Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדרך הטובה ביותר ליבש רכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כשמנקים את האוטו מה הדרך הטובה ביותר ליבש אותו (מבחינת אפקטיביות ומינימום סיכוי לשריטות)? האם ה-"ג'ילדה" עדיין הבחירה הטובה ביותר? או שיש כבר מחליף יותר טוב?

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי מייבש עם ג'ילדה מסורתית, כיום עם 2 מגבות מקרופייבר, אחת להסרת המים המצטברים על הרכב בשטיפה והשניה כדי לתת ייבוש והברקה אחרונים ללא סמני מים.

לגבי שריטות וכדומה- אין מנוס, בסופו של דבר הכל שורט (יותר נכון משאיר סוורלים על הצבע, לא שריטות עמוקות).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי מייבש עם ג'ילדה מסורתית, כיום עם 2 מגבות מקרופייבר, אחת להסרת המים המצטברים על הרכב בשטיפה והשניה כדי לתת ייבוש והברקה אחרונים ללא סמני מים.

לגבי שריטות וכדומה- אין מנוס, בסופו של דבר הכל שורט (יותר נכון משאיר סוורלים על הצבע, לא שריטות עמוקות).

ומנסיונך המקרופייבר יותר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על שימוש במיקרופייבר...

בניגוד לשאר האפשרויות בשוק היתרון הבסיסי של המיקרופייבר זה שלרוב לכלוך ואבק נכנסים ונתפסים בתוך המגבת

ולא נשארים על פני המגבת ועל ידי כך אתה מצמצם בצורה משמעותית את הסיכוי לשריטות.

שים לב שמיקרופייבר לא נועד כדי לספוג מים ולכן יהיה צורך לעבור עם שתי מגבות.. אחת להסרת רוב המים והשנייה יבשה לצורך יבוש סופי של הרכב.

דיטיילר בנשמה...

מוכן לעזור בכל שאלה, בעיה ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להגיד לך אם זה מספיק טוב.. זה גם משהו סובייקטיבי יש סיכוי שזה מספיק טוב.

לצורך הנושא אתה מעוניין שהסיבים יהיו ארוכים יחסית כדי ל"לכלוא" את הלכלוך פנים בזמן השימוש.

יש מיליון סוגי מגבות מיקרופייבר ומקומות טובים יותר לרכוש אותן מאשר בסופר הקרוב לביתך.

יש מלא חברות שכביכול מייצרות מגבות מיוחדות לרכב ותוכל למצוא מלא אופציות טובות ופחות טובות בשוק.

אני אישית הבאתי את המגבות שלי מארה"ב.

דיטיילר בנשמה...

מוכן לעזור בכל שאלה, בעיה ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם עבודה קשה. המטליות האלה סופגות מים מהר מאוד. כן אפשר לסחוט אותן אבל כל תהליך הייבוש יהיה מייגע.

האם זאת לא המטרה שלנו ?

לספוג כמה שיותר מים במהירת הרבה ביותר ?

עם המגבת סופגת הרבה מים, היא לא לוקחת אותם מהשמיים אלה מהרכב שאותו אנו רוצים לייבש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אם לא הייתי ברור. התכוונתי שמהר מאוד המטלית ספוגה במים ויכולת הייבוש מתפוגגת.

אז מה אתה ממליץ?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אם לא הייתי ברור. התכוונתי שמהר מאוד המטלית ספוגה במים ויכולת הייבוש מתפוגגת.

אוקי עכשיו יותר ברור :wink:

נ.ב : יש לך המלצה למשהו זול, אחר ושעובד בצורה הטובה ביותר ביחס לאחרים (כמובן בגדר המחיר הנתון * 30 * ש''ח )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי צודק,לכן אני קניתי 2כאלה,עושות אחלה עבודה ולא יקרות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבת מיקרופייבר ייעודית לייבוש, עם יכולת ספיגה גדולה, היא אכן הטובה ביותר לטעמי.

אלו של סנו מצויינות לשטיפה רצפה לאחר גריפת המים, כמו שאמרו מעליי הן בעלות קיבולת ספיגה נמוכה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני הזמנתי מגבת של dodo והמטלית של סנו עדיפה,לרכב כמו פנדה מספיקות 2מטליות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...