Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנתיים עם פיאט פנדה 2011.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 3999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהבתי מאוד לקרוא את הסקירות שלך על הרכב. ישבתי וקראתי עכשיו את שלושתן ואני חייב להגיד שנהניתי, המשך כך.

סך הכל רכב חביב הפנדה, למרות שלפי דעתי מדובר במכונית שמתומחרת במחיר גבוה ביחס לתמורה (גם הדור החדש ד"א) ויש מתחרות שעדיפות עליה. העיקר אבל שאתה נהנה ממנה וזה הכי חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן גם לי המוסך תיקן משהו קטן ללא עלות,כשמדובר היה על עבודה של 10 דקות.

למשל על הוספת נוזל לווישרים,נוזל קירור הוא לא מחייב בכלל.

הנה הטיפול הראשון לפיגו 107:

img0449m.JPG

300 ₪ על החלפת שמן ומסנן שמן , פעם קראו לזה טיפול סיכה או טיפול 5000 ק"מ.

עבודה כזאת לא צריכה לעלות יותר מ 100 ₪ ליקרנים.

אני משלם עבור עבודה כזאת 50 ש"ח + מע"מ , את הפילטר (מקורי) ואת השמן (וולוולין) אני קונה בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלרכב חדש שמנועו צורך שמן בצמיגות 5-40 וגם עכשיו שמים לו שמן באיכות ירודה ובמחיר מופקע, מדבר על הקבלה של ה107

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאוד לקרוא את הסקירות שלך על הרכב. ישבתי וקראתי עכשיו את שלושתן ואני חייב להגיד שנהניתי, המשך כך.

סך הכל רכב חביב הפנדה, למרות שלפי דעתי מדובר במכונית שמתומחרת במחיר גבוה ביחס לתמורה (גם הדור החדש ד"א) ויש מתחרות שעדיפות עליה. העיקר אבל שאתה נהנה ממנה וזה הכי חשוב.

בזמנו כשקניתי אותה עוד לא היו גל הסופר מיני הידניות,והעדפתי אותה על פני הפיקנטו בגלל הנוחות.

היום אני מסכים התמחור שלה ושל מחליפתה גבוה מידי וחבל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשקניתי אותה עוד לא היו גל הסופר מיני הידניות,והעדפתי אותה על פני הפיקנטו בגלל הנוחות.

היום אני מסכים התמחור שלה ושל מחליפתה גבוה מידי וחבל.

הפנדה החדשה עולה 4 אלף ש"ח יותר מהפיקנטו והיא נותנת יותר ממנה באופן מובהק, במה שחשוב (נוחות, כוח, עידון, חסכון בדלק, עלויות אחזקה). נכון שזה כבר מקרב אותנו למכוניות סופר מיני אבל יש לפנדה יתרונות מסוימים עליהן (היא חדשה יותר - ויש לזה השלכות על סחירות עתידית ועל בטיחות נוכחית לדוגמא; אחזקה זולה יותר; היא קטנה יותר ולכן קלה יותר לתמרון באופן משמעותי מרכבי סופר מיני וכו').

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שאתה נהנה מהרכב, אבל מזה המחירים האלה!? זאת פיאט פנדה סה"כ!

אני בדר"כ מביא חלקים בעצמי וקובע מחיר עבודה מראש, שלא יבלבלו לי ת'ביצים אחרי הטיפול.

הם יכולים לסיים בשעה ויכולים ב-3 שעות. כשקובעים מראש פתאום עבודה של שעה לוקחת 10 דקות, זה קסם!

אני יודע שהאוטו שלך באחריות ואתה חייב לטפל במורשה אבל לדעתי ממש קרעו אותך במחיר העבודה על הפנדה. זה ממש מקומם!

שתבין שעל עבודה על טיימינג אצלי, שפירקו חצי אוטו, לקחו פחות.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע,החלפים המקורים זולים,עיקר הבעיה זאת העבודה.

אני חושב שהספלאש שקרובה במחירה לפנדה אופציה יותר מעניית בגלל שהיא חזקה יותר וגם מאוד חסכונית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות שאתה נהנה מהרכב. אוטוטו אני עם הפנדה כבר 7 שנים ו 125000 ק"מ, בלי עין הרע הכל בסדר.

עצה לעתיד כדי להמנע מבעיות חשמל: שימו לב להתעבות מים בבתי הפנסים.

כאשר מחליפים נורות לפעמים האטמים לא יושבים טוב כתוצאה מלכלוך או בלאי. ההצטברות של המים תוביל לסופו של דבר להרס שיאלץ את החלפת המכלול ועלול לגרום לנזק לצמת החשמל. זה היה הנזק הכי גדול לדעתי שהיה לי עם האוטו...

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...