Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בצבע אדום: בעד ונגד

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים על קניית רכב חדש בצבע אדום

בעד

ונגד

שזה בעיקר לא קשור לפורום דיטיילינג :)

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רכב בצבע אדום...

יתרון: אם אתה מטפל בו נכון חיצונית, הברק שהוא מייצר מדהים ומושך הרבה עיניים מסביב.

חסרון: כל סווירל או שריטה נראים היטב ובולטים לעין.

שורה תחתונה: דורש הרבה התעסקות, הייתי לוקח צבע לבן או אפור שמבחינתי פחות בולט לעין.

נ.ב. הדברים שכתבתי זו חוות דעתי האישית בלבד, אל תראה בזה המלצה, עשה מה שנראה לך נכון.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד רציתי שיהיה לי רכב באחד הצבעים יפים כמו אדום \ כחול\ ירוק\ צהוב .

למען האמת קניתי רכב בצבע אדום מטאלי וזה צבע כול כך יפה שאף פעם לא משעמם להסתכל על הרכב :) .

בקיצור כפי שאתה יכול להבין אני בעד צבעים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה היא שיש סוגי צבעי אדום שעם הזמן והשמש הישירה נהפכים מאדום לוורוד.

יש לי כרגע רכב בצבע אדום, למזלי הצבע עדיין במצב טוב יחסית, אבל כדי להשאיר אותו במצב הזה, זה דורש המון טיפול ותשומת לב, למשל הרכב חונה רק במקומות מוצלים בלי שמש ישירה, ואם אין אז אני שם עליו את הכיסוי, ובכל שטיפה נעשה לו ווקס...

הנה תמונה למה שאני מתכוון, מימין הרכב שלי, ומשמאל אותו רכב (צורה קצת שונה כי זה 5 דלתות) אבל אותו צבע במקור:

ds_zps0f725576.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכב מדובר?

S קלאס בצבע אדום ניראה לא יפה. אבל פרארי אדומה ניראית מדהים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי רכב בצבע אדום לפני כחודש.

אין ספק שרכב בצבע לבן הוא הכי נוח מבחינת טיפול במראה שלו, הוא די סופג הכל ועדיין נראה מצוין(לא הערכתי את זה כראוי).

אבל אחרי יותר מעשור עם אותו הרכב בצבע לבן, רציתי שינוי.

לא היתה לי התלבטות כלל. מה שכן, באמת רואים כל דבר קטן על הרכב, כל פיפס קטן בולט לעין, ופתאום הנוחות של הלבן נעלמה. הייתי בטוח שאם אני לא לוקח רכב שחור או מטאלי, יהיו לי חיים קלים, טעיתי בענק. מטעויות לומדים (עדיין מוקדם להגיד אם הייתי משנה את דעתי, גם כסוף וכחול כהה הולם את הסוויפט לדעתי).

יש מצב רוב בעלי הסוויפט האדומות הן נשים, או שסתם זה מוזר לי שהרכב שלי לא בצבע לבן ונשרט לי המוח.

השאלה הכי חשובה...על איזה רכב מדובר?

לדעתי אביזה למשל, שעם כמה שהן שורצות על הכביש בצבע הזה (לבן), לבן הכי הולם אותה.

אני זכור שלאבא שלי היתה סופרלנסר בצבע זית או חאקי ב95...WTF.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה היא שיש סוגי צבעי אדום שעם הזמן והשמש הישירה נהפכים מאדום לוורוד.

יש לי כרגע רכב בצבע אדום, למזלי הצבע עדיין במצב טוב יחסית, אבל כדי להשאיר אותו במצב הזה, זה דורש המון טיפול ותשומת לב, למשל הרכב חונה רק במקומות מוצלים בלי שמש ישירה, ואם אין אז אני שם עליו את הכיסוי, ובכל שטיפה נעשה לו ווקס...

הנה תמונה למה שאני מתכוון, מימין הרכב שלי, ומשמאל אותו רכב (צורה קצת שונה כי זה 5 דלתות) אבל אותו צבע במקור:

ds_zps0f725576.jpg

הרכב שלך נראה מלוקק! בן כמה הוא?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו במשפחה היו 2 רכבים אדומים: איביזה שנת 94' הייתה עוברת טיפולי ווקס באופן קבוע כל 3-4 חודשים והצבע שלה נשמר כחדש

גם לאחר 8 שנים על הכביש וכל הזמן היו רודפים אחרינו שנמכור את הרכב.

הרכב השני היה פולו 2003 שהיה שלי הצבע היה מדהים ואני לא מצטער לרגע שקניתי אדום (הרכב נמכר לפני כחודש בערך וזהו הצבע המקורי למען הסר ספק):

ygzyejmnt4zw.jpg

אני חושב שאם אתה אוהב את הצבע אל תחשבן לאף אחד :) (טוב, אני קצת מושחת כי גם אני אוהב צבע אדום 8) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברכב לדעתי ,

אם זה רכב צעיר , ספורטיבי, אדום / צהוב / כחול בהיר, הולמים מאוד,

אבל אם זה רכב סדאן משפחתי שגרתי , לא מרשים במיוחד.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...