Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק דיטיילינג - קניה, מכירה והחלפה של ציוד משומש לדיטיילינג, שטיפה, וניקיון לרכב

פוסטים מומלצים

מוכר את ה -Dodo Juice Supernatural Caranuba glaze שלי. השתמשתי בו פעם אחת וגם בפעם זו, לא הרבה. אין לי צורך בו כיוון שאני לא מתכוון להמשיך להשתמש בגלייז, אני שם אוטם צבע. בפעם שכן השתמשתי בו זה נתן לצבע השחור של הרכב מראה רטוב ובוהק. הבקבוק מלא כמעט לגמרי.

המחיר באוטוסטור הוא 145 ש"ח. אני מבקש 70 ש"ח או החלפה במגבת UBER.

האם זה עדיין רלוונטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן, קניתי גלון של onr (כחול), וגלון של apc meg's.

מחיר ליטר onr - שמונים שקלים.

מחיר ליטר apc - שלושים שקלים.

מי שיקנה ליטר apc וליטר onr יחדיו ישלם לי 100 שקלים על שני המוצרים, ויוכל לישון בשקט להמון זמן בכל הנוגע לניקיון החיצוני והפנימי של הרכב.

נכון לעכשיו אני מציע רק ליטר מכל מוצר וכמובן שאעדיף למכור את שני הליטרים ביחד.

אז כל הקודם זוכה, וכאלה :)

יכול לשקול גם החלפה על מוצר מעניין, עם תוספת כסף מצידי או מצד המוכר.

דברו אליי.

מה נשמע גבר זה הדר מהתאורה לרכב.

במידה ולא מכרת עדיין אני אשמח לקנות ולאסוף מחר.

052-6640535 הדר

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרסום הבא הוא בשביל מכר מפורום שירוקו, מי שמעוניין, ליצור עימי קשר בהודעה פרטית ואקשר בינכם.

יש לי מספר מוצרים איכותיים שאני מעוניין להחליף על מוצרי טיפוח אחרים שאולי אתם לא צריכים, להלן המוצרים שאני מעמיד להחלפה:

1. כיסוי לרכב - כיסוי איכותי, עבה ורב עונתי של הדר רוזן (HR) קניתי לפניי שנה וחצי כשהרכב היה חונה בחוץ. כיום יש לי חנייה מקורה וקניתי כיסוי אחר קליל שיקל עליי בכיסוי והורדה. (מתאים בוודאות לשירוקו ורכבים באותם המימדים).

2. ווקס משחתי קשה - Collinite Marque D'Elegance Carnauba Paste Wax #915 - נשאר לי בערך 3/4 שהיה במקור 360 גר'.

מוצר מעולה שנותן ברק מטורף והגנה (במיוחד ממים ומזהמים אחרים). מעוניין להחליפו, משום שהוא נמצא בצד הקשה של הסקאלה מבחינת המרקם שלו.

אני מחפש משהו נוזלי/משחה רכה - לאחרונה אין לי הרבה זמן ואני מחפש לייעל את הזמן שאני משקיע בניקיון הרכב שלי.

3. מגבת ייבוש של dodo juice מסדרת ה-supernatural - עושה את עבודתה מעולה, אבל משאירה לי סיבים לבנים.

כשהיה לי רכב לבן זה לא היווה בעיה בכלל. כיום עם הצבע כחול מטאלי זה קצת יותר בעייתי.

4. ערכת צבע לבן למילוי שריטות (כולל צבע, לכה ופוליש עדין)

מי שמעוניין אני זקוק ל-

1. מגבת ייבוש אחרת .

2. ווקס נוזלי/משחה רכה ו- ווקס מהיר .

3. פוליש אלומיניום (לאגזוזים)

בתמורה כמובן אני מעוניין במוצרים איכותיים.

.

למעט מגבת הייבוש השאר עדיין רלוונטי (סגרתי את הפינה עם Uber), בנוסף, מחפש גלייז עם עדיפות למשהו שהוא לא בלאקלייט.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש לקנות גרניק 100-120 באר.

יד שניה במחיר הגיוני.

פניות ייתקבלו בברכה בפרטי :-D

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...