחה.

214s078.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...