Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מישהוא מכם מתחרט על כך שמכר את הרכב הראשון שלו?

Eric-Cartman
שימו לב! השרשור הזה בן 4087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברישיונות היה שחור, והרכב היה אצלי ואצל הבעלים הקודמים שחור, לפני כן אין לי מושג, אבל הצבע היה במצב לא משהו ככה שאני בטוח שהוא היה שחור הרבה שנים אם בכלל שינו לו מתי שהוא את הצבע, משהו שלא נראה לי.

היום הוא סגול חציל.

הייתה בנתניה, עברה לחיפה, אחר כך לאשדוד נראה לי והיום ממה שאני יודע היא בראשון.

אגב, אצלי היא הייתה 1.4 קרבורטור כפול של וובר, חלק מהפרוייקט שנעשה עלייה היה השתלת 1.6 zetec, זה כל מה שידוע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברישיונות היה שחור, והרכב היה אצלי ואצל הבעלים הקודמים שחור, לפני כן אין לי מושג, אבל הצבע היה במצב לא משהו ככה שאני בטוח שהוא היה שחור הרבה שנים אם בכלל שינו לו מתי שהוא את הצבע, משהו שלא נראה לי.

היום הוא סגול חציל.

הייתה בנתניה, עברה לחיפה, אחר כך לאשדוד נראה לי והיום ממה שאני יודע היא בראשון.

שאלתי כי פעם הייתה לאחותי (בשנים 95-97 ) פיאסטה מודל 90' 3 דלתות אדומה

אני זוכר שמספר הרישוי היה משהו 700 ו08 בסוף, מאז לא יצא לי לראות פיאסטה 3 דלתות.

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי כי פעם הייתה לאחותי (בשנים 95-97 ) פיאסטה מודל 90' 3 דלתות אדומה

אני זוכר שמספר הרישוי היה משהו 700 ו08 בסוף, מאז לא יצא לי לראות פיאסטה 3 דלתות.

בדור שאנחנו מדברים עליו דגמי ה1.1 הגיעו במרכב 3 דלתות בעיקר, אבל לא הרבה, היו גם דגמי הxr3 אבל זה לך תמצא, 1.4 באמת היה נדיר, רוב הפיאסטות במודל הזה הם 1.3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...