Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת תוכנת ניווט על מכשיר יעודי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 292
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בקיצור מי שנתקל - במכשיר QUE אין צורך לפרוץ כלום, אלא רק להחליף את הכרטיס זיכרון לחדש ולפעול בהתאם להוראות.

המון תודה שמוליק ! חג שמח ! שיחקת אותה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תודה רבה. השתמשתי על QUE NQ555. התקנתי על microsd חדש, הגדרתי נתיב ונראה שהכל זז כמו שצריך.

יש מצב לקובץ מרוכז של מפות העולם?

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי להתקין ברכב שלי "סיאט טולדו 2014" את הIGO במקום האיתורן ששיגע אותי עד עכשיו.

אין לי אישור לכתוב הודעה בפורום בגלל זה אני שולח אישי

1. יש לי בעיה שחלק מהגדרות הוא מציג באנגלית נדמה לי שכתוב בפורום על בעיות עם האנגלית אבל לא הבנתי בדיוק אם הפתרון הנכון שצריך להחליף קובץ או משהוא כזה.

2. גם שמות הרחובות מופיע ממש באותיות גדולות ומפריע לרקע של המפה, גם החץ הכחול המנתב את הדרך הוא ענק ואינני יכול לראות את לאיזה נתיבים הוא מדריך אותך.

קיבלתי שאלות בפרטי, ואענה כאן כדי שישמש גם את האחרים במידת הצורך.

1. קובץ השפה המקורי של התוכנה לא כלל תרגום לכל המילים והתפריטים בתוכנה. תרגמתי את כל התפריטים שנתקלתי בהם. ניתן להוריד את קובץ השפה העברית מכאן.

הקובץ (Lang_Hebrew.zip) מחליף קובץ בשם זהה במחיצה "content/lang". יש לכבות את המכשיר ולהדליק מחדש.

2. שינוי גודל האותיות במפה: במחיצת הבסיס (iGO) של התוכנה יש קובץ בשם sys.txt. יש לפתוח אותו עם notepad בלבד ולחפש בו את התגית [interface]

תחת התגית יש להוסיף את השורה:

mapfontscale=100

שומרים את הקובץ, מוחקים מחיצה בשם save ממחיצת הבסיס של התוכנה, מכבים את המכשיר ומדליקים מחדש. אם צריך, מקטינים שוב את הערך וחוזרים על תהליך המחיקה והכיבוי.

שינוי גודל החץ המנתב את הקובץ: יש לחפש בקובץ sys.txt. את השורות:

[map]
3d_scale_carmodel=1
3dcarsizemul=[b][color=#800000]10000[/color][/b]
3dcarsizemin=[b][color=#800000]7000[/color][/b]
3dcarsizemax=[b][color=#800000]8000[/color][/b]

בעזרת notepad בלבד יש להקטין את הערכים המסומנים באדום ב-1000. (כדי לחסוך ניסויים, ניתן להפחית ב-2000 בפעם הראשונה). שומרים את הקובץ, מוחקים מחיצה בשם save ממחיצת הבסיס של התוכנה, מכבים את המכשיר ומדליקים מחדש. אם צריך, מקטינים שוב את הערכים וחוזרים על תהליך המחיקה והכיבוי.

מחיקת מחיצת save מוחקת הגדרות שהוגדרו (שפה, מסלולים ועוד) אבל היא חיונית כדי שהתוכנה תקבל את השינוי שעשינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

קישור חדש במקום פוסט #127.

תוכנה להתקנה (iGO 8.3.5) (מכיל מפה וקובץ מצלמות עדכני).

הוראות התקנה בפוסט #1.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני לא מצליח להפעיל את IGO8, זה כתוב שהוא לא מזהה את הקבצים או משהו כזה.

התקנתי IGO Primo, המפות שנתת לי הם ל - IGO8 או IGO Primo או שזה מתאים לשניהם ? .

כשאתה כותב "לא מזהה את הקבצים או משהו כזה", אין לי שום דרך לעזור לך, אני צריך תיאור מדוייק של התקלה, כי אני לא רואה אותה בעצמי.

מאיפה ה-Igo Primo? קשה לי לתמוך בגרסה שאני לא סיפקתי.

ה-Igo 8 עובד מעולה וגם הותקן ע"י עשרות חברי פורום. תתאר לי מה קורה ואנסה לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...